Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:51 27.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Сделка добри новини/лоши новининови  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано03.12.11 16:26



Гледайки в какво се е превърнал този клуб, виждам пълен разпад, липсващи членове, безидейност и тук там някоя черногледа кокона с манталитет на вкисната евробабичка, чието основно занимание и забавление е да следи лошите новини от България и да ги поства тук.

Предполагам това се дължи на факта, че другите не могат да открият такива интересни четива в нета .... другият вариант на предположение ще прозвучи като диагноза за това ще го спестя.

Както и да е, и в двата случая, черните новини водят до черни мисли, те пък до черни действия и резултатът е кавги, препирни и доказване кой е по-по-най. Което пък е довело до нежелание да се чете в този клуб/респективно да се пише и до обезлюдяването му, почти колкото на Северозападнала България.

Тъй като обикновено черните новини от България са свързани със смърт, нещастия, бедност преекспонирането им тук спокойно може да се разглежда като гавра с нещастието на хората...... пак ще спестя диагнозата. Но за да не си помисли някой друг, че тролчета, ягодки и гремлинки наистина се гаврят с паметта на починалите, ПРЕДЛАГАМ СЛЕДНОТО:

За следващия един месец аз обещавам да следя всички лоши новини от България и да ги публикувам тук, изцяло от мое име. При това няма да възразявам после, когато виливарката ме обвини че съм се гаврил с умрелите.
Ще си отделям вечер по 1 час, между 23 и 24 часа и ще свърша черната работа вместо нея, черешката, гремлинката и другите такива.

В замяна, те в продължение на един месец ще публикуват само положителни неща в този форум и ще забравят за всички черни мисли и други тъмни дела и приспособления/ за черна магия например/

/

Така този клуб ще получи шанс за живот, а пък те ще са "чисти" и ще има кого да обвиняват за "гаврите" ... при това с "основание".

Важно уточнение, добрите новини не е необходимо да са от Бълггария. Всяка такава, дори и за просперитета на марсианците или за новата чанта на ягодката ще се брои да подходяща.




П.П. замислих се за шанса за живот, в най-общ план това може да се разглежда както някакъв смисъл да съществува, защото явно "смисълът" - съществува за да плюе по България води до разпад ... напълно логично при това.
Предполагам/надявам се че все някой ще даде една добра идея.

Desunt inopiae multa, avaritiae omnia!

Тема Re: Сделка добри новини/лоши новининови [re: eFFeXX]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано03.12.11 21:33



Приветствам благородната мисия, но не виждам смисъл да си губиш времето с постване на криминална хроника.
Отключвам позитивните чакри с един

, ей такива глобални неща ме интересуват.
А ти сигурно си пропуснал една , която ни бе предоставила "черногледата" клубарка
И какво означава гремлинката?!




Тема Re: Сделка добри новини/лоши новининови [re: eFFeXX]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано03.12.11 22:06



Това добре си го замислил брат ама... погледнах и АЗ днес новините... стачки разни... подпалени коли из Младост (явно и "застрахователите" са огладняли... Разни изцепки на Дянков и "геройства" на "тиквата"... абе с 2 думи...

Заключението е една единствена добра новина! И тя е,че терминал номер 2 на ейрпорт София още съществува... там казват било спасението за младите? Ти на к'во мнение си?

"How much do you want for all of them?"

Тема Re:нови [re: eFFeXX]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано03.12.11 22:52



Ау, поласкана съм колко внимание ми обръщаш, та чак ще се впускаш в губене на време да доказваш нещо на себе си.



Иначе странно си се самоопределил на черногледа кокона с манталитет на вкисната евробабичка, която поства новина за убийство на българин в Гърция, само за да държи на сметка на другите, че не са чули за случая.

Пускай си теми за каквото те вълнува, останалите ще правим същото. Не виждам някой тук да ти казва какви теми да пускаш, та е малко странно да си присвояваш тази роля.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Редактирано от Bиливap на 03.12.11 22:53.



Тема Re: Сделка добри новини/лоши новининови [re: eFFeXX]  
Автор Frenger (She)
Публикувано04.12.11 01:57



направо ме разсмя днес. кредит на НикиФин обаче за това ,че я прочетох.много се смях



Тема Re: Сделка добри новини/лоши новининови [re: Muskat]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано04.12.11 08:45



Тя криминалната хроника си е тук, поства се редовно и с неподражаемо усърдие. Даже ако някой се опита да "изземе" тази функция - следва як отпор и обвинения в гавра с паметта на умрелите.

хубавата разходка не съм я пропуснал, но я се сети с колко негативни новини от нея трябва да я съпоставим ??


е за това съм склонен да отделям по 1 среднощен час ... и да понеса набеждането за гавра



Desunt inopiae multa, avaritiae omnia!

Тема Re: Сделка добри новини/лоши новининови [re: ZainGadol]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано04.12.11 08:47



виждам че и ти си си се включил с добрИ новини



а въпроса за терминал 2 го обсъждахме с тебе преди 4 години ...

аз не съм си променил виждането, а и как да го променя?

да отида да работя за 2-3 пъти повече пари отколкото тук, и всяко лято вместо да си почивам тук, да тичам да си правя зъбите по 1 седмица, щото е по-тънко?!
или да се крия че работя в чужбина за да не м ударят с 2-3 лева върху сметката ?!
или дори и след 5-6 години в някоя друга страна да седя да търся лоши новини от България и да разправям налчво и надясно че България ми е виновна за всичко !!!

е такава мишка не мога да стана. и не съжалявам за това





Desunt inopiae multa, avaritiae omnia!

Редактирано от eFFeXX на 04.12.11 09:45.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано04.12.11 08:48



ясно ми е какво те вълнува, за това и съм пуснал тази тема тук



само се чудя, какво ли е да ти пречат всички хора в България, а от всички българи в чужбина да се пазиш .....

Desunt inopiae multa, avaritiae omnia!

Редактирано от eFFeXX на 04.12.11 09:46.



Тема Re:нови [re: Frenger]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано04.12.11 09:51



бинго,

имаме поредната "добра" новина, разбира се никак не съм учуден че точно НикиФин "кредитираш" за нея



впрочем, то верно че безплатен обяд няма, ама предложението е толкова малоумно и ще донесе толкова негативи при евентуалното му прилагане, че по-добре да забравят за него. ... то и за да направи човек такова предложение трябва съвсем да се чуди кава щуротия да измисли.

от друга страна е достойно за малоумно коментиране в този клуб от феновете на глупави "новини" от България. Много моля обаче това да не става точно в тази тема.

ВЪПРОС КЪМ МОДЕРАТОРИТЕ: може ли коментарите в дадена тема да се ограничават по коефициент на интелигентност ?!

Desunt inopiae multa, avaritiae omnia!

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от eFFeXX на 04.12.11 10:12.</EM></FONT></P>

Редактирано от eFFeXX на 04.12.11 10:17.



Тема "Забравих" да споменанови [re: eFFeXX]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано04.12.11 09:55



т.е. не съм забравил, но се надявах някои хора да са по-сетени...

както и да е, знам че старите навици умират трудно, особено ако са лоши навици, но трябват и малко услия ... за да не публикуваш лоши новини.

идеята ми ще има шанс да проработи от една страна ако толчето, отровната ягодка и гремлинката спрат с отровните словоизлияния, и от друга всички останали също се постараят да не публикуват негативни новинки ... нали обещах аз да се нагърбя.



Desunt inopiae multa, avaritiae omnia!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.