Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:26 27.04.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Обратно към комунизъма  
Автор MrNМодератор (The real)
Публикувано20.02.13 11:48



пак ли ще се връща комунизъма в Бг



И кво е виновен Борисов че предишните правителства съсипаха страната и сега излизането от кризата е много трудно при положение че цяла европа е в криза? Ма май ще се окаже верна приказката че на българина не му трябва демокрация ми диктатура

От разстоянието на което се намирам от Бг нещата за мене са ясни - българина иска БСП и Доган да управляват, а гусин Костоф да бъде заместник министър председател
Дааа, завръщането ми в Бг се отлага за още 50 год поне
Дано поне в другия ми живот да успея да се върна ( на бял кон сигурно )

Редактирано от MrN на 20.02.13 11:51.



Тема Re: Обратно към комунизъма [re: MrN]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано20.02.13 19:02



............. К'во да кажа?

Аз и друг път съм го казвал... :Жалко за хората там.Ама всъщност защо да е жалко?Те сами си коват съдбата.А и май освен фесове и м@нгали то други няма да останат!А нормалните и кадърни отдавна НЕ са там!

"How much do you want for all of them?"

Тема Re: Обратно към комунизъма [re: MrN]  
Автор Kumiko Yanaka (Her Highness)
Публикувано20.02.13 19:20



че той Бойко си е продукт на предишните правителства и колкото и да се прави на света вода ненапита .... да ме извинява



Тази оставка преди избори е много тактически ход ... хитранко...
Надява се пак да излезе, като спасителя на плебеите или поне да го запомнят с добро /нещо от типа на Тони Блеър/ а после наследниците ми да изядът шамарите, които са се засилили към него.
Това българската политика е накакъв безумен фарс

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they\'ll kill you.


Тема Re: Обратно към комунизъма [re: MrN]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано21.02.13 15:01



Ти ли беше човекът, който предричаше, че веднага щом влезем в ЕС ще заминат моментално 600 000 души ?!

в далечната 2007 г. още


пак ли ще се връща комунизъма в Бг http://dnes.dir.bg/news/boyko-borisov-ostavka-antimonopolnite-protesti-13151883?nt=4

ами не, объркал си се и то много.

И кво е виновен Борисов че предишните правителства съсипаха страната и сега излизането от кризата е много трудно при положение че цяла европа е в криза?

Борисов, е виновен за това, което тон не направи ... както и за онова което направи.

Ма май ще се окаже верна приказката че на българина не му трябва демокрация ми диктатура

последните 3 години живяхме в диктатура! Определено протестите показват, че българите не искат това. Пак си се объркал, или просто цитираш клишета.

От разстоянието на което се намирам от Бг нещата за мене са ясни - българина иска БСП и Доган да управляват, а гусин Костоф да бъде заместник министър председател

Със сигурност разстоянието пречи на погледа ти върху нещата, а явно има и нещо, което много изкривява преценката ти.

Дааа, завръщането ми в Бг се отлага за още 50 год поне.
За това не се притеснявай, явно и никой не те чака, нито пък те кани или моли

Виж това пък:
Дано поне в другия ми живот да успея да се върна ( на бял кон сигурно )
определено е нещо за което трябва да се притесняваш, доколкото знам и Станишев и Доган, пък отскоро и Бойко си мечтаят за завръщане на "бял кон" .... прилича ми на психично отклонение някакво .... поне при тях де

Desunt inopiae multa, avaritiae omnia!

Редактирано от eFFeXX на 21.02.13 15:10.



Тема Re: Обратно към комунизъма [re: eFFeXX]  
Автор MrNМодератор (The real)
Публикувано22.02.13 09:59



не съм го писал аз за тия 600 000.
А за това какво става в Бг - ми кво - пак ще изберете ББ и тва е, иначе другата ви алтернатива е ДПС, навлизане на мюсюлманските закони и традиции, ислямски фундаменталисти, фереджета и асимилиране на държавата по естествен път към Турция.



Тема Re: Обратно към комунизъма [re: MrN]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано22.02.13 14:30



абе човек, да не си ходил без шапка по слънцето ?



стой малко под климатика да се охладиш, преди да вземеш да пишеш такива неща





П.П. и не си пускай тото тази седмица !!!

Desunt inopiae multa, avaritiae omnia!

Тема Само заради заглавието [re: MrN]  
Автор The Fifth ElementМодератор (indigo blue)
Публикувано23.02.13 23:17



ми се иска да я изтрия тази тема.



Щастлив е този, който може да вижда Слънцето ....

Тема Re: Обратно към комунизъма [re: MrN]  
Автор shisharki (***)
Публикувано24.02.13 07:41



пак идва времето на 1 млн. консултантски такси за язоври





Тема добре написано! [re: eFFeXX]  
Автор ceлянинът (европростак)
Публикувано24.02.13 11:39



смешно вече ми става, като някой отвън се изцепи -
ах колко сме умни като офейкахме!

политкоректното говорене убива Мисълта.


Тема Re: Обратно към комунизъма [re: shisharki]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано24.02.13 15:51



или на друг Октай, ама този път с истински пистолет (Макаров, а не с турски Hasan) и бойни патрони вместо октайчовите кьорфишеци!!!!? ;)

Като се замисля, идва и 3 -ти Март и ГЕРГЬОВДЕН! Нищо чудно някой юнак Георги да довърши започнатото от Октайчо.



Desunt inopiae multa, avaritiae omnia!

Редактирано от eFFeXX на 24.02.13 15:54.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.