Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:11 24.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ако още помните празничните естрадни ТВ концерти  
Автор Frenger (She)
Публикувано29.12.11 20:28



тазгодишният бе на

...има за какво да се замисли човек - във или извън България ...



Тема Re: ако още помните празничните естрадни ТВ концертинови [re: Frenger]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано30.12.11 22:58




Обичам да слушам българска естрада, особено когато съм в България. Малко странно звучи, но тук влизам в друг ритъм и рядко се сещам да си пускам дискове или да търся в Тубата.
Теб какво те замисли - жалба за младост или малък носталгичен повей?!




Тема Re:нови [re: Frenger]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано31.12.11 23:46



Помня ... че не обичах да ги гледам/слушам. В Новогодишната нощ не сме гледали телевизия по принцип, освен отброяването точно преди полунощ.

При нас е чудесна заря - макар че има час и нещо до полунощ. Хората започнаха да "стрелят" още следобед, но в последния час се активизираха доста. Бррр, какъв студ е сковал обаче, прибрахме се на топло след като изпукахме и нашите ракети.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Тема Re: ако още помните празничните естрадни ТВ концертинови [re: Frenger]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано01.01.12 17:57



супер е, да си жива и здрава мила и все с такъв младежки дух




Тема Re: ако още помните празничните естрадни ТВ концертинови [re: Frenger]  
Автор KakMapa (живот си кара)
Публикувано01.01.12 20:16



имам интересни асоциации с тази песен. :)

_______



Тема Re:нови [re: Muskat]  
Автор Frenger (She)
Публикувано02.01.12 20:19



аз никога не съм слушала бг естрада,дори преди този концерт не знаех кои изпълнява тази песен. въпросът е,че се прави по един такъв концерт всяка година по Коледа и е интересно като настроение,сравнения и изобщо тези песни имат с какво да те замислят,не са комерсиални





Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Frenger (She)
Публикувано02.01.12 20:26



гледах и концертът на Българската Коледа по другия ТВ канал.. вярно е,че целта бе коренно различна,но като цяло публиката може сама да си направи изводите.

пп. в Цюрих бе разхищение на фойерверки .общината им направо се оля с 20мин гърмежи. впечатляващо но безсмислено по мое мнение.



Тема Re:нови [re: NikiFin]  
Автор Frenger (She)
Публикувано02.01.12 20:30



мерси и ти така....няма да забравя и твоите





Тема Re:нови [re: Frenger]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано03.01.12 16:15



Ааа, и в Осло имаше доста.

Имаше ниски облаци и беше много смешно как част от ракетите просто изчезнаха в облаците и не се видяха. Други пък "пламнаха" точно с влизането си в облаците и се виждаше проблясък като от светкавица.
В Новогодишната нощ пък заваля сняг и се събудихме в сняг до колене, ойто се стопи следобеда. Поне видяхме сняг по празниците.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re:нови [re: Frenger]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано03.01.12 21:44



Аз си спомням новогодишните тв. програми, явно тези концерти са от по-късните"демократичните времена".
Миньорната декларация, че младостта си отива не съвпада с моя мироглед, защото я приемам като състояние на духа да търси нови хоризонти, да се развива.
Да не се страхуваш от промените на времето, независимо с коя цифра се набира годината на раждане.







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.