Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:35 17.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Не че нещонови  
Автор danaia nn ()
Публикувано17.04.12 05:14



Четох насам натам в клуба, да не кажете, че ей така съм влязла


И знаете ли какво остана в мен. Разбира се, няма да го напиша, аз съм една тъпа българка от дълбоката провинция. Повярвайте ми, не знам колко струва млякото, а вие цели теми изписали. Що ли?
Лошо няма да се говори какво ли не. Четох некви примери, че на някой сестра му, баба му (вече не помня) женена в Испания или в Германия. Браво! Че някой бил ходил в чужбина на туризъм и какво ли не прочетох.

Важното е, че вие знаете колко струва млякото Утре ще отида някъде да знам и аз и да питам

Поздрави от мен и да знаете, че ви обичам, че съм усмихната и добронамерена. Усмихнете се и вие.

Като ви чета, да споделя...... Забравете историята бе, стига сте живяли в миналото. Усмихнете ми се! На мен! Аз ви обичам...



Тема Re: Не че нещонови [re: danaia nn]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано17.04.12 11:57





Desunt inopiae multa, avaritiae omnia!

Тема Re: Не че нещонови [re: eFFeXX]  
Автор danaia nn ()
Публикувано17.04.12 22:43



Какво ми се смееш. Сестра ми е женена в чужбина от доста време, майка ми се подвизава там годишно от порядъка на 6-8 месеца. И през ум няма да им мине да напишат такива простотии. И двете се връщат тук с много любов и са щастливи и не им се тръгва. Е верно, те имат статут и гражданство, та не се налага и те да знаят колко струва млякото :)))))))

Ама тук защо се пише така не проумявам. Не мислиш ли, че тая злоба идва от нещо или от неуспяли никове, знам ли? Какво значи "Късам с България завинаги", ми късай си, голямо важно



Днес минах по едни пътища, от където се виждат 4 планини, страхотно е. Ама пак да кажа, че аз съм дива селянка от равнината.

Ти знаеш ли колко струва млякото Лев-два предполагам, това ли е проблема?

И да се оплача и аз накрая. В БГ се предлагат едни и същи риби. Ей писна ми. Искам да ям некви други риби Толкова ли не могат да ги измислят



Тема Re: Не че нещонови [re: danaia nn]  
Автор The Fifth ElementМодератор (air)
Публикувано17.04.12 23:22



Де да е само млякото, но цената на яйцата е голям проблем и щастливите кокошки.

Като нищо и санкции ще ни друснат заради щастието на кокошките.

Щастлив е този, който може да вижда Слънцето ....

Тема Re: Не че нещонови [re: The Fifth Element]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано17.04.12 23:44



Със сигурност БГ не може да бъде обвинена, че е измислила и внедрила за постоянно интензивното отглеждане на кокошки.
Като се огледам, и все от запад идат тия пинизи.
И аз псувам, ама не тук, щото тук се гледа.
Телета.

WALL·E


Тема Re: Не че нещонови [re: Haглeц]  
Автор The Fifth ElementМодератор (air)
Публикувано17.04.12 23:59



И прасетата трябвало да са щастливи. И приютите за бездомните кучета - категория лукс .



Щастлив е този, който може да вижда Слънцето ....

Тема Re: Не че нещонови [re: The Fifth Element]  
Автор danaia nn ()
Публикувано18.04.12 01:15



Е, а котките що са щастливи

Завиждам им



Тема Re: Не че нещонови [re: The Fifth Element]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано18.04.12 10:00



Те и негрите и арабите, както и ние трябва да сме щастливи докато ни чукат отзад, ама не сме и като гледам, на никой западняк това не му прави впечатление.

WALL·E


Тема Re: Не че нещонови [re: danaia nn]  
Автор DarkSideМодератор (of the moon)
Публикувано18.04.12 20:57



и аз не че нещо, но съм те чел насам-натам, на доста места (чел е силно казано, всъщност съм прескачал камарите от твои постинги, защото изблиците ти не стават за четене), така че да не кажеш, че не съм наясно какви са ти проблемите и отношенията с другарчето ти Наглец ... не че нещо, но да ви предупредя най-добронамерено, че ако започнете тук да се лигавите както по другите клубове или ако цъфнат още агенти от агитката ви да си правят тук купона, то участието ви този клуб ще е кратко и безславно ...



Тема Re: Не че нещонови [re: danaia nn]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано18.04.12 21:30



ей
ти кво ме нападна така



дай го по-кротко,

то бива дива селянка от равнината, то може, ама ...

а за рибите си права, тук почти не се яде риба

купи си маслена и я хвърли на скарата

Desunt inopiae multa, avaritiae omnia!


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.