Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:48 22.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Я 'сички от чужденеция да се върнат без бой, ORнови  
Автор Mitre6opa (Шoпa,OнзиСъщия)
Публикувано24.06.11 18:53



ELSE!!!



Щото решението вече е

Няколко избрани (от мен) коментара, за 'кой го мързи да чете 'сичко:

1. 1827 ( нерегистриран ), 24.06.2011 12:18

Искат да кажат че ще се върнат поне веднъж като туристи, в отпуска. Абе може и да се прави.


2. 04 ( нерегистриран ) 24.06.2011 12:48

Като ти вземат паспорта и не ти го дадат докато не се върнеш. Пак гласувай за тях и ще видиш че ще те върнат, за да си платиш разходите по образованието по закон. А в закона ще пише че трябва да работиш в БГ 15 години. След това ще те пуснат, ама трудно ще намериш някой да те вземе.

От охраната на Тодор Живков какво друго може да очакваш?


3. Агенция "Га-Га" ( нерегистриран )
24.06.2011 12:40

Очевидно колегите журналисти са пропуснали да внесат малко разяснения към новината :
1. Климатиците на министерския съвет не работят.
2. Въпросните работни места, които ще се открият ще са основно покрай магистралите
3. Под 60% от българите да се чете "60% от българите работещи покрай чуждите магистрали". И то ще се върнат, защотото "ще ни ги върнат от тамошната полиция"
Сега мисля, че новината вече придобива нормалност и хората няма да се чудят толкова много какво става с хорате дето са си ИЗБРАЛИ да ги управляват.


4. 23 ( нерегистриран ), 24.06.2011 13:07

Тези съвсем се оляха, а най-лошото, че действително май си повярваха. Представям си ги като на комсомолско събрание. Секретарят Боко казва " Трябва да ги върнем " и всички почват да пригласят " Разбира се, другарю Борисов". Като се върнат за кого да работят. То няма икономика, няма един свястен работодател ( или партийци от всякакъв цвят, или мутри ), няма една голяма българска компания с нормална корпоративна култура, а те да се връщат. Заминавайте деца, че тук олигофренията става страшна!


Скучно нЕма да бъде - купона е 24/7. Жесток но

П.С. Какво ни/ви очаква на лично ниво ще постна малце по късно, документирано со снимки по елитни столични квартали. Снимките около "караджата" на Факличката, тя гордом го казва "СТЕФАН КАРАДЖА", и с право де бледнеят


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re:нови [re: Mitre6opa]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано24.06.11 19:38



Защо никой не пита тия "стотици хиляди" българи в чужбина дали искат да се върнат?



На мен ми стана интересно това: ... данни за ръста на работните заплати в Евросъюза и за БВП на глава от населението. От тях излиза, че България е на първо място по ръст на работната заплата в Евросъюза, въпреки че по произведен БВП на глава от населението нашето постижение е на 47% от средното за ЕС, т.е. в края на "класацията".

Бре, бре, хем с най-голям ръст на заплатите, хем в дъното по БВП ... чудеса разни

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: Я 'сички от чужденеция да се върнат без бой, ORнови [re: Mitre6opa]  
Автор Kumiko Yanaka (Her highness)
Публикувано24.06.11 19:53



връщам се с малокалибреното 22LR пушкало


Смятам да се заредя на някое място подходящо за лов на нарушители на правилата за движение в пешеходни и други зони ... гледам сезона е започнал а те са голяма псмина
Тамън и с хуманитарна мисия

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.

Редактирано от Kumiko Yanaka на 24.06.11 19:56.



Тема Както пише в коментар # 4 -нови [re: Bиливap]  
Автор Mitre6opa (Шoпa,OнзиСъщия)
Публикувано24.06.11 19:53



К'во можеш да очакваш от охранителя на тато?

То'а май го е обърнал на комсомолско събрание съвещанията на кабинета: Казва - да бъде, и 'сички казват - ЩЕ БЪДЕЖалко че баш единствения свестен министър, който си разбира от бранжа (Плевнелиев) е този който е изнесъл това пред журналята.


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re: Я 'сички от чужденеция да се върнат без бой, OR [re: Mitre6opa]  
Автор .Jess. (толерантна)
Публикувано25.06.11 00:47



Чудя се и аз какво става...мине се не мине, и айде "връщаме емигрантите". Това ли е новият хит сега, "Как да оправим българската икономика".

Бе оправете държавата, пък тогава може и да помислим за връщане...



Тема Re:нови [re: Mitre6opa]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано25.06.11 13:46



За сега нямам желание да се връщам в България, освен като турист.
Боят не ме плаши, нали жената трябва да издържа на бой, секс и сръбска музика.





Тема Re: Както пише в коментар # 4 -нови [re: Mitre6opa]  
Автор indepcons (Take it easy!)
Публикувано25.06.11 20:41



Само да не вземе да ни връщат насилствено, че тогава ще го закъсаме !



Бате Бойко много ли е зачестил с подобни комсомолски заседания и няма ли си други работи за оправяне

]Изкопай кладенеца, преди да си ожаднял !

Тема Re:нови [re: indepcons]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано25.06.11 22:06



Не виждам как по цивилизован и законен начин ще ни върнат насилствено?

Чувам, че съвсем скоро България и в Шенген ще влезе. Което според мен ще засили потока българи към чужбина и потока чужденци от Изток-Югоизток към България (на път за чужбина).

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор *abi* (eLgreco)
Публикувано25.06.11 22:14



Тц.
А някои балъци скоро пак ще си заминават.


И този път шибаните корени на шибаната носталгия ще ги полеят с киселина.



Тема Re: Я 'сички от чужденеция да се върнат без бой, ORнови [re: Mitre6opa]  
Автор *abi* (eLgreco)
Публикувано25.06.11 22:16



Това го крадвам от един съседен клуб.

Бойко връща българите
[image]
http://img3.eyebg.com/images2/79582931170089005654.jpg[/image]

Редактирано от *abi* на 25.06.11 22:17.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.