Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:57 25.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: В какво се превръща България?нови [re: Джoaннa]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано29.11.11 15:11



това обяснение иЧ не е гут инаф, т.е. жената търси някой да и потвърди че в България се мре под път и над път ..... само от това ще и стане хубаво.

Desunt inopiae multa, avaritiae omnia!


Тема Re: В какво се превръща България?нови [re: eFFeXX]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано29.11.11 15:25



...мре се де, то къде не се мре, поне аз шотландски бойци не познавам ....



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re:нови [re: eFFeXX]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано29.11.11 19:15



Написа ли нещо?

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Тема Re:нови [re: Джoaннa]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано29.11.11 19:17



Че е манна небесна за медиите е едно на ръка, но че изобщо се случват такива неща ... е ужасно.

Деца убиват деца и то просто ей така ... Да видим това келешче дали ще се разхожда на свобода или ще бъде тикнато някъде под ключ.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано30.11.11 08:53



....абе ще го тикнат ,но това не оправя нещата, загиналото дете не може да се съживи, трябва да се мисли преди да стане лошото, но за съжаление няма кой да се занимава с подрастващите, всички са полудели покрай тази криза и то рефлектира най вече върху децата ни ...

всичко е в ръцете ми .......мамка му



Тема Re: данови [re: Bиливap]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано30.11.11 14:21



възхитих се на една "гениална" мисъл



Desunt inopiae multa, avaritiae omnia!

Тема Re:нови [re: Джoaннa]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано30.11.11 21:44



Детето не е загинало, но е пострадало сериозно и е претърпяло операции - извадени бъбрек и далак.



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: В какво се превръща България?нови [re: Bиливap]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано30.11.11 22:37



След като го заключихме, никой не дойде при него – нито майка му, нито баща му.
Агресията има верижна реакция, отключва я първият шамар в семейството. След време малката жертва заяква и открива душевния баланс чрез физическа разправа с по-слаби от него. И така докато пак прочетем за него, че 21годишния Едикойси с 8 висящи дела, е стрелял по Клюна или Брадвата.
Не е изключено да се е надрусал с долнопробни или менте екстази и да се изживява като супер хироу в неговата си геймплей.
Абе тъжна история, защото няма превантивни програми и топката се прехвърля между училището и семейството.
Не е само проблем в България...




Тема Re:нови [re: Muskat]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано01.12.11 07:58



Дано новият проектозакон за детето реши подобни проблеми.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Тема мила родна картинка- продължениенови [re: Bиливap]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано01.12.11 14:21




Последните новини съвсем ме потресоха.....Не ме радват подобни събития, въпреки трърденията на някои болни мозъци...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.