Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:56 04.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: jensen-110062]  
Автор World Champ ()
Публикувано11.08.11 22:25



Ох, аз напоследък се хващам, че честичко си мечтая за Botox

още не сериозно де, не съм се хванала да прочета това- онова по темата, но чувам хората са доволни

*****
"What, I'm not the right kind of monster for you?" Jacob Black, "New Moon"

Тема Re:нови [re: World Champ]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано11.08.11 22:29



Да, точно предучилищна възраст са. Давид тъкмо навърши 6 преди нема и месец. Може и 5 годишни да има които навършват 6 след като почнат училище, но същата година.




Тема Re:нови [re: World Champ]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано11.08.11 22:33



да бе, покрай мен много народ си наслагаха. Ама аз още не съм полудяла на тема ботокс. Почнала съм с реставрация на зъби да видим до къде ще стигнем, едно по едно ще караме. Не че това ми е най наболелия проблем, ама явно остарявам и оглупявам. И за пластика има голям мегдам ама още не съм се престрашила за операции

. Аз един имплант на зъб не смея си сложа та ся праа разни гимнастики за запълване на дупки, камо ли нещо по сериозно




Тема Re:нови [re: jensen-110062]  
Автор World Champ ()
Публикувано11.08.11 22:38



То апетитът идва с яденето



*****
"What, I'm not the right kind of monster for you?" Jacob Black, "New Moon"

Тема Re:нови [re: jensen-110062]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано11.08.11 22:40



Смятам да си вложа излишния капитал в себе си - разкрасителни процедури - хехе, ами някои хора и така правят

Аз засега нямам нужда от такива процедури, ама след 20 години може друга песен да запея Ако имам късмета да съм наследила кожата на майка ми ... ще е чудесно! Никой не може да й познае възрастта като я види, все я подмладяват с поне 15-тина години

За мен недвижимите имоти са добра инвестиция, но не мисля да се вманиачавам по темата Така или иначе винаги ще има хора, които ще искат да живеят под наем, едно малко жилище, което да се отдава под наем, би бил полезен начин да се използват парите

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re:нови [re: jensen-110062]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано12.08.11 09:27



E, че кое нормално дете обича да ходи на училище?!



Ще чакам да натрупаш впечатления и да споделиш. Разбрах,че и студенската учебна година започва рано-още на 1-ви септември. Та, пожелавам успех и на студентите!



Тема Re:нови [re: jensen-110062]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано12.08.11 09:31



Не отлагай възможността да поправиш някои грешки по с време

Така съжалявам,че не сложих брекети на 31, а чак на 41! Понякога и пари да имаш, не ти идва на акъла
Иначе за тяло си супер-струна си!



Тема данови [re: Фиши]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано12.08.11 12:08



започвам на 22 август училище, но някои универиситети започват и по рано.
Иначе аз винаги съм обичала да ходя на училище, ама пък и никога не съм била нормална (като ората) според средната статистика де....






Тема Re:нови [re: Фиши]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано12.08.11 16:12



епа нема да сложа най грозната си снимка


Абе имам си мужда от липосукцийка на корема ама много страшна ми се види процедурата. Силиконче и ринопластика и ... мое и да се аресам...




Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано12.08.11 16:15



така е, съгласна съм. Ако са ти излишни пари е добър вариант за инвестиция, въпреки че се съмнявам някой да има толкова много излишни. Ама да вземеш заем за да купиш имоти, които после да даваш под наем както моят мъж се на набута примерно.... голема глупост..... особено сега с тази криза....



Прекрасно е че се харесваш. То и аз не съм съвсем за изхвърляне ама ако може и по добре що не . Току виж и изкяра и мъжът ми ме заобича още повече





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.