Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:01 17.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Най-накраянови  
Автор MrNМодератор (The real)
Публикувано04.09.12 13:37



Отговор на проблема ми - защо ми се губят чорапи и никога не мога да открия втория





Зашеметяващ брой чорапи - 16,8 милиона - се губят при пране всяка година, пише в. “Дейли експрес”, позовавайки се на резултатите от проучване, направено във Великобритания сред 2000 души по поръчка на компанията за перилни продукти. Теглото на изгубените при пране чорапи се равнява на това на седем и половина двуетажни автобуса. Загадката къде изчезват милионите чорапи обаче остава. Данните от допитването показват още, че всяка година
британците изхвърлят дрехи за 1 милиард лири, защото са ги повредили при изпирането.
Според анкетата жените по-често от мъжете – 44 срещу 36 процента - допускат грешки при пране, в резултат на които дрехите се свиват. Белите тъкани също по-често страдат в ръцете на дамите - 47 процента от тях ги боядисват в розово, пускайки ги заедно с цветни дрехи. За сравнение - подобна грешка правят само 34 на сто от мъжете.



Тема Re: Най-накраянови [re: MrN]  
Автор OgnenDemon ()
Публикувано05.09.12 04:26



Това е диверсия да се избегне масовата паника. Истината е че във всяка пералня живее по едно чудовище, което на всяко пране изяжда по един чорап.





Тема Re: Най-накраянови [re: MrN]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано05.09.12 15:45



За чорапите от години ползвам ето това "изобретение"


Не мога да си представя как може да изчезне чорап в пералнята! Удобството от ползването на въпросната торбичка е, че ги държи всичките заедно и не са пръснати из цялото пране.



Тема Re: Най-накраянови [re: MrN]  
Автор bad girl Jo ()
Публикувано09.09.12 23:04



понеже идвам от българия като мила сънародничка живо ме интересува:

ти колко чорапи имаш? откъде ги купи? колко струват? на какъв се правиш сега- че си с по-скъпи чорапи? колко часа работи, за да ги купиш? колко ти плащаха на час?



Тема Re: Най-накраянови [re: bad girl Jo]  
Автор MrNМодератор (The real)
Публикувано10.09.12 12:58



отговарям веднага точно и обективно



и колко чорапи имаш? винаги поддържам минумум 10 чифта в нас

откъде ги купи? само от качествения магазин

колко струват? не знам, достатъчно богат съм за да си позволявам да гледам цените

на какъв се правиш сега- че си с по-скъпи чорапи? не, с качествени съм, от чист памук

колко часа работи, за да ги купиш? не знам, не работя на час

колко ти плащаха на час? не ми плащат на час, аз си плащам на мен самия

Бях ли точен и подробен? Ако ти трябва допълнителна информация, пиши

Давам бонус - като всеки истински мъж който се цени и аз нося само бели чорапи



Тема Re: Най-накраянови [re: MrN]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано10.09.12 20:30



Отдавна съм се отказала да разгадавам тази битова мистерия!

Отчифтосаните немилостиво се запращат в една торба и веднъж в годината им давам шанс отново да се намерят



аз нося само бели чорапи

Това ми напомня времената на Магурата и обърква понятията ми за мода и лайф стайл




Тема Re: Най-накраянови [re: MrN]  
Автор bad girl Jo ()
Публикувано10.09.12 22:09



както казваше една мила сънародничка в англия- какви чорапи носиш си е твой проблем. това го казваше с много лош поглед и злобно съскане плюс ръмжене. за допълнителен театрален ефект шията й злобно се завърташе на една страна. демек първо е проблем, че по принцип носиш чорапи, второ е проблем, че нея я занимаваш.

питам, за да влезна в тон с начина на общуване на мили сънародници зад граница. понеже първия път като се запознах в чужбина най-напред ме интервюираха на мъжа ми колко му е заплатата, колко изплащаме за къщата на месец, колко са ни сметките за ток и газ, за общински данък, отделно живо ги вълнуваше кой каква част плаща, защо, кога, къде и как. всичко се документираше в компутеро до последния паунд и пени.





Тема Re: Най-накраянови [re: Muskat]  
Автор MrNМодератор (The real)
Публикувано11.09.12 09:25



модата и лайфстайла са както си ги направиш - важното е ти да се харесваш





Тема Re: Най-накраянови [re: MrN]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано11.09.12 20:28



Казваш "Модата - това съм Аз!"



Макар че изборът само на бели чорапи може да се възприеме и като расистки предразсъдък

Аз бели чорапи ги асоциирам с Майкъл Джексън, тенис и доктори





Редактирано от Muskat на 11.09.12 20:29.



Тема Re: Най-накраянови [re: Muskat]  
Автор MrNМодератор (The real)
Публикувано11.09.12 21:05



ма разбира се

, човек трябва да е тренд сетър - или такъв който определя модата , трябва да се чувстваш водач, а не последовател




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.