Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:23 12.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Малка корекциянови [re: Muskat]  
Автор Mitre6opa (Шoпa,OнзиСъщия)
Публикувано10.01.12 14:12



"След 9843 мнения в клуба се чудя кой ти е забранил да си изказваш мнението..."
Тези 9843 мнения са за всички клубове. Ама защо да не дигне поза на репресирана, от първия пост в темата си?




THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re: Малка корекциянови [re: Mitre6opa]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано10.01.12 22:43



Няма значение, но от такива постинги почват да ме тресат комплекси.

Не срещам тъпи българи в чужбина, не искам да се боря срещу генетичния си материал и вместо да блея все си пея



Това е положението, ДРУГАРю




Тема Re: Малка корекциянови [re: Muskat]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано11.01.12 13:27



познавам тука един датчанин дето все си пее. Толкова е "позитивен" че даже на погребението на баба си пускаше базици и се смееше. Пенсионираха го на 25 зашото прецениха че е тотално неадекватен и неспособен да живее нормален и пълноценен човешки живот.




Тема Re:нови [re: jensen-110062]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано11.01.12 14:59



Що за неадекватно решение?

Освен ако човекът не е страдал от сериозно психическо заболяване, което да налага да е изолиран и лекуван, разбира се.


Но за едното пеене човек не се обявява за неспособен на нормален живот. А че на погребението на баба си е пускал бъзици - хората имат различни начини да се справят с траура. Някои отричат станалото, други пък се "потапят" в тъгата си ...

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: Малка корекциянови [re: jensen-110062]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано11.01.12 23:33



Не може един клиничен случай да опровергае цяло течение във философията и живота.
Говори ли ти нещо "Равновесието на Наш"? Закачка - задачка за теб


Джокер -" A Beautiful Mind"




Тема "Равновесието на Наш"нови [re: Muskat]  
Автор Frenger (She)
Публикувано11.01.12 23:43



пффф, "Равновесието на Наш" като прочетох 'Красив ум' и се сетих ,че говориш за Nash Equilibrium ,с който толкова много ни занимаваха през магистратурата


поправям се да добавя как бързо излита майчиният език от ежедневието на човек. аз даже се улавям че мисля на английски.камоли ако се наложи да си кажа нещо на себе си в статус куо ситуация винаги си го казвам на английски или поне половината е на английски,другата на български...какво нещо е животът в чужбина !

Редактирано от Frenger на 11.01.12 23:47.



Тема Re: "Равновесието на Наш"нови [re: Frenger]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано12.01.12 00:14



ти не научи ли немски бе, стига с тоя енглиш. Ама ... позор за мен.... продължавам все още да плямпам на английски в някои домашни ситуации (примерно като се карам на мъжа ми). По около 33,333% ми се пада да мисля на англисйки, датски и български. И кашата вместо да се разбърква се забърква все повече и повече. Вече ние един език не знам като хората да му се не види.




Тема Re: "Равновесието на Наш"нови [re: jensen-110062]  
Автор Frenger (She)
Публикувано12.01.12 00:32



В отговор на:

Вече ние един език не знам като хората да му се не види.




пффф,срамота,мълчи не ми говори ,че и аз съм така..само където на мен английският ми стана като роден,понеже смених толкова различни държави и навсякъде се пробвам на английски изпърво,че най лесно. ама се усещам ,че седя и иска да кажа нещо на местния език в ситуация с разговор изцяло на локален език,и ми идва на английски,толкова е дразнещо,понеже губя време в мислене как да го структурирам ..то си ти идва на последния език ,който активно си ползвал и това си е..



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Frenger (She)
Публикувано12.01.12 00:51



да,има такива шокови ситуации,в които не знаеш как ще реагираш,нито можеш да контролираш реакциите си.те обаче са мимолетни

Редактирано от Frenger на 12.01.12 00:52.



Тема Re: "Равновесието на Наш"нови [re: Frenger]  
Автор KakMapa (живот си кара)
Публикувано12.01.12 01:36



и аз така.

_______




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.