Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:22 04.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: KлинтъH]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано26.07.11 01:25



Тексасец не се пропуска

Бравос! Друго не мога да кажа след тая препоръка!



Мангалката himbeer клонира и моя никнейм. Проверявайте профила!

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор KakMapa (живот си кара)
Публикувано26.07.11 09:47



ти сериозно ли мислеше, че всички американци са дебели?

тази америка е трън в очите на много хора май.

_______


Тема Re:нови [re: KлинтъH]  
Автор KakMapa (живот си кара)
Публикувано26.07.11 09:48



след тази реклама, която им направи, ще трябва да посетя тексас... :) о йееееееееее!

_______



Тема Re:нови [re: KakMapa]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано26.07.11 10:29



Написах го леко шеговито, разбира се


По телевизията дават едно американско риалити, където дебели хора се състезават за парична награда като отслабват в продължение на няколко седмици. Понеже се излъчва по обедно време, когато всеки е на работа, случайно успях да гледам един епизод в почивен за мен ден и там разни лекари обясняваха какъв голям % от американците са с наднормено тегло до степен да е опасно за здравето им. Даже споменаха някакво градче, ама не помня къде беше, в което 80% от хората са с наднормено тегло

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор KakMapa (живот си кара)
Публикувано27.07.11 04:28



"the biggest loser" се казва това. вярно е, че в америка има много, много дебели хора (и като бройка/процент от населението, и като степен на дебелост). (даже сега из европата един-двама огромни видях и си викам- леле, в уса-то е пълно с такива :)

НО пък.. тези, които се поддържат (а те хич не са малко), го правят много добре! особено сравнено с това, което виждам в българия, където явно е в реда на нещата мъж на 25-30 години да има видимо шкембе... без да се обижда някой- това са моите впечатления и мое мнение.

аз предаването никога не съм го гледала, но пък съм виждала статии за преди/след и се възхищавам на тези, които успешно са се привели в по-добра форма! когато си чак толкова затлъстял е страшно трудно да повярваш, че може да стане и да се заемеш сериозно.

_______



Тема Re:нови [re: KakMapa]  
Автор crystalkyle (член)
Публикувано27.07.11 05:10



Da ne изпадаме в обобщения, но като че ли в БГ (лично впечатление) жените в която и да е възраст и социална група изглеждат определено по-добре от мъжете в съответната възраст/социална група. Лично впечатление. С други думи, комбинацията обикновено е в полза на мъжа - жената до него обикновено поне изглежда по-добре, а и в доста случаи е с по-висок образователен ценз, кариера, която е на по-високо стъпало, а и често печели повече. Това, обаче, май само важи за случаите, когато двойката е над 30+, след предхождащ неуспешен брак/връзка и пр. От друга страна, има бракове, в които мъжът се развива, а жената си кюта по чехли в съответствие с поредния латиноамерикански сериал; ей там не мога да разбера как се траят, но явно има защо.



Тема Re:нови [re: KлинтъH]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано28.07.11 16:05



Виж аз съм навита за тексасец, стига да се къпе всеки ден и да не ме мята върху КОпчини.





Тема Само да кажа, чеееенови [re: 4ereshka2]  
Автор Melany99 ()
Публикувано28.07.11 17:18



това не е норма!

Щото едни такъв - Жорж Ганчев си представи горе-долу, висок, як със засукан мустак, а всъщност едни миниатюрни размери, чак не можах да повярвам на очите си...



Това не е представителна извадка, но след този лош опит...



Тема Re:нови [re: crystalkyle]  
Автор KлинтъH (СилеН)
Публикувано28.07.11 18:51



Точно така споделям мнението - аз за това се изненадох като дойдох в моя щат и новата ми страна - колко тотално обратното е.
Значи тук мъжете наистина са страхотни хора като визия и като цяло - без да съм гей го казвам

А жените - специално американките остави, че има доста грозни - са и с отвратително държание - и искат да се отнасят като принцеси с тях всичките....с огромно самочувствие - естествено без покритие.
Те и за това повечето Българки са адски щастливи по тея ширини - тук да си сингъл жена - и бели американци и всякакви ще се борят за тебе.

Виж за мъж - кофти работа - особенно ако не си е взел жена с него от там където идва.......

А иначе специално Българките доста се променят като дойдат по тези ширини - и повече и за Българин не щат и да чуят....май май......та така...



Тема Re:нови [re: KлинтъH]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано28.07.11 23:58



Ми те може да са отишли толкова далеч от България, точно за да се махнат от българските мъже



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.