Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:27 10.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Reнови [re: 4ereshka2]  
Автор WorldChamp ()
Публикувано29.02.12 13:45



Благодаря...

*****
"Kind" is my middle name!" Jacob Black, "Breaking Dawn"


Тема Re: Мъртвило в клубанови [re: MrN]  
Автор bad girl Jo ()
Публикувано17.03.12 01:20



Спокойно, аз съм виновна за всичко. Понеже не припявам постоянно колко велики са българите, а казвам грозната истина в очите. То да казваш истината в очите също е доста бай ганювско между другото. Гени, какво да правиш. Ама има лек и за тях.



Тема Re: Мъртвило в клубанови [re: bad girl Jo]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано17.03.12 17:31



не се пъни толкова - има и други преди теб в класацията на виновните,

аз обаче защото им казвам че говорят глупости и си нямат работа

а и винаги България им е виновна а и останалите в нея българи.

Desunt inopiae multa, avaritiae omnia!

Тема Re: Мъртвило в клубанови [re: WorldChamp]  
Автор Monica123 (пристрастен)
Публикувано21.03.12 23:50



Незнаех, че тези цветя цъфтят и в Америка....



Тема Re: Мъртвило в клубанови [re: eFFeXX]  
Автор bad girl Jo ()
Публикувано31.03.12 23:25



мисля, че си доста заблуден. аз години наред съм наблюдавала българи в чужбина и в българия и съм сравнявала тяхното поведение с поведение на други нации и съм си направила съответните изводи, за да пиша това, което пиша. мислила съм много, чела съм история на българия. жестоката истина е, че има нации, които са над останалите, просто ги превъзхождат, както има и нации, от които чеп за зеле не става и са срам за себе си. ще спестя да ги назова по име.

Редактирано от bad girl Jo на 31.03.12 23:30.



Тема Re: Мъртвило в клубанови [re: bad girl Jo]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано17.04.12 11:29



мдааа, ама този спор го водихме вече, не помниш ли ?

евгениката е странна наука, вероятно всяка една нация я развива в определен период от развитието си, погледни гърците - те и сега се смятат за велика нация


погледни и германците, при тях е достигнала висоти точно тази "наука", по времето на Хитлер разбира се, тогава когато са смятали руснаците за получовеци ....

след войната обаче немците са с тотално смачкано национално самочувствие .... тогава обаче руснаците започват да се възприемат като 'велика нация" ....

смешно е, и жалко

и от друга страна, аз пък имам доста наблюдения над чужденци в България - с чисто сърце мога да кажа че с нищо не ни превъзхождат, даже напротив - държат се като абсолютни цигани и крадат като за последно. Просташка история.

Няма превъзхождаща нация, има хора, има и такива които не са точно хора.... от всяка една нация.




П.П. Като споменаваш че е ганьовско да казваш истината в очите на хората, замисли се как ще дефинираш типичното английско лицемерие, когато ти говорят едно а ти мислят съвсем друго ....

Desunt inopiae multa, avaritiae omnia!


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.