Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:18 27.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема В какво се превръща България?нови  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано25.11.11 19:09



Не, това далеч не е единичен случай. Пребити, удушени, малтретирани и тормозени ученици, които са пострадали не от възрастен, а от други ученици ... пълно е с такива случаи в последните години.



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: В какво се превръща България?нови [re: Bиливap]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано27.11.11 15:52



каквото и да се случи в България никой няма да направи нищо, хората , които имат интелект от дълги години са вън от България, тези, които са останали там предприемат мерки да не са вече там,
за жалост в тази страна остават само ниско интелигентните хора, възрастните, които просто няма за кога да сменят страната си, дебеловратите бойковисти или гербери както се казват сега, циганите и някои и други мюсулмани из Родопите, които не са успели да запрашат към Турция поради финансова невъзможност
най гадно ми стана ...когато след изборите показаха как кметът на Кърджали някакъв турчин нямам идея как се казва , а и слабо ме интересува : изтанцува...кючека на победата.....след като българите са позволили след 5 века, които ние ДОБРЕ помним някакъв да им танцува кючек на победата: хора за какво си говорим ние тук?





Тема Re: В какво се превръща България?нови [re: Bиливap]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано27.11.11 19:50



Необяснимо е за мен. Сещам се за "Опасен ум", един филм на път да стане реалност.
Много грешни отговори са нужни, за да се стигне до верния.(Sometimes it gets a lot of wrong answers to get to the right one.)

Най-ужасното е, че сигурно има десетки хора, които са подложени на хемодиализа и се нуждаят от трансплантация на бъбрек, а в случая е осакатено момче по волята на нечия жестокост.

Каква ще е съдбата на жертвата? А на престъпника?
Тъжно. И още повече ужасно.



Тема Re: В какво се превръща България?нови [re: dymo]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано27.11.11 19:57



Диме, много ти скача мисълта

Дет'се вика, оправи ни от начало до край



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано28.11.11 21:36



Колкото повече чета за случая, толкова повече се убеждавам, че девианти като това непълнолетно хулиганче, нямат място сред хората навън (извън решетки).



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Редактирано от Bиливap на 29.11.11 00:03.



Тема Re: В какво се превръща България?нови [re: dymo]  
Автор The Fifth ElementМодератор (air)
Публикувано28.11.11 22:35



Айдеее..отново се започна.. Мисля тоя род дискусии отдавна ги приключихме.

Щастлив е този, който може да вижда Слънцето ....


Тема Re:нови [re: The Fifth Element]  
Автор Frenger (She)
Публикувано29.11.11 09:26



светът тотално изтрещя ! такива извергщини не се случват само в България.нито само сега.гледахте ли видото с премазването на 2 годишно китайче, нямам думи за такива изроди. как може да има толкова злоба в един човек.тъжно е





Тема умнооооонови [re: Bиливap]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано29.11.11 14:43



и как стигна до тази велика мисъл ?




или си се замислила как ако беше при вас можеше да влезе с пистолет в училище ...

Desunt inopiae multa, avaritiae omnia!

Тема Re: дискусиинови [re: The Fifth Element]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано29.11.11 14:44



да бе, надявай се

не си ли забелязала че на някои хора само това им стопля душиците ?

Desunt inopiae multa, avaritiae omnia!


Тема Re: В какво се превръща България?нови [re: Bиливap]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано29.11.11 15:01



....това отразяват само медийте, поради малкото население останало и те се чудят как да продават ...пазарна икономика майна, кво да се прави ...скоро ще почнат да отразяват и някой ако пръдне неправилно ..така че нормално си е ...



всичко е в ръцете ми .......мамка му


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.