Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:35 27.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Българин е намерен мъртъв в Атинанови  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано29.11.11 15:18



Председателят на българската общност в Гърция Росен Христов, е намерен мъртъв в Атина

защо ли не виждам коментари по темата дето трябва да ви вълнува ?

/а/ защото може да го е убил друг българин в чужбина?

/б/ защото може той да се е занимавал с бандитски истории ?

или /в/ защото няма как някой да обвини България за това? ... /виливар и черешка/


всъщност, няма значение .... може и грък да го е убил, ама ако добри хорица като вас не реагират адекватно, не се знае кой ще е следващият гръмнат българин ....

разбира се, адекватната реакция не е лесна като плюенето по форумите срещу собствената ти родина .... нито пък толкова елементарна.

повече за убийството



Desunt inopiae multa, avaritiae omnia!<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от eFFeXX на 29.11.11 15:19.</EM></FONT></P>

Редактирано от eFFeXX на 29.11.11 15:22.



Тема Re: Българин е намерен мъртъв в Атинанови [re: eFFeXX]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано29.11.11 15:29



..нормално е, който и да го е убил си има причина да го направи, не би мирно седяло не би чудо видяло ....има такава поговорка



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Българин е намерен мъртъв в Атинанови [re: Джoaннa]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано29.11.11 15:41



да ама не

това все пак не е първият случай на убит българин в Гърция, даже и изнасилена ученичка имаше миналата година.

та ако си седят мирни в чужбина и се пенят по България ще има още такива случаи, особено в Гърция

ама хора дето не могат да се организират за да отпразнуват 3-ти март ... хич не ги брой за друго.

Desunt inopiae multa, avaritiae omnia!


Тема Re: Българин е намерен мъртъв в Атинанови [re: eFFeXX]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано29.11.11 16:18



..ами какво да ти кажа, ние сме си чешити българите, трябва да ни опре яйцето на гъза за да бъдем единни и да се защитаваме ....това поне историята го е доказала



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re:нови [re: eFFeXX]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано29.11.11 19:13



Какво ти има бе, човек?



защо ли не виждам коментари по темата дето трябва да ви вълнува ?

??? "Трябва" ли да ме вълнува? И защо "трябва" да ме вълнува тази тема? Защото ти си го решил?

Иначе явно ти е бедна фантазията, ако не можеш да намериш причини една тема (новина) да не бъде коментирана.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Редактирано от Bиливap на 29.11.11 19:14.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано30.11.11 14:26



нямам нужда от много фантазия, за да се сетя защо точно тази новина не се коментира .... и на всичкото отгоре съм го написал



досещам се и какво ти има

Desunt inopiae multa, avaritiae omnia!

Тема Re:нови [re: eFFeXX]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано30.11.11 21:42



И аз се досещам какво ти има.


Ето ти две причини нещо да не се коментира:

1. Никой не е чул за него.
2. И да е чул някой, не се вълнува достатъчно, че да напише нещо.



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: Българин е намерен мъртъв в Атинанови [re: eFFeXX]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано30.11.11 22:47



Не е изключено да има ксенофобски елемент.


разбира се, адекватната реакция не е лесна като плюенето по форумите срещу собствената ти родина .... нито пък толкова елементарна.


Стига вече с тази мантра


Няколко милиона българи стоят пред телевизорите, пият си ракията със салата и псуват правителството, недоволстват. Сигурна съм, че и ти си един от тях




Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано01.12.11 16:30



опция 1: пак си права, все пак човекът е бил Председател на българската общност в Гърция ти ...... със сигурност никой не е чувал за него

пиши го при гениалните предположения

опция 2: никой не се свълнува.... защото не е станало в България и няма как да я оплюеш ли ? ...... а прочете ли /в/ ?

Desunt inopiae multa, avaritiae omnia!

Тема Re:нови [re: Muskat]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано01.12.11 16:34



Стига вече с тази мантра

Ха, с тази стига а с плюенето по България НЕ ??!! интересно


Сигурна съм, че и ти си един от тях

Забравих че ме "познаваш"



Desunt inopiae multa, avaritiae omnia!


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.