Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:36 13.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема САЩ потъва ...  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано01.08.11 20:23



... и повлича и Европа след себе си. Финансово, икономически ...

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Тема Re: САЩ потъва ...нови [re: Bиливap]  
Автор World Champ ()
Публикувано01.08.11 23:21





На мен ми е все тая, стига да не потъва географски

Че панорамният ми мезонет е построен точно върху една от най- страшните гънки, дето се гъне всеки 30-ина години

*****
"What, I'm not the right kind of monster for you?" Jacob Black, "New Moon"

Тема Re: САЩ потъва ...нови [re: Bиливap]  
Автор KлинтъH (СилеН)
Публикувано04.08.11 19:27



Абе ти не се радвай много на лоши новини,ч е в днешния глобален свят всичко е свързано, нали си чувала за ефекта на пеперудата


А иначе и европа не е цъфнала и вързала .......но това е друга тема



Тема Re:нови [re: KлинтъH]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано04.08.11 19:39



Къде в темата съм изразила радост, че САЩ потъва и повлича и Европа със себе си?

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Тема Re: САЩ потъва ...нови [re: Bиливap]  
Автор bad girl Jo ()
Публикувано04.10.11 20:32



няма такова нещо.



Тема Re: САЩ потъва ...нови [re: Bиливap]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано04.10.11 22:28



Няма страшно, ако не дойдат танковете, китайците ще платят дълговете

Това на шега, а иначе положението действително не е розово.
Фактът, че от 1500 демонстранти, 700 са задържани( според полицейския говорител тези, които са попречили на движението по Бруклинския мост) и то в най-демократичната държава, е повод за размисъл "Quo vadis, America?!"




Тема Re:нови [re: bad girl Jo]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано04.10.11 22:45



Разбира се, че няма - икономиката им цъфти, а аз съм Кейт Мидълтън



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: САЩ потъва ...нови [re: Muskat]  
Автор KлинтъH (СилеН)
Публикувано05.10.11 00:07



Щом нарушават законите - какво те изненадва, че няма да ги задържат.
Тук е най-демократичната държава на света наистина - можеш дас и правиш всичко, стига да не нарушава законите - нарушиш ли дадеш закон - майка ти жална обаче.

Това не е европа - идват 200килограмовите черни полицейски момчета с пушките - и пощада няма.
Та такам

Вилито милата пак тръгна да говори за (икономика) нещо дето най-малко и разбира шундата хахаха, дай да си говорим за прически
Нали си фризьорка.


А иначе Америка - винаги ще е мразена - заради това, че използва ресурсите на света в името на нейните граждани.
Няма друго място по света където средната класа, еле пък високата средна класа може да си позволи да си живее в хубави къщета с басейни, да кара нови инфинитита, мерцедеси и т.н по 300-400коня, които струват примерно 100хил евро в Германия а при нас се продават за 60хил долара и като прибавим това, че бензина ни е хм 70-80цента за литър и хубавото време, и огромната държава.......
и така се получава, че 100милиона европейци(съвсем официално) и 1милиард азиатци се опитват да живеят в страната(слава бого не могат всичките да дойдат), която все още е желана от 90процента от хората по света........

Та така.......Америка си има много недостатъци.....но въпреки тях е едно от най-хубавите места за хората по земята - или поне не мързеливите и борбените, ако сте мързеливи, не упорити, не образовани, всичко с не - то Европа и Канада е вашето място, тука няма да виреете



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор bad girl Jo ()
Публикувано05.10.11 01:41



най-вероятно си чула нещо преувеличено. чак да потъне едва ли. нали е имало great depression и пак са изплували.

няма да крия, че доста работи в америка ми допадат- по-хубав климат (слънчево и топло/горещо), по-красива и разнообразна природа, по-рядко населена територия (за темерут като мен идеално), приятен акцент, ниски данъци, рай за предприемачите (всеки, който има дупе да отвори бизнес струва много повече от някоя мишка- наемен работник), по-красиви хора, по-красиви и големи къщи на по-разумни цени (сравнявам с англия). едни от най-красивите къщи, които съм виждала като дизайн са в америка. за сравнение къщите в англия са много грозни и еднотипни, дори и най-скъпите.



Тема Re:нови [re: KлинтъH]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано05.10.11 10:35



В петък бях на фризьор да ми хване връхчетата, ама това е скучна тема на разговор. Дай по-добре да си говорим за градини, нали си градинар.

С какво ли ви промиват мозъците там, не искам и да знам!

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.