Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:02 06.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема старите другари  
Автор AmelieAir (непознат )
Публикувано05.01.13 20:13



Здравейте

Не познавам много от Вас, но преди 5-6 години тук в този клуб и в съседния си бяхме заформили голям купон, малко драма ...много писане .....теми теми теми ...Българския великден и т.н.

Някои прекарах последните месеци от първата си бременност (беше в Дания жената) наистина забравих ника й :) други си написаха доктурантурата, трети се опитваха да създават фундаментален труд в науката ИТ, други си търсеха жена, някои си търсиха мъж.....спомням си Зайнгол но тои се вклуци късно от Израел...както и Един

Та искам да попитам кои е останал още тук???

Аз съм Амилия :)))

Поздрави



Тема Re: старите другари [re: AmelieAir]  
Автор AmelieAir (непознат )
Публикувано05.01.13 20:13



а да имаше и една жена от Варна беше уцителка или accountant :))))) zabrawih nika



Тема Re: старите другаринови [re: AmelieAir]  
Автор The Fifth ElementМодератор (indigo blue)
Публикувано05.01.13 22:19



Повечето са тук Амилия, но са си променили никнейма.



Щастлив е този, който може да вижда Слънцето ....

Тема Re: старите другаринови [re: The Fifth Element]  
Автор AmelieAir (непознат )
Публикувано05.01.13 23:15



издай ги моля :))))))





Тема Re: старите другаринови [re: The Fifth Element]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано06.01.13 11:10



Надниквам от време на време,но малко пиша напоследък.Ника не съм го менил.

"How much do you want for all of them?"

Тема Re: старите другаринови [re: ZainGadol]  
Автор AmelieAir (непознат )
Публикувано06.01.13 12:16



ах тук си ......радвам се :))) да те видя .....



нима е толкова спокоино тук ????? ако само надникваш знаци е спокоино като в рая :)))))



Тема Re: старите другаринови [re: AmelieAir]  
Автор The Fifth ElementМодератор (indigo blue)
Публикувано06.01.13 12:44



Няма да издавам никого.



А аз съм си все същата модераторка.

Щастлив е този, който може да вижда Слънцето ....

Тема Re: старите другаринови [re: AmelieAir]  
Автор Фpeнг ()
Публикувано06.01.13 16:55



здравей, доста от старите клубари са тук,но някои са със сменени псевдоними. Никифин си е тук, Барбарела ,Зайна,Хишо и т.н пишат все още. Онзи докторант от Норвегия гогоондаго(май нещо подобно бе) го няма, няма го и пешо и американската дружина.
за съжаление Един е починал,както и Аглер,Асасин и едно младо момиче Виктория (те бяха по активни в Политика), мир на душите им



иначе и клубът не е същият. чете се,но няма толкова трафик, както и подкукуросници (джеймито и възлюблената му Химбеерка например не пишат вече тук) . напоследък се чепехме нещо по мулти-култи тематика,но като цяло страстите се успокоиха в последните години ... мене лично много ми липсва сарказмът на Кофтия..той реши да не пише след избирането на нови модератори (ако не се лъжа имаше нещо тогава)


поздрави за включването



Тема Re: старите другаринови [re: AmelieAir]  
Автор DarkSideМодератор (of the moon)
Публикувано06.01.13 19:20



Охоо, Амилия, лонг тайм но сий ...





Тема Re: старите другари [re: Фpeнг]  
Автор AmelieAir (непознат )
Публикувано06.01.13 20:55



здравей Френги

радвам се да те "видя"....
Приятно ми стана да си спомня за джеймито ..бях забравила за възлубената му :))) радвам се, це поне някои е останал от онова бурно поцти револуционно време на спорове, банове и там такива. За американската дружина - да видях, поне оба§е с някои все още съм в контакр по другите нови методи :)))

Явно успокояването на страстите идва с години ...може би сме пораснали малко (не остарели)
За Кфтия - даааааа онзи особен сарказъм. Кукера също имаше хубави попадения както и Джия....
Спомням си как прескацахме до другия клуб и те как идваха за да разпалят някои огън......

Никога не е късно да се оживи ...само да няма банове( имам този неприятен спомен от няколкодневни бана) :)))))

За Един знам, той ми беше близък приятел....за другите не знаех....мир на праха им!

Както се пее в песента: Аз съм тук, не съм избягал

Поздрави

и хайде да възобновим онова хъшовско време когато тук беше като в хан и спорехме ......удоволствието да се забавляваш в спора :))))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.