Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:00 27.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Клуб лоша новинанови  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано04.12.11 10:02



Не че се гавря с паметта на умрелите, ама поех тази нелека задача от Виливарката и смятам да си изпълнявам задълженията съвестно.



Desunt inopiae multa, avaritiae omnia!

Тема No. 1: Жестока катастрова в България!нови [re: eFFeXX]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано04.12.11 10:10



Невероятна верижна катастрофа в Български тунел - 18 МПС-та са се наблъскали като тъпи овце една в друга.
Виновен е огромен ТИР дето се блъснал в стената на тунела, за което е виновна пък България - стената била построена прекалено близо до камиона.

Комунистическият агент-провокатор твърди обаче, че ТИР-ът бил немски или в най-лошият случай турски /с надписи на немски/ и шофьорът му бил заспал - НЕ МУ ВЯРВАЙТЕ!!!

Другият платен комунистически агент ще се опитва да ви убеждава, че въпреки всичко нямало жертви!!! само 1-2 ма ранени. И това не е вяено!!! При сблъсъка на тунела с камиона са загинали 9 паяка и три хлебарки..... последните поради лекарска грешка /настъпани в едно мазе/.

Desunt inopiae multa, avaritiae omnia!


Тема Re: No. 1: Жестока катастрова в България!нови [re: eFFeXX]  
Автор arrvv (нуво)
Публикувано04.12.11 11:59



Малко ти е черен хумора, но пък разбираем...
Няма смисъл да създаваш тема в клуба, пусни им линк към българските телевизии и те ще те заместят достойно.
Ако така продължават медиите, скоро ще се наложи психиатрии да се строят, вместо молове и спортни зали.
Дай и аз да се включа с новина, но от моето семейство.
Един човек застанал на вратата и звънал на звънеца. Майка ми излиза и той я питал, къде на около има борса за плочки и теракот, загубил се човека по уличките. Майка ми така се изплашила, че веднага ми звъни, имало мошеник пред вратата, защото онзи ден гледала по телевизията, как по същия начин ходели крадците и проверявали кой е в къщи и т.н.... и т.н.....направо в паника беше изпаднала..... ужассс. А около нас наистина има борса, а ние живеем в къща и човека решил да попита някой.... просто ние имаме звънец на портата... за разлика от съседите...



Тема Re: No. 1: Жестока катастрова в България!нови [re: arrvv]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано04.12.11 17:07



всъщност не е хумор а иронизиране, а за да разбереш причината ... прочети



Няма смисъл да създаваш тема в клуба, пусни им линк към българските телевизии и те ще те заместят достойно.

всъщност предложението ми беше аз да ги заместя в публикуването на лоши новини от България, достойно едва ли е подходяща дума в случая.

вероятно не си схванала идеята ми за лошите новини от България - най-вероятно защото съм публикувал само една до сега

Desunt inopiae multa, avaritiae omnia!

Тема No. 2: "Глобална" стачка на железниците в Българиянови [re: eFFeXX]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано04.12.11 17:19



Ънбилийвъбъл, дет се вика ... направо нЕма такова животно.

Комунистическата пропаганда твърди, че не само железничарите стачкуват ударно от 11 дена ами сега са се включили и кондукторите - с ГЛАДНА стачка.
Подло се споменава че те всъщност били само двама и след като огладнели хубаво - размислили и се отказали .....

Пак старите милиционерски структури в страната казват, че не стига дето вече 11 дни стачкуват Неефективно, ами се били научили на тези капиталистически номера от стачките в железниците на Франция, от тези на Гърция и скоро ще започнат стачки и в авиолиниите по примера на французите и италианците.

Очаква се скорошна подкрепа /финансова/ от Съветите на българите в чужбина. В замяна те ще могат да си оправят зъбите в България по тънката тарифа



а които нямат зъби ще могат да си внесат парите в банки в България на дебели лихви

Desunt inopiae multa, avaritiae omnia!<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от eFFeXX на 04.12.11 17:20.</EM></FONT></P>

Редактирано от eFFeXX на 04.12.11 18:58.



Тема Re: No. 1: Жестока катастрова в България!нови [re: eFFeXX]  
Автор arrvv (нуво)
Публикувано04.12.11 17:37



Идеята ти я схванах още в началото...
Знаеш ли, винаги ми е било чудно по принцип, защо хората като напуснат България започват изливат негативи... Това някаква самонавивка ли е, че са били прави да я напуснат или просто наистина е някакво обективно според тях мнение.
Виж, всеки има право да живее където иска, но какво е това удоволствие, което прави на някои, да плюват непрекъснато род и родина... ми нали доскоро и те са били част от този народ...





Тема Re: No. 1: Жестока катастрова в България!нови [re: arrvv]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано04.12.11 17:49



Знаеш ли, винаги ми е било чудно по принцип, защо хората като напуснат България започват изливат негативи... Това някаква самонавивка ли е, че са били прави да я напуснат или просто наистина е някакво обективно според тях мнение.

ами в грешка си, освен ако не се опитваш да ме изманипулираш както виливарката теб



далеч не всички българи в чужбина изливат помия, но за сметка на това всички си правят зъбите в България

и ако ти смяташе мнението си за обективно, щеше ли да го базираш на малоумни вестникарски заглавия ? ... едва ли ....

Според мен Комунистите им плащат за да плюят по новия строй .. а на някои са им обещали и да ги повозят в старо ауди

Desunt inopiae multa, avaritiae omnia!

Тема Re: No. 1: Жестока катастрова в България! [re: eFFeXX]  
Автор arrvv (нуво)
Публикувано04.12.11 17:56



А, така... теб пък някаква параноя ли те гони... какви манипулациии какви пет лева... пиша това което мисля и виждам... нали нямаш против?

------------------------------------------------
и ако ти смяташе мнението си за обективно, щеше ли да го базираш на малоумни вестникарски заглавия ? ... едва ли ....
------------------------------------------
Първо смятам всяко свое мнение за обективно, но не забравяй, че то е минало първо през моя мироглед.... и второ би ли ми припомнил за кое точно мнение говориш...?



Тема Re: No. 1: Жестока катастрова в България!нови [re: arrvv]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано04.12.11 18:57



не ме гони нищо

майтапех се с някои хора, ама ти май не си попаднала на това

а къде ти е чувството за хумор ?

и не ставаше въпрос за твоето мнение, а за обективността на мнението на хора, базиращи си го на вестникарски щуротии .....

приемаш ме много буквално, а това води до неправилни изводи гледай малко по-откъм веселата страна на дискусиите тук

Desunt inopiae multa, avaritiae omnia!

Тема Re: No. 1: Жестока катастрова в България!нови [re: eFFeXX]  
Автор arrvv (нуво)
Публикувано04.12.11 19:20



Ахаааа... така кажи бе човек...

.. втрещих се, че ме обвиняваш в манипулации...
Взимам всичко на сериозно, защото проблема не е за майтап... а си е проблем...
Сериозно ти казвам, че взимам да се психясвам от новините. Сега пък и тракторите са в София, пак ще блокират и без това блокираното движение и забележи... вече не искат пари, а оставки...
Ааааа, аз вестници от много отдавна не чета... не съм си намерила очите на улицата, за да им чета манипулациите...
Аз тук почти не пиша, чета ви, но не се включвам, но просто от вчера ме сърби клавиатурата, като гледам как просто нещата се изкривяват...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.