Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:58 16.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Американцинови  
Автор .Jess. ()
Публикувано01.02.12 13:41



Понеже Клинтънът само ни подбъзиква за любимата му Калифорния, но публикува все някакви напудрени снимки оттам, копнати от сайтове, реших да ви покажа американците такава, каквато аз ги видях - избирала съм само снимки на хора от всичките ми американски албуми с общо 3000 фотографии. Снимките са поствани и в друг клуб, но мисля, че и тук би било интересно за някои да ги разгледат (даже някой поиска да ги покажа, но не поня кой, май Мускат беше).

Тъй като нямам много опит във фотографията, на място установих, че да снимаш хора е много тънка работа - местят се непрекъснато, застават в посока слънцето, така че нищо да не излезе от фотото, и най-важното - трябва да го правиш дискретно и разбира се, точно в този момент ще натисна я грешния бутон от вълнение или батерията ще издъхне.
Освен това в САЩ е забранено да се снимат хора без разрешение. Проблемът е, че когато поискаш и получиш такова, обектите застават в някакви дървени пози и вече снимането не е чак толкова интересно. Имам само няколко подобни кадъра и те се разпознават веднага . Та искам да кажа, че пропуснах много интересни образи поради изброените причини, но каквото-такова.

Приятно гледане:





Тема Re: Американци [re: .Jess.]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано01.02.12 17:17



супер албум




Тема Re: Американцинови [re: .Jess.]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано01.02.12 21:41



Благодаря ти, Джес!

Чудесен емоционален албум си спретнала, а за начинаещ е даже супер!
В този леден бахър психоделичните цветове на индианския празник ми подействаха топло и мечтателно.

Ние бродихме преди две години по Източното крайбрежие към Канада. Постоянно внимавахме да не превишаваме скоростта и да не попадне някой в кадър, макар че тук-там си появолявах някоя бърза снимка.

Да, Америка е друга бира, obergaerig







Тема Re: Американцинови [re: .Jess.]  
Автор Monica123 (ентусиаст)
Публикувано01.02.12 21:54



Хубави снимки,
Имам същите , но с мен на поне 5 от местата:)



Тема Re: Американцинови [re: Muskat]  
Автор .Jess. ()
Публикувано02.02.12 00:02



В Канада не съм ходила, не знам дали ще сколасам. Чувала съм за страхотната природа, имам приятели там, но аз си падам по по-топлите страни. Калифорния (и околните щати) е суперско за туристи. Е, и там внимаваш да не стъпиш накриво, особено по магистралите, ние в Немско сме свикнали да караме доста бясно

.

Много ми хареса Ню Йорк отвисоко, нестандартни снимки са се получили. То пък иначе как да хванеш тези скайлайнери, трябва да си изчекне човек главата . И там е шарено, има всякакво. А бе Америка.
Квебек много ми хареса, европейско е просто, с атмосфера. Много ми допадна и снимката на Парламента в Отава, на фона на оловното небе, чудесен кадър. Също и водопада Ниагара, чудесни попадения, имали сте късмет с времето, че съм чувала гадости за тамошната мъгла.
Утре ще го разгледам твоя албум още веднъж, детайлно, много обичам да гледам с очите на някой друг .



Тема Re: Американцинови [re: Monica123]  
Автор .Jess. ()
Публикувано02.02.12 00:06



Маршрутът е от най-упражняваните, така че съм сигурна, че имаш снимки от същите места (още повече щом живееш там), но едва ли същите снимки. Зад всеки сниман кадър стои емоция, която само авторът е изпитал и при 1000 души, снимали едно и също, поне 100 емоции са различни.

Дай да видим нещо твое.





Тема Re: Американцинови [re: jensen-110062]  
Автор .Jess. ()
Публикувано02.02.12 00:08



Пожелавам ти и да отидеш някой ден. И да направиш още по-хубав албум, останала съм с впечатление, че обичаш да снимаш





Тема Re: Американцинови [re: .Jess.]  
Автор KлинтъH (СилеН)
Публикувано02.02.12 00:52





Отговори на горе изложеното мнение се приемат само от красиви жени под 35 години

Тема Re: Американцинови [re: .Jess.]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано02.02.12 16:51



само да порастнат децата и заминавам. Америка трябва да се види просто




Тема Re: Американцинови [re: Muskat]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано02.02.12 17:00



браво, браво, много си обиколила





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.