Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:39 15.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Яко ви е налегнала кризата май  
Автор MrNМодератор (The real)
Публикувано18.08.11 13:20



нема никой тука от векове


И докато си пиех редовното сутрешно кафе, си помислих - колко ли би ми струвало в Европа това което купих днеска -

1) 2,5 литра мляко
2) 2 консерви по 170 гр. котешка храна
3) хляб
4) 700 гр. пилешки шницели
5) маруля за салата
6) 8 домата
7) краставица
8) добавка за салатата - 1 пакет Rocket , не знам как е на бг


и това за 14 евро от скъпия ( добро качество ) магазин
Ми да живее кризата



Тема Re: [re: MrN]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано18.08.11 18:09



Защо си мислиш, че хората не пишат заради голяма криза?

Все още е отпускарски сезон, а и има толкова много алтернативи на писането във форум

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: [re: Bиливap]  
Автор MrNМодератор (The real)
Публикувано18.08.11 20:07



Ми стига с тия отпуски де

, кога ще работите? Данъци трябва да се плащат да подпомагате безработните



Тема Re: Яко ви е налегнала кризата май [re: MrN]  
Автор World Champ ()
Публикувано18.08.11 20:33



Еееейййй, времена! Спомени! Тези цени сигурно са от Америка! Там, където сега живея, тези продукти сигурно ще струват над 100 долара

Аз затова си шипвам всичко (с изкл. на хранителните продукти) от Америка! И с митото пак ми излиза по- евтино Най- много обичам да си шипвам обувки от Америка. Смешни цени на www.6pm.com (това е фирма на www.zappos.com, където продават абсолютно същото inventory но на по- ниски цени). А също и открих Английският Amazon че е супер, и е в ЕU тъй че няма мито.

*****
"...faster if you took your clothes off. Survival 101." Jacob Black, "Eclipse"

Тема Re: колко [re: MrN]  
Автор avg (ентусиаст)
Публикувано18.08.11 22:03



без да знам точно цена на котешка храна -но включвам и нея- около 12-14 паунда в много добър магазин







Тема Re: [re: MrN]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано18.08.11 23:13



А, много гърла чакат казваш ... Стават и повече за съжаление.



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: [re: World Champ]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано18.08.11 23:16



Той е супер английския Амазон, ама ... нас не ни лови безмитното


Хубаво е, че има хора, които да ми купуват и пращат с нормална поща от там

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: Яко ви е налегнала кризата май [re: MrN]  
Автор DarkSideМодератор (of the moon)
Публикувано19.08.11 09:25



не е важно колко струва като цифра, а какъв процент от доходите ти е тази сума ... понеже съм още пресен от БГ, там останах с впечатление че е значително по-евтино отколкото в Брюксел, но някои храни и стоки са с лошо качество и никога не знаеш на какво ще попаднеш, а ресторантите са си направо руска рулетка ... предпочитам да платя повече, но да съм сигурен че което купувам е контролирано и отговаря на съответните стандарти



Тема Re: [re: Bиливap]  
Автор World Champ ()
Публикувано19.08.11 14:26



Това е отлично. Аз забравих, че вие не сте в "Съюза"



*****
"...faster if you took your clothes off. Survival 101." Jacob Black, "Eclipse"

Тема Re: [re: World Champ]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано19.08.11 14:57



Само с единия крак и твърдо "нье" да влезем и с другия.

Ако питаш хората тук, мнозина ще кажат, че имаме предимно негативите от това, че Норвегия не е член на ЕС и тук вече се раздвояват мненията - едни искат да ползват и позитивите като се присъединим към ЕС, а другите искат съвсем да скъсат отношения с ЕС, за да си спестим негативите.
Обсъждала съм този въпрос с много норвежци и определено срещнах ясно дефиницирани позиции - "имаме лошото без да имаме хубавото - да станем членове", "имаме лошото без да имаме хубавото - да скъсаме всякакви отношения с ЕС" В началото ме изненада тази поляризираност на мненията, но ... на последните официални проучвания на нагласите на населението, много видно се прояви един нарастващ ЕС-скептицизъм. И икономическите проблеми на Гърция и други държави в съюза определено не допринася в полза на евентуално членство.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.