Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:07 27.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Умберто Еко за българите и България  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано12.01.12 19:59



Четете и се изкажете






Тема Re: Умберто Еко за българите и Българиянови [re: jensen-110062]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано12.01.12 22:28



....много верно, за съжаление



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Умберто Еко за българите и Българиянови [re: jensen-110062]  
Автор The Fifth ElementМодератор (air)
Публикувано13.01.12 00:06



Този блог е чудесен. Обърнете внимание на текста в дясно , който започва с " Всичко написано на тази страница е художествена измислица и не отговаря на действителността...... "

Така че това не е интервю с Умберто Еко, а художествена измислица... Друг въпрос е дали и до каква степен сте съгласни с текста на публикацията в блога .



Щастлив е този, който може да вижда Слънцето ....

Тема българи за себе синови [re: The Fifth Element]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано13.01.12 00:35



тази художествена измислица много устройва някои хора



най-много ми харесва концепцията, че хората в България нищо не правят за да променят ситуацията, единствените които гледат в бъдещето и правят нещо - емигрират, т.е. пак нищо не правят или бягат

трябва да си голям идиот за да напишеш подобно нещо за себе си!

и два пъти по-голям за да се оплакваш че няма пътища, метро, пречиствателни станции, а в момента когато започнат да се правят да викаш това е нищо ...

всичко много ми прилича на завоалиран комунистически апел, в две части:
1. Бягайте от България, махайте се!!!
2. Това правителство нищо не прави за България и за българите!

Desunt inopiae multa, avaritiae omnia!

Тема Re: българи за себе синови [re: eFFeXX]  
Автор The Fifth ElementМодератор (air)
Публикувано13.01.12 00:45



А аз тълкувам текста по друг начин . Вземете най-после се размърдайте , не чакайте на друг, за да осъществите мечтите и идеите си в България.



Щастлив е този, който може да вижда Слънцето ....

Тема вярно ама .....нови [re: Джoaннa]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано13.01.12 00:47



верните неща за използвани за мотивиране на странна идея ...... "Няма смисъл да стоите в държавата си, махайте се или ще бъдете смазани"!

земляни, първата глобална държава, идете и се разтворете по света, българите няма да изчезнат .... а ще се преродят



Desunt inopiae multa, avaritiae omnia!

Тема Re:нови [re: The Fifth Element]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано13.01.12 00:49



.... разтворете се по света, станете земляни!!!! .... тук няма да стане, ще ви смажат!

това дали не го е написал някой от района на Кърджали ??


а същевременно се разказва как всички други народи останали, борили се, правили революции....

ха сега де ?!, да емигрирам ли и да се "разтворя", ставайки "землянин", или да си купувам пушка и да хващам гората .... не ми е ясно от това псевдо интервю






Desunt inopiae multa, avaritiae omnia!<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от eFFeXX на 13.01.12 01:03.</EM></FONT></P>

Редактирано от eFFeXX на 13.01.12 01:04.



Тема Re: Умберто Еко за българите и Българиянови [re: The Fifth Element]  
Автор Monica123 (член)
Публикувано13.01.12 02:20



Ами госпожата от скандинавието да обясни защо занимава публиката с подобни глупости?
Още от 3-тото изречение си личи, че някой е натворил куп тенденциозно казани глупости.
Какво да кажем за Ирландия?-70 % от населението са емигранти !
Какво да кажем за Косово, Албания?
Гърция?
Всички държави си имат проблеми.......



Тема Re:нови [re: Monica123]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано13.01.12 12:38



е как какво, изпреварили са ни с около 300 години в разпиляването по света и още тогава са станали "земляни" .... много преди българите.


Като се замисля, май циганите имат най-много точки по тези показатели и първо те заслужават да бъдат наричани "ГРАЖДАНИ НА СВЕТА" и "ЗЕМЛЯНИ" !!!

... нищо че сега се чудят къде да си спретнат държавичка

Desunt inopiae multa, avaritiae omnia!

Тема Re:нови [re: jensen-110062]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано13.01.12 21:01



Няма да го чета, защото това е сайт, който разпространява лъжливи твърдения. Че някой бил казал/написал нещо, което не е сторил. И шараните се ловят ли ловят ...



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано14.01.12 00:10



ами през цялото време публикуваш точно такива твърдения

интересно обаче, дали себе си слагаш в категорията "шаран" или чакаш и някой друг да се "улови"

Desunt inopiae multa, avaritiae omnia!


Тема Re:нови [re: eFFeXX]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано14.01.12 01:06



Явно много ме харесваш, но подходът ти да ме очароваш е крайно неуместен.

Ако причината да си в клуба е за да се заяждаш с мен (и с други), не виждам особен смисъл да си губиш времето повече, тъй като вместо да пишеш по същество, ти се държиш незряло.
Ако имаш други причини да си в клуба, започни да се държиш като минал тийн годините си човек.
Така или иначе нито си емигрант, нито си писал нещо друго, освен лични нападки към някои потребители тук.
Та кое ще бъде?

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема ужас!нови [re: Bиливap]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано14.01.12 13:50



опази Боже!

ако разсъждаваш по подобен начин, тогава ти направо си влюбена в мен и трябва веднага да се спасявам на някъде



хващам първата ракета за луната




П.П. все пак преди полета, не мога да пропусна тази брилянтна мисъл:

Ако причината да си в клуба е за да се заяждаш с мен (и с други), не виждам особен смисъл да си губиш времето повече, тъй като вместо да пишеш по същество, ти се държиш незряло.

както се казва, на света има два вида логика - математическа и диалектическа, всичко останало е ЖЕНСКА "логика".....

Desunt inopiae multa, avaritiae omnia!

Тема всичкото хубаво...нови [re: eFFeXX]  
Автор Frenger (She)
Публикувано14.01.12 14:11



...само гледайте да не завършите като





Тема Re: всичкото хубаво...нови [re: Frenger]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано14.01.12 21:31








Тема това което ти не знаешнови [re: Frenger]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано15.01.12 13:14



е че виливарката си има отдавнашна закачка с Киро свинята

ето от тази

можеш да научиш много и за двамата, но със сигурност няма да ти хареса

Desunt inopiae multa, avaritiae omnia!

Тема Re:нови [re: eFFeXX]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано15.01.12 13:20



Ти много неща не знаеш, ама тук всички знаят що за стока е jamie (или както ти го познаваш като Kirosviniata), та и възлюбената му himbeer (или както ти я познаваш като Deern).

Намерил той с кого да се коалира и на кои лъжи да вярва! ;)


Пфу, а уж нямаше да ти обръщам внимание, но абсолютната ти неинформираност, скрита зад претенции да знаеш повече от редовните клубари, ме разчувства.

Добавка: Започвам сериозно да се съмнявам в интелектуалните ти способности, споменати от Митрето веднъж в клуба. Но пък се убедих, че причината да пишеш тук е за да се заяждаш с мен и да създаваш интриги в клуба. :)

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Редактирано от Bиливap на 15.01.12 13:31.



Тема Поправканови [re: eFFeXX]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано15.01.12 13:31



Не, Киросвинята има закачка с Виливар, ама него само на отворен прозорец трябва да го чете човек, освен ако не се казва Deern






Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано15.01.12 13:35



А мен ме разчувства тяхната трогателна лав стори и мъжЪТ, който под път и над път е членуван







Тема Re:нови [re: Muskat]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано15.01.12 13:46



Я, какви весели неща имало в тая тема.

Сигурно изпускам много като не чета там, но гледам да спазвам хигиеничност и да не се налага да отварям прозореца по-често, отколкото е необходимо, че все пак е зима ...

П.П. Офф: Остана ли клубарка, с която новия BFF на ефекса да не е в конфликт? Списъкът с жените в дир-а, с които той има проблем, стана доста дълъг ...

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано15.01.12 14:04



Забелязах, че си държиш на обещанията.



Започвам сериозно да се съмнявам в интелектуалните ти способности, споменати от Митрето веднъж в клуба. ... и аз започнах да се съмнявам в собствените си интелектуални способности

Но пък се убедих, че причината да пишеш тук е за да се заяждаш с мен и да създаваш интриги в клуба. :) каквото повикало .... нали ?

Desunt inopiae multa, avaritiae omnia!

Тема Re:нови [re: eFFeXX]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано15.01.12 14:08



Не, никой не те е викал, ти сам се натресе. Аз отдавна съм тук.



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано15.01.12 14:40



Зависи кой с каква нагласа ползва форумите. Някои влизат да се разтоварват, други да натоварват. Общо взето според мен виртуалният образ покрива този от реала.
Не обичам генерализации, но според мен байганьовщината не е доминантната българска черта, а негативизмът. Желанието му да омаловажи хубавото, да се и...е на метеното, да оплюе някого. Не случайно е поговорката "...пък върви доказвай, че нямаш сестра!"




Тема Re:нови [re: Muskat]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано15.01.12 15:28



Много си права, Мускатче.



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано15.01.12 18:32



значи наистина не важи за теб, а



Desunt inopiae multa, avaritiae omnia!

Тема Re: Умберто Еко за българите и Българиянови [re: jensen-110062]  
Автор crystalkyle (член)
Публикувано16.01.12 01:09



Само едно мога да кажа: този психопат, който си позволява да пише такава халтура и то от името на Умберто Еко би трябвало просто да бъде поставен на принудително лечение.
А ти къде си в цялата конфигурация, предполагам, и сама можеш да прецениш.
Пфу...



Тема Re:нови [re: crystalkyle]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано16.01.12 14:54



Това е някой, който иска да печели слава и пари (разбирай блогът му да се чете, от там реклами, от там пари в джоба му) като съвсем съзнателно пише лъжи и представя собствените си измислици като чужди думи и позиции. Това е създаване на скандал с цел да се трупат читатели. И би трябвало да е подсъдно.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Тема На вас какъв ви е проблема?нови [re: crystalkyle]  
Автор The Fifth ElementМодератор (air)
Публикувано16.01.12 17:27



Хората, които пишат този блог изрично са написали, че написаното в блога е художествена измислица .

Четенето на нито един сайт или вестник или книга или каквото и да е и ако щеш и Библията- не е задължително, а по желание . Всеки човек има ИЗБОР какво да чете и какво да не чете .

Всяка една тема тук също е по желание за четене.

Та, всъщност какъв ви е проблема ?

Щастлив е този, който може да вижда Слънцето ....


Тема Re:нови [re: The Fifth Element]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано16.01.12 18:29



Под "вас" вероятно включваш и мен, та да отговоря от мое име. Проблем нямам, имам мнение, което не е непременно същото като мнението на всички други. И това не би трябвало да е проблем за другите.



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: Умберто Еко за българите и Българиянови [re: Monica123]  
Автор Vincent Furnier (napalmoff )
Публикувано16.01.12 18:35



Всички държави си имат проблеми.......
Всички бедни държави с проблеми в правосъдието. Инач, че г-жЪта си е кУзЪ спор няма.
Всеки от нас, който е поел пътя на емиграцията е осъзнал истината в тази статия "менте"

Както чух Стоянка Мутафова да казва "Комично е но не е за смях"





Тема Re: Умберто Еко за българите и Българиянови [re: jensen-110062]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано17.01.12 14:13



какво да се изказвам, напуснах България



Тема Re: Умберто Еко за българите и Българиянови [re: crystalkyle]  
Автор Monica123 (член)
Публикувано17.01.12 22:42



Мълчи, мълчи.....нищо не казва;)



Тема Re:нови [re: Monica123]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано19.01.12 09:38



и двамата бъркате



Desunt inopiae multa, avaritiae omnia!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.