Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:40 17.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Жените в страните от 1вия и 3тиянови  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано23.04.12 23:34



свят......

Мислите ли, че има разлика в социалните отношения, и какви са според вас.

По моите наблюдения, жените от България, Украйна, Виетнам и т.н са доста по-лесни и е удоволствие за един мъж, млад да е в тези страни и подобните - бедните страни не от първия свят......някак си по-лесно пускат и са с по-малко претенции.

На какво се дължи според вас това? Просто ми е интересно, не приемаите темата ми като обиждане на нации или жени, уважавам всички нации, култури, полове и религии.

Просто си мисля, че имат по малко изисквания, една жена от България сравнение с една Немкиня примерно или пък Канадка по отношение на мъжа.
Било то финансови, външна красота или каквото там......и защо е така е въпроса ми?

Просто защото има повече жени в развиващия се свят, това ли е причината?



Тема Re: Жените в страните от 1вия и 3тия [re: XищниK]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано23.04.12 23:42



И още един последващ въпрос - в частност България да кажем........
Защо ако въобще има статистика, съм абсолютно сигурен, че на всеки 10 смесени брака. 8 или 9 жената е Българка е мъжа чужденец, както и това ще е валидно и да Украйна, Виетнам и т.н............а
да кажем в САЩ, Германия почти съм сигурен, че на всеки 10 смесени брака, 8-9 жената е от някъде си........



Тема Re: Жените в страните от 1вия и 3тия [re: XищниK]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано23.04.12 23:43



И последен пост - тоест да разбирам, че Българските мъже не струват.





Тема Re: [re: XищниK]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано24.04.12 00:06



Не може да се обобщава така. Първо има разлики от държава до държава в културно отношение и второ, има разлики от човек до човек, дори и да са израснали в една и съща култура. Примери мисля, че е излишно да се дават.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Тема Re: Жените в страните от 1вия и 3тия [re: XищниK]  
Автор Фpeнг ()
Публикувано03.05.12 08:58



не знам как да коментирам темата ти...какво значи една жена да “пуска“? ти толкова ли си противен и по твой израз беден (дразня се като смесват хората пари и истински секс)? толкова ли не можеш да бъдеш оценен от една жена заради човекът ,който си? без значение от националността й?

да,източноевропейките са удоволствие, но не заради бедността на родината им, а заради по емоционалния си характер.
да, западноевропейките са по еманципирани и
да,тайландките се продават

и какво?
ти пак ще си бъдеш себе си,където и да идеш,откъдето и жена да си вземеш
нормално е да имаш такива набюдения,след като такива жени привличаш с поведението си..



Тема Re: Жените в страните от 1вия и 3тия [re: XищниK]  
Автор Фpeнг ()
Публикувано03.05.12 09:01



струвате бе, отпусни се малко..млад си,здрав си, имаш хубава работа..какво толкова ти липсва.ще я намериш и твоята Жена с главно Ж..и няма да ти пука какъв паспорт има





Тема Re: Жените в страните от 1вия и 3тия [re: XищниK]  
Автор Фpeнг ()
Публикувано03.05.12 09:13



естествено, че е така..смесените бракове могат да те обогатят много повече ...отвсякъде!показват,че за истинските чувства границите са без значение

шведка и сърбин, българка и немец , рускиня и испанец, финландка и българин,украинка и грък - класика


(красиво е когато са влюбени нали ) и ти пожелавам една интернационална мома

Редактирано от Фpeнг на 03.05.12 09:18.



Тема Re: Жените в страните от 1вия и 3тия [re: XищниK]  
Автор Kumiko Yanaka (Her highness)
Публикувано03.05.12 19:28



за по лесни .... не вярвам
за по малко претенции също



Да ти кажа за мен какво говориха мъжете когато си бях в България де:
- С много голями претенции съм била
- надута и зла
- кой щял да ме извежда 3 пъти по ресторант докато му "пусна"
- с тия дрехи като ме гледали /които сама съм си ги шила/ ме издъжали поне 3-ма мъже
- падала съм си по богати само
- като не съм "пуснала" и на богатите ... съм била с обратни наклонности
- как можело да имам такива хобита каквито имали мъжете
- много съм знаел а и за това съм щяла да си имам винаги проблеми с мъжете

А то на мен изискваният ми бяха просто за уважение и нормални човешки отношения + съвпадения по хобитата по възможност.
То бива бива критика ма и аз съм човек .... и кат си взех шапката ауууу що така бягали жените.
Богат мъж не ми трябва аз и от бедния ще си направя богат стига да има потенциал

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they\'ll kill you.


Тема Re: Жените в страните от 1вия и 3тия [re: Kumiko Yanaka]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано04.05.12 03:32



Ми аз не съм много съгласен с теб и Френг, но както се казва ........истината е различна за всеки.
Както казах - тук масово има доста непривлекателни жени с много хубави американци - мъже.
Такова нещо в България, Виетнам, Украйна и други страни го няма, а по-доста страни съм бил, вярвай ми.......
Там е по-скоро обратното можеш да видиш грозен мъж(нямам предвид стар с пари, просто се личи, че не толкова заради парите е жената с него, просто а защото си е решила) с привлекателна жена

Незнам, аз си държа на мнението, че една американка или канадка има далеч по-големи изисквания за мъжа........
но може би из вашите страни е различно.........признавам си.......
тук е имигрантска страна - а предполагам на всички е ясно, че доста по често мъже сами се решават да се махнат от страни в 2-рия и 3-тия свят и да отидат по първия свят отколкото сами жени..........
съответно в тези страна - Америка, Канада и подобните както аз ги наричам имигрантски.........има недостик просто на жени........иначе тогава не мога да си обясня как от всеки 10 смесени брака, винаги 9 - жената е от някъде си в америка........рядко ще видиш Американка да си докара от някъде - примерно Китаец и да се ожени за него......докато доста американци си взимат жени от някъде........

Незнам а на Френг да отговоря - да мисля, че съм супер партия защото съм много млад, бих казал богат поради възможностите ми и това че съм доста образован и с опит и с прилична външност - следователно в България всяка жена с малки изключения е моя......
в Америка трудна работа............както казах........

Аз така го правя сравнението......в София ми е лесно защото има доста жени от някъде си - дошли от села от всякакви краища на визи щях да кажа ужас

та дошли от някъде си - за някой 6-7мо поколение Софиянец с доста имоти мъж - ще му е много лесно.

Е сега аз съм от старо нанадолнище и съм отишъл в "големия град" на квартирка и без нищо - естествено е да нямат желание жените толкова към мен.

От там съдя, че всичко е пари на този свят.

(за протокола в Америка имам само една обожателка която вече не ми е, в България в момента имам към 20тина - само да свирна на някоя и е моя - момичета и жени в диапазона от 18 до 32 години..........въобще жени да искаш в България......)



Тема Re: Жените в страните от 1вия и 3тия [re: XищниK]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано04.05.12 10:47



И ти се опитваш да седиш на два стола, та си на същия хал като мен. Трудна работа, хем да цитира Шилер в оригинал, хем да прави мусака.

Успех!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.