Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:08 27.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Айдее, почна се,затегайте коланитенови  
Автор MrNМодератор (The real)
Публикувано01.11.11 15:53





Athens, Greece (CNN) -- European stock markets dropped dramatically Tuesday and the leaders of France and Germany scheduled an emergency conversation after Greek Prime Minister George Papandreou called a shock national referendum on international aid for his country. A Greek rejection of the bail-out deal, which took months to hammer out, could lead the country to crash out of the euro and default on debts in an uncontrolled way, sending shock waves through the global financial system.

Както се казва- Сега в Гърция, скоро и в други държави, айде честито ви разпадане на ЕС в сегашният му вид . Май само Германия ще остане в ЕС
Комунизъм ще ми строят - ядоха и пиха без пари, а сега да плащат всички
Затегайте коланите щото кризата иде, , и ще ви удари яко



Тема Re: Айдее, почна се,затегайте коланитенови [re: MrN]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано01.11.11 15:57



....абе кво повече може да ни удари --та в България от 20 години си ходим ударени ....вече свикнахме и се ошлайфахме в кражбите и сега сме добре ..да му мислят гърчолята и другите потърпевши от съюза...



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Айдее, почна се,затегайте коланитенови [re: MrN]  
Автор MrNМодератор (The real)
Публикувано01.11.11 16:01



И малко личен анализ на ситуацията


На Хитрите гърчоля им се полагаше финансова помощ през декември, а референдума е през Януари най-рано.
И сега демократичните еуропейци са между наковалнята и чука- или да опростят на Гърция всичките пари и еуропейският данъкоплатец да плати всичко, или да оставят гърчолята да си направят референдума и да гласуват против помощта, което ще доведе до срив на финансовият пазар, както и излизане на Гърция ( и малко след това и на други държави ) от Ес и започването на разпад на ЕС.
Да живеят гърчолята, май ще надхитрят еуропейците да им п;латят всички дългове.
Да му мислят данъкоплатците




Тема Re: Айдее, почна се,затегайте коланитенови [re: MrN]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано01.11.11 16:38



...че гърците открай време са известни с пословичната си хитрост и мързел, какво да се очаква, та виж че всеки трети да не кажа втори от помощният персонал в Гърция е от българи, особено в сферата на туризма и дават и добри пари за тази работа ...пари които в България за тази дейност е три пъти по -ниска ...кво да кажем ние с гайдите тогава



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Айдее...... не на наснови [re: MrN]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано01.11.11 17:53



ЦЪ!

Малко си се пообъркал. То верно че циганин изяжда и две баници, ама СТИГА ДА ИМА КОЙ МУ ГИ ДАДЕ!



Гърция сама по себе си не е в състояние да предизвика чак такава криза, както и Ирландия не беше. Испания, Италия и Португалия са си проблем, но те за разлика от Гърция и Ирландия имат производство.

Така че очаквай ново магично решение скоро .

А за гърците ще стане доста напечено .... и преди и след референдума ... само гледай

Desunt inopiae multa, avaritiae omnia!

Тема Re: Айдее...... не на наснови [re: eFFeXX]  
Автор MrNМодератор (The real)
Публикувано01.11.11 17:59



за гърците ако ще да става - "два в (знаеш къде

) , те не ме интересуват, ма еуропейският данъкоплатец ще гризне дръвцето, както и г-жа Меркел и гусин Саркози, тях май няма да ги изберат повторно на власт. А магическото решение ще е - опрощаване на дълга на гърчолята, не на 50% , а на 100 % , и гермаците ще трябва да платят сметката накрая



Тема Re:нови [re: MrN]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано01.11.11 19:57



Виждам, че скачаш от радост, но не разбирам защо?

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Тема Re: Айдее...... не на наснови [re: MrN]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано01.11.11 20:04



е точно това магическо решение е само в мечтите на гърците /от поне 1 год. насам/ , а другите хич не са балами



Desunt inopiae multa, avaritiae omnia!

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор .Jess. ()
Публикувано01.11.11 22:11



Точно това исках да попитам и аз. Или е дошло време някой, който не живее в Европа, да им го навре в муцуните на гадните европейци ли, що. Остава в този хор да се включат и "американците".



Още не е дошло обаче времето на апокалипсиса в Европа. Никой не го иска, дори и американците (истинските ). Защото цял свят нищо добро не го чака от това, в условията на повсеместна глобализация.



Тема Re:нови [re: .Jess.]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано01.11.11 23:18



Не знам, на мен всеки път ми лъха на една ехидност, подигравка и тиха радост, че Европа е зле икономически. И наистина не разбирам защо такива чувства? Все едно има да си връща за нещо и европейците са му криви ...

Иначе нещо интересно от "Монитор" ...

. Не е по темата, но може да помогне на някой да си спести проблеми.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.