Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:11 04.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: 4ereshka2]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано06.08.11 17:57



Е, черешке, не всички свекита са такива. Моята например е страхотна



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: а данонови [re: jensen-110062]  
Автор World Champ ()
Публикувано07.08.11 00:33



Забелязва се, ами

това при нациите по- на юг. Не можеш ги сравни посмъртно! Как няма да са дефектни, като се сравняват с тези гени! Колкото по- северен е генът, смятам аз, толкоз по- красиво детето (е, разбира се, аз ще кажа, че моята дъщеря е най- красива на света, но това е нормално)

*****
"What, I'm not the right kind of monster for you?" Jacob Black, "New Moon"

Тема Re: а областтанови [re: jensen-110062]  
Автор World Champ ()
Публикувано07.08.11 00:47



Ужас



Ами значи, утре- пазарен ден, отиваш на пазар и си купуваш една синя тетрадка, като майката на Емил. И в нея започваш всяка вечер преди лягане да записваш пакостите на Давид, както майката на Емил. И някой ден... като той вече е пораснал и се е прочул (както Емил) ще разкажеш на децата по света за неговото детство

Емил ми е любимият герой и мога да цитирам неговите истории по всяко време на денонощието
Ето сега даже ще цитирам любимия ми пасаж, от епизода когато Командоршата се хвана в изкопаната от Емил вълча яма:

Командоршата направи една крачка- една единствена, дълга крачка...

Ей така ловяха вълци едно време в Льонеберя!

*****
"What, I'm not the right kind of monster for you?" Jacob Black, "New Moon"

Редактирано от World Champ на 07.08.11 00:50.



Тема Re: а данонови [re: World Champ]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано07.08.11 10:50



не разбрах твоята щерка чиста бъргарка ли е или смеска

.
Метни неко снимчица. Иначе ясно, че нашите деца си ни се виждат най хубави щото са си наши




Тема Re: а данонови [re: NikiFin]  
Автор World Champ ()
Публикувано07.08.11 11:22



Не мога да кача снимка не знам защо. Опитвах, опитвах и не става.

Да, и двамата сме с тъмни очи и коса, но веднъж завърти ли се генетичната рулетка, стават чудеса



*****
"What, I'm not the right kind of monster for you?" Jacob Black, "New Moon"

Редактирано от World Champ на 07.08.11 11:23.



Тема Re:нови [re: World Champ]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано07.08.11 11:25



Хех, като стана дума за цвят на очите и косата - с мъжа ми сме със зелени очи, но в моя род има много синеоки. Като малка съм била русолява (после ми е потъмняла косата), майка ми - също. В рода на мъжа ми също има русокоси, макар че той е със светлокестенява коса.
Теоретично е възможно нашите деца да са русокоси със сини очи, макар че ние директно - не сме

Ще е интересно да се види

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор World Champ ()
Публикувано07.08.11 11:37



Да, сините очи и руса коса навсякъде по света освен в Скандинавия са рецесивни. Така че е нормално да прескочат и да се проявят през поколение. На мен майка ми е със синиочи и руса коса и дъщеря ми прилича на нея. Как качвате снимки вие? На мен защо не ми се получава?

*****
"What, I'm not the right kind of monster for you?" Jacob Black, "New Moon"


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано07.08.11 12:40



Ние в двата рода сме само зеленооки и синеоки. Синът ми Давид има обаче зеленокафяви очи. Доста особен цвят, но пак са красиви.
Наистина е интересно да се види на какви генетични комбинации е способна природата. Оказва се че комбинацията от едни и същи гени може да направи човек и красив и грозен, зависи най вече дали пропорциите са съвпаднали.




Тема Re:нови [re: World Champ]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано07.08.11 12:42



снимката трябва да се качи на някой хост първо и после тук се дава линк към нея. Моят хост пак се издъни нещо та сега и моите снимки не се виждама ма се надявам да оправят проблема.
Не знам кои гени са рецесивни, но като гледам при моите деца основно са се проявили скандинавските гени.




Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано07.08.11 14:02



Късметлийка си ми ти.

Абе сигурна ли си, че в началото не си и теглила един бой профилактично.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.