Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:10 01.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Ох направо ми се плаче вече!нови  
Автор KлинтъH (СилеН)
Публикувано19.09.11 19:24



От тая Америка. Всички са като роботчета от 1-2години един почивен ден не съм си взел, а всичко на всичко до преди 7-8месеца не трупах дори почивни дни(едно 30-40процента от американците нямат и 1 денче платен отпуск) та сега имам събрани 7-8дни има няма ме е страх да си ги взема че в тая икономика всичко става.......
Липсва ли ви България?
Мен страшно много - просто са като роботчета тук - работят, работят, работят - те и за това са най-голямата икономическа сила в света - ама на мен от това хич не ми става по-хубаво.

А дори и болнични не може човек да си вземе като в България. Не стига че евтин алкохол, лесни жени - няма културни различия и е много по-лесно да си намериш читави приятелки за каквото му потрябват на човек.....

Абе незнам побърквам се и само седя защото ми остават малко повечко от 3годинки докато си взема така лелеяното гражданство което съм си наумил и си се връщам.......


Какво може да направи човек за да му минава времето по-бързо и да не го "боли" от липсата на България?

(Или по-специално от липсата на социална страна за забавление, щото аз ако имам 30-40дни отпуска платена като франсетата и България ми беше на 2-3часа път въобще нямаше да "плача")



Тема Re: Ох направо ми се плаче вече!нови [re: KлинтъH]  
Автор DarkSideМодератор (of the moon)
Публикувано19.09.11 20:02



не разбирам за кво го лелеш толкоз туй пусто гражданство, бре Хишо?



Тема Re: Ох направо ми се плаче вече!нови [re: DarkSide]  
Автор KлинтъH (СилеН)
Публикувано19.09.11 20:08



Ми омръзна ми човек да ме имат за втора ръка човек......бях на командировка в Япония, Тайланд и Тайван.
Ми в Тайланд ми трябваше виза - а Шибан*ия виетнамски американец с който бях командировка - с щатски паспорт не му трябваше виза.
Отделно един индиец колега се подиграва - те на Бангладеш не искат виза а на теб с Българското гражданство ти искат виза.....ми тъпо ми е
Виж сигурно ще е различно - и няма да ми е толкова тъпо ако вземат най-накрая да уеднаквят това ши**о ЕС - и за всичко вземе че стане еднакво - каквото за немски гражданин примерно това и за мен......ама баш в момента истината е.

Истина е, че България не е пълноправен ЕС член....може да стане някога.....ама още не е станало





Тема Re: Ох направо ми се плаче вече!нови [re: KлинтъH]  
Автор DarkSideМодератор (of the moon)
Публикувано19.09.11 20:25



бреиййй, толкоз години мъка, само и само да можеш да минеш некъде без виза и некъв си муньо виетнамски да не ти се подиграва на паспорта



Тема Re: Ох направо ми се плаче вече!нови [re: KлинтъH]  
Автор Frenger (She)
Публикувано19.09.11 22:15



прав си,но можеше и по зле да е (горките украинци)...

иначе,Хишо, само като минеш Свиленград и - топло,чисто,природа,хората супер дружелюбни,храната един път,песните като нашите,танците,кафетата пълни нека да е криза...а островите,ох леле! северо-източна гърция страшно ми хареса!
отивай там

Редактирано от Frenger на 19.09.11 22:30.



Тема Re: Ох направо ми се плаче вече!нови [re: KлинтъH]  
Автор bad girl Jo ()
Публикувано20.09.11 14:36



толкова като си преритал намери начин да гледаш българска телевизия поне и да се радваш на професор вучков и други високоинтелигентни световноизвестни тв звезди, както и ежедневни свежи, позитивни новини. аз благодаря на господа, че съм по-надалече от там.



Тема Re: Ох направо ми се плаче вече!нови [re: KлинтъH]  
Автор Kumiko Yanaka (Her highness)
Публикувано20.09.11 16:27



aу какво стана с Американската мечта ???

И какво се оплакваш нали Уикенди имаш поне

някои и в уикендите работим хич не ми тежи с мъжо и без това сме си работохолици. И времето направо лети еййййй преди "ден" беше миналият вторник след "седмица" дет се вика ще ходим на ски ако вземе, че се забави туй време ще е прекрасно.
А пък 90% от мъжете по запада като заревете за тия жени .... уффффф дотягате и на нашенките. Жените където живеете не ви били сговорчиви, капризни с големи изисквания ... ама на лошо сте свикнали и като се обърне палачинката не може да се адаптирате. Ако не друго поне научете нещо от местните ще ви е от полза за по късно даже и да се върнете.

Те и мъжете в България все разправят същото и за жените в България угодия няма.

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: Ох направо ми се плаче вече!нови [re: KлинтъH]  
Автор Melany99 ()
Публикувано20.09.11 16:34



Намери си някоя българка, но не родена там, а наскоро дошла!

В Чикаго има над 120 000, но и около теб се намират, дори пишат в Дир-а...

Е, сега изискването да е завършила елитен университет от айви лигата няма да е спазено.



Тема Re: Ох направо ми се плаче вече!нови [re: Melany99]  
Автор Kumiko Yanaka (Her highness)
Публикувано20.09.11 17:00



освен, че чака жените да го свалят ..... сега и конкурс по документи ли ще прави ????



If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: Ох направо ми се плаче вече!нови [re: Kumiko Yanaka]  
Автор Melany99 ()
Публикувано20.09.11 17:02



Ти си имаш мъж, за ергените и девойките знаеш ли колко е трудно?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.