Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:42 12.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Българи, до кога ще си налагате цензуранови [re: The Fifth Element]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано04.01.12 00:09



ами кой както може, всеки си има начин и стил. На мен никой не ми пречи, каквото и както и да го каже (за лично мнение говоря) и не разбирам как на толкова много народ им пречи това па онова. Много ни е трудно на българите да приемем новото и нестандартното. И не аз съм с черни очила, ами тези, които ме четат и не разбират, че целта ми е да освестя хората и да направя светът по-добър и справедлив, а не просто да си обиждам за да си излея натрупаната злоба.




Тема Re: Българи, до кога ще си налагате цензуранови [re: jensen-110062]  
Автор Monica123 (член)
Публикувано04.01.12 00:18



че целта ми е да освестя хората и да направя светът по-добър и справедлив

Хехехеех, смяташ да промениш хората ????Доста амбициозно !
Единсвеното което можем да променим е самите себе си !(по-умни от мен са го казали)
Но дори това понякога е доста трудно.......



Тема Re: Българи, до кога ще си налагате цензуранови [re: Monica123]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано04.01.12 01:27



не да ги променя, а да им отворя очите пък те сами после ще се оправят. Но видях, че е невъзможно, явно става дума за съдба или проклятие или знам ли и аз как да го нарека




Тема Re:нови [re: jensen-110062]  
Автор Frenger (She)
Публикувано04.01.12 08:40



абе мислех да не я пиша тази случка,но няма как да забравя как се опитвах да бъда позитивна през цялото време,да поздравявам и да се усмихвам на хората,пък ме разплакаха баш накрая, на празника, на излизане от България...глобиха ме за нередовен пътник в раздрънкан рейс от софийския градски транспорт на път за летището. имах си билетче,продупчено в онези допотопни автомати..ама онзи се заяде за чантичката ми (дори не бе куфар) 70 на 20,която бях оставила облегната вертикално на стената зад мен откъм 20тте см, и с която заемахме място в празния автобус колкото един средно сложен пътник...ама аз откъде да знам ,че трябва да си купя билет и за багажа ако ми е над 60 см.аз дори не знаех колко струва едно билетче,докато не си го купих и никой не ме предупреди,нито ще седна да чета инструкциите зад шофьора на другия край на рейса за 2 возения в годината- от и за летището..свалиха ме като мръсно коте,да ми мерят багажа с шивашки метър...
цяла Европа съм обиколила мъкнейки багажи,това не ми се бе случвало.и не ми е за 10тте лева,който са 2 обикновенни билетчета в тукашния гр. транспорт.
ама много ме натъжиха,чак се разплаках на излизане от родния ми край





Тема Re:нови [re: Frenger]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано04.01.12 10:44



Грижат се да ти напомнят защо си се махнала от там.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Тема Re:нови [re: Frenger]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано04.01.12 13:56



същото нещо ми се случи и на мен преди десетина години на път от Софийска гара за летището. Това е явно практика, защото знаят че хората пътуват към летището с много багаж и използват неосведомеността на пътниците от провинцията за да смъкнат неко лев. Адски е дразнещо ама ти милата чак пък да ревнеш. Аз като съм бесна не мога да рева. Никакъв позитивизъм и вяра в доброто, оставям това малоумие на слабохарактерните. Само реализъм върши работа днешно време.




Тема Re: Българи, до кога ще си налагате цензуранови [re: Monica123]  
Автор шyндa (шурдилович)
Публикувано04.01.12 14:39



Много е зле положението, както казва една приятелка - имам диаманти в бъбреците



Разкажи по-подробно за грозните впечатления, не зная за какво говориш.

Какво правя между простаци и злобари ли? Забавлявам се, какво да правя.



Тема Re: Българи, до кога ще си налагате цензуранови [re: jensen-110062]  
Автор bad girl Jo ()
Публикувано04.01.12 21:17



Още малко.



Тема Re:нови [re: Frenger]  
Автор bad girl Jo ()
Публикувано04.01.12 21:22



Ти пък да не си очаквала да те галят с перце. Бай Ганя ще те свали не ами, щом не си яла бой да се благодариш. Леко си се разминала.



Тема Re:нови [re: jensen-110062]  
Автор bad girl Jo ()
Публикувано04.01.12 21:27



Заобиколена от изроди как да имаш вяра в доброто. Ти не се кахъри за българите, то господ си знае работата за тях. Още 20-30 години и айде. Ще станем част от Турция и това ще помогне на Турция да влезне в ЕС. Те тия планове са разчетени много отдавна. А прекрасния ни генетичен материал ще лее семе в чужбина да облагородява местните, че нали сме втори по интелигентност в света.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.