Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:02 19.04.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Браво  
Автор MrNМодератор (The real)
Публикувано16.01.13 10:48





Белгийка се оказа в Загреб вместо в Брюксел


Ето до какво води прекаленото използване на велосипеди - качват се в автомобили един път в годината и ето го резултата , тя кво ли си е викала- предния път ми отне 2 дни велосипедиране да стигна до сина ми на гости, значи с кола поне един ден ще ми отнеме - та затова не и е направило впечатление дългото кормуване , а за джи-п-и-е-са да не говорим - тва е било некаква извънземна технология за нея - то къде на велосипед джипиес, ма де да знам де- може у белгийско всеки велосипед да е с джипиес ,



Тема Re: Бравонови [re: MrN]  
Автор DarkSideМодератор (of the moon)
Публикувано16.01.13 11:29



в Белгия има град Белград, може да е тръгнала за него







преди известно време гледам една кола спряла на улицата на петдсетина метра то мене и един пешеходец обяснява на шофьора посоки, показва с ръце, след малко колата ме настигна и спря пред мене, вътре баба на около осемдесет години, пита ме за ардес, аз и казвам че го е подминала и трябва да се върне обратно, тя почва да ми се кара, че не може да е вярно и че и предишния мосю и той и бил казал така ... по едно време забеляза човек отпред, даде газ и тръгна да го гони, вероятно с надеждата че онзи ще и каже каквото и харесва ...


Редактирано от DarkSide на 16.01.13 11:36.



Тема Re: Бравонови [re: MrN]  
Автор AmelieAir (непознат )
Публикувано16.01.13 11:42



има ГПС за колелета :)))) даже веб саитс са направени с тази цел ....е не е глас на жена или мъж да те ръководи къде да завиеш :))))
аз имам подозрение це бабата е имала друга цел



Само не разбирам как се е озовала в Загреб без да я спрат за проверка на документите на границата. Тя е излязла от ЕУ а и с белгсийски паспорт ти трябва и преминаваща виза

как е минала тази тази баба - направо е магия...нещо като онези странни французи дето се сбиха с истински български селяни



Тема Re: Бравонови [re: AmelieAir]  
Автор DarkSideМодератор (of the moon)
Публикувано16.01.13 15:10



проверка има на влизане в Cловения, даваш само личната карта и минаваш, бабата може да е решила че е полицейски патрул, макар че има табела първо на влизане в Германия че тук е Германия, ограниченията са такива и такива, после съшата табела я има на влизане в Австрия, и в Словения и в Хърватско ... в Австрия и Словения трява да си купиш винетки на границата инак ще те снимат и спрат за глоба ... на словенско хърватската граница съм чакал на опашка, но това е било лятото, ако бабата е уцелила време без трафик може просто да са и направили знак да минава като са видели номерата на колата и физиономията и ... обаче в Хърватско се плаща на магистралите и там вече със сигурност са и говорили на английски, просто нема начин да не се е усетила ...



Тема Re: Бравонови [re: DarkSide]  
Автор AmelieAir (непознат )
Публикувано16.01.13 19:25



Mislq che nqkoi ne e prevel statiqta dobre i ne e razbral :))))) chesto se sluchva v bg....dori Direktivite ne sa preveli vqrno koeto dovede do edni bezumiq...



Тема Re: Бравонови [re: MrN]  
Автор ФишPиб (Емарципанена)
Публикувано16.01.13 22:01



С голямо съмнение дали въобще е вярно. Все пак да минеш 1300 км и да не разбереш, че си в други държави, показва, че Шенген е голяма работа или просто жената си е малко проста. Като е зареждала гориво не е ли питала къде е, не е ли разговаряла с хората






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.