Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:50 24.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано13.12.11 16:57



Но ти си се променила. Човек не може да мине два пъти през една и съща река. Защото реката ще е различна, а и човека ще е различен.
Ти си различна. Сега си емигрант (спрямо България), а преди не беше.
Не е целта да угаждаш на хората. Но не би трябвало да е самоцел и дразненето на хората.
А моята цел, е да се опитам да ти покажа защо като пикаеш на оградата отвътре е едно, а като пикаеш на същата ограда отвън е друго - поне за много хора е така, за някои е важно че оградата във всички случаи си е все препикана.
Явно не си в състояние да ме разбереш.
Опитай следващата абстракция. Пикаене ама на границата - тоест все едно няма ограда. За жените особена разлика няма, но ако мъж пикае на границата - по добре е да пикае от вътрешната страна на вън, от колкото от външаната страна на вътре.

Bеer? Mоre?




Тема Re:нови [re: bira_more]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано13.12.11 17:58



Разбира се, че в някои отношения съм се променила. То е неизбежно след като човек заживее на ново място, в нова среда, и т.н.
Мисълта ми беше, че по отношение на мнението ми за България и проблемите в нея, не съм се променила, защото мнението ми остана абсолютно същото. В България има много и сериозни проблеми от различен характер.
Ти мислиш, че продължавам да си пиша мнението, защото целя дразнене на хората?

Не, просто си споделям мнението така, както съм го правила винаги. На който му е било проблем преди, ще му е проблем и сега. За другите е едно и също. Да спра да го правя ще означава да угаждам на хората.
Аз те разбирам много добре, но просто не мога да се позная в описанието ти.
В крайна сметка всеки знае най-добре как се чувства, тъй като чувствата, мислите и усещанията са нещо, до което само самият човек има уникален достъп, другите виждат през призмата на собствените си мисли, чувства и усещания.
С абстрактните ти примери правиш простото сложно. Ти, бира море, ако заживееш в друга държава, ще си промениш ли позицията по дискутираните проблеми например в Цигани-Роми? Изведнъж ще започнеш да отричаш съществуването на тези проблеми? Или просто те ще спрат да съществуват за теб и ще спреш да ги обсъждаш?

Затова и попитах в предния пост кое ти пречи - че имам това мнение или че го изказвам?

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано13.12.11 19:19



Не, няма да си променя мнението. Но ще го изразявам по различен начин. Защото съм наясно, че вече не съм в час. Че може да има промени, които аз няма как да усетя.
И най-вече ще съм наясно, че не аз ще решавам, и не аз решавам проблемите за които ще продължа да пиша. Тоест най-вероятно ще наблегна как се решават подобни проблеми там където съм, с яснотата че може би не съм прав.

Bеer? Mоre?




Тема Re:нови [re: bira_more]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано13.12.11 20:32



Ха, че аз да не съм казала, че само моето мнение е вярно?

Напротив, винаги съм твърдяла, че всеки си има свое мнение. Но моето е вярно за мен си. Относно решенията - имам свободата да имам предложения и в тази сфера като това с нищо не задължава никого да ги следва, вкарва в действие, и т.н.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано14.12.11 21:41



Тенденция? Предатели ли са наистина тези хора или просто гледат практично? Ами това семейство, което искало да се откаже от чисто разочарование?




Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Редактирано от Bиливap на 14.12.11 22:52.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано15.12.11 09:29



Поредният случай на резултат от домашно "възпитание":



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема в какво се превърнанови [re: Bиливap]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано15.12.11 13:10



личният ми сайт.
В най-известния български ГОТВАРСКИ сайт.

Ето каво открих, че показва гювече при търсене на телешка супа








Тема Re:нови [re: jensen-110062]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано15.12.11 16:07



Ами браво!



Ама мен това ме разсмя: Вероятно търсите: пилешка супа


Ами да, харесвам пилешката повече от телешката, как познаха?

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: В какво се превръща България?нови [re: Bиливap]  
Автор bad girl Jo ()
Публикувано15.12.11 21:47



Еми нормално.



Тема Re:нови [re: bad girl Jo]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано15.12.11 22:52



Знаеш, че по принцип изобщо не споделям абсолютния негативизъм, в който представяш България най-вече заради крайните ти мнения.
Но когато си има нещо за критикуване, не си кривя душата. И конкретно такива случаи на ученици, които пребиват и убиват други ученици, като че се наситих да чета последните години в България.



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.