Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:36 09.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: "...Колко са всичко, как мислите?" [re: XlNG]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано18.07.12 21:44



кой и от къде може да има представа. Сам каза че неясно колко апри се внасят. Всеки само може да предполага ама па чак представа.......




Тема Re: "...Колко са всичко, как мислите?" [re: OldWitch]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано19.07.12 09:30



МОСАД знае всичко





Тема Глей' с'я... [re: OldWitch]  
Автор Mitre6opa (Шoпa,OнзиСъщия)
Публикувано19.07.12 16:37



айде стига си се хвалил бе, аман Големия спонсор и спасител на бедни българи, нема що.

За разлика от теб (като още беше никифинчева, дримчева и т.п.) не съм мразил съгражданите си (нито по държава, нито по град...Видин май беше)

Нито съм наричал града си кучкарник/лайнарни/клоака (или нещо подобно) Нито съм си мечтаел майка ми да умре, както ти си мечтала, и споделяла това по клубовете. Предполагам защото съм си вадил парите не обслужвайки арабски шейхове в дубайски хотелски стаи. Нито пол'винката ми е дигала ръка, на мен или на сина ни

Напротив, чувствал съм се от добре до прекрасно, и с кеф съм споделял което съм имал. И съм се радвал на импакта...ъъъ....резултатите. Та може би за туй виждаме нещата различноНе че ми пречиш, ама...за протокола, дет' се вика


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Хм.... [re: XlNG]  
Автор Mitre6opa (Шoпa,OнзиСъщия)
Публикувано19.07.12 16:47



...но емиграцията продължава с пълна сила...
Може би емиграцията продължава, но не като преди. От по ветераните парите намаляват, вече написах защо. За по новите...'ми не знам лично как са нещата, чета официалната информация, за банковите преводи.

П.С. Ако се случиш във Велинград-открих там СТРАХОТЕН ресторант, с хладилник И за червено вино. Само 'дето трябва по обед да им кажеш какво искаш да пиеш вечерта, ако не е от стандартните вина

Грил'мен'а им е професионалист, има и добри телешки меса, дори и Т'бон стейк ама...замразен, щото не се търсел многоНарича се "Чинарите" и е в центъра, зад пощата. По обяд има 40% намаление (на яденето, не на пиенето, за съжаление), ама по тези жеги освен таратор и салати не беше за ядене по обя


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re: Хм.... [re: Mitre6opa]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано19.07.12 17:27



E, Митре, ти си уцелил култово заведение! Джоланчето им е приказно и въобще, каквото сме хапвали там си е супер. Поддържат ниво хората вече години- за първи път го посетихме един обяд преди 12-13 години. Сняг, студ, а вътре камина и страхотно ядене. Последният път оставихме едни юнаци да отразяват един годеж с червено вино, едвам си ги събрахме после



На мен много ми хареса кухнята в "Абир". Бяхме няколко дена по една НГ и после като минем през Велинград или в Чинарите, или в Абир. Страшно ми харесаха нещата с артишок.



Тема Re: Емигрантите изпратили [re: XlNG]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано19.07.12 18:23



Е, веднага се записвам и аз в списъка на получаващите

Как един цент, американски или европейски не ми дойде от някъде

Другото число, което ме учудва е увеличението на личните влогове/депозити по време на криза. Големи спестовници има.



Тема Re: Емигрантите изпратилинови [re: OldWitch]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано19.07.12 18:24



Ти си още млада вещица, защо си се нарекла стара





Тема Re: Емигрантите изпратилинови [re: Фиши]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано19.07.12 19:38



Точно депозитите изобщо не ме учудват. Първо се учихме да харчим кредити и да пазаруваме имоти „на дупка“, сега се учим на разум и спестовност.

Фиши, нормално е депозитите да са около 60-70% от БВП. Толкова са например в Германия, Франция. В Гърция са около 85%, а в България са под 40 (цитирам по памет). Та цифрата съответства много добре на беднотията. Имаме още да пастрим, докато стигнем нормата.

А в родината всички говорят за депозитите, защото не остана друго за крадене.



Тема Re: Емигрантите изпратилинови [re: Фиши]  
Автор Melany99 ()
Публикувано19.07.12 19:57



В отговор на:

Другото число, което ме учудва е увеличението на личните влогове/депозити по време на криза. Големи спестовници има.




Има, защото като пращам пари на мама, тя не ги харчи ами ги прибира в банката, да имало за черни дни...

Какво да и разправям, че то от това по-черни...



Тема Re: Емигрантите изпратилинови [re: XlNG]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано19.07.12 19:57



Това с кредитите наистина беше голяма лудост. Радвам се, че премина.

За краденето...все си мисля, че е свършило и хоп! изненадат ни






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.