Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:55 26.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Как да не я обикнеш тая европа  
Автор MrNМодератор (The real)
Публикувано28.03.13 14:42



The court of appeal has issued its ruling on the Abu Qatada case.

BREAKING: Home Secretary told by Court of Appeal she cannot deport Abu Qatada. He must remain in the UK.
— Dominic Casciani (@BBCDomC) March 27, 2013

и

The European Court of Human Rights ruled last year that he could not be deported while there was a “real risk that evidence obtained by torture will be used against him” in any retrial.


Браво, над 10 год да се опитват да го екстрадират и да не могат.

Сега чакаме новите бомби в метрото в Лондон

Тук при нас - нигерийски терорист осъден в ЮАР - за терористични актове не в ЮАР а в Нигерия.





Тема Re:нови [re: MrN]  
Автор иливap (Counselor)
Публикувано29.03.13 22:39



Те затова британците искат да се махнат и от ЕС, и от ЕСПЧ, и от всякакви конвенции и трактати, които ги задължават да правят неща, които не са в техен интерес.

И са прави! И ние си имаме един терорист, обявен за национална заплаха - Крекар, който вече толкова години живее на държавни разноски тук и не може да бъде екстрадиран, защото го грозяла смъртна присъда за терористичните му действия. Някаква тотална глупост.

Къде е ефекса да се изкаже "умно", че такова нещо няма и не се случва?


Пък аз да кажа - как да не я обичаш тая България - Блика любовта ми към нея!

Дир ми изяде B-то на ника Виливар, та временно ще е така. :)

Тема Re:нови [re: MrN]  
Автор иливap (Counselor)
Публикувано30.03.13 12:52



И циганите обикнаха Европа:

Не че с 1000 евро на месец изобщо можеш да живееш в споменатите държави, но останалата част от месечния бюджет се допълва с разни типични криминални дейности.

Дир ми изяде B-то на ника Виливар, та временно ще е така. :)

Тема Re:нови [re: иливap]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано13.04.13 13:43



виждам че си се затъжила за мен

чак ми стана "приятно"

разбира се, затъжвайки се отново си изръсила няколко глупости, и си се опитала да вкараш обидна нотка ... колко типично за теб!

та по темата:

1. eFFeXX - ът, ако си спомняш (ама на теб май паметта ти е къса), или ако избягаш от манипулативното извъртане на думите ми, ама май и това ще ти е трудно след нагаждането ти към лицемерното обкръжение в страната, в която живееш сега,

беше коментирал влизането в Англия и правото на английските власти да откажат такова! а не излизането от нея. Сега опресни ли ти се паметта?!

и говорейки "умно" и почти "компетентно" бива да се замислиш дали си чувала за една "страна" - "Сииленд", намира се съвсем близо до Англия. Та ако искаш да екстрадираш някого то това е прекрасно място - със сигурност няма да застрашиш живота му там ....

та това е само един възможен пример, претендирайки за "умност" евентуално би могла да се сетиш и за други .... сама

също така, евентуално би могла да съпоставиш риска за живота на въпросния терорист в Англия и в друга страна, примерно Германия или Швеция, Дания и Швейцария, елиминирайки предварително лицемерно-манипулативния елемент на английското говорене.




П.П. Забрави за последното ... просто не е по силите ти. Нямамм предвид физическите

Desunt inopiae multa, avaritiae omnia!

Тема Re:нови [re: eFFeXX]  
Автор иливap (Counselor)
Публикувано15.04.13 09:09



Отново ръсиш "умности". Кавичките съвсем не са случайни.



Дир ми изяде B-то на ника Виливар, та временно ще е така. :)

Тема Re:нови [re: иливap]  
Автор Фън Хуй (napalmoff )
Публикувано26.04.13 00:21



Тук голяма патаклама стана заради нашите синкави и филма на Миролюба Бенатова. Има и местен вариант на фолма



Днес втората камара на парламента заседава, за да променят начина на отпускане на добавките към семейния бюджет.

Редактирано от Фън Хуй на 26.04.13 00:22.



Тема Re:нови [re: Фън Хуй]  
Автор иливap (Counselor)
Публикувано27.04.13 01:50



Досега Еврокомисията остава хладна към тези искания и оспорва твърденията, че т.нар. социален туризъм е толкова разпространен в Европа. Швейцария обаче явно вижда положението другояче. Вчера правителството реши да ограничи достъпа на всички граждани на ЕС
ДО ТРУДОВИЯ ПАЗАР НА ШВЕЙЦАРИЯ
Това ограничение ще важи до края на тази година, но за българи и румънци няма да има пълна свобода в Швейцария и след тази дата. Европейската външна министърка Катрин Аштън реагира гневно на швейцарското решение и припомни колко голяма е ползата от свободата на придвижване.



Ето това наричам аз държавническо мислене и отговорност за националните интереси!
Голяма полза от свободата на свободно придвижване на престъпност и мизерия, няма що!

Дир ми изяде B-то на ника Виливар, та временно ще е така. :)

Тема Re:нови [re: иливap]  
Автор Фън Хуй (napalmoff )
Публикувано27.04.13 15:15



Е да ама Швейцария не са в ЕС и ги боли .... за мнението на Европейската външна министърка Катрин Аштън.





Тема Re:нови [re: Фън Хуй]  
Автор иливap (Counselor)
Публикувано27.04.13 21:43



И ние не сме в ЕС, ама тукашните социалистически послушковци слушкат и посиняват от слушкане.
Затова и няма да ги преизберем наесен.



Четох, че "Теленор" купил "Глобул" от ОТЕ за 700+ милиона евро.

Дир ми изяде B-то на ника Виливар, та временно ще е така. :)


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.