Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:29 11.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: щъркеланови [re: ZainGadol]  
Автор avg (ентусиаст)
Публикувано17.06.11 00:10



Най-лесно е да кажа,че ако вдигне и другият ще падне,ама знам ли? С тези нови технологии сигурно и има нов отговор





Тема Re: Това е тъжно, а не смешно!нови [re: avg]  
Автор Лaмa ()
Публикувано17.06.11 21:54



ми чувството ми за хумор не включва да си правя гаргара с непривилегировани деца. Не знам защо ти хрумна, че ми дреме за българското образование и сравнявам българските деца с английските, азербайджанските и не знам кои още. Обаче очевдидно говорим на различни езици и няма да се опитвам повече. Продължавам да твърдя, че темата е лишена от чувство за хумор, а не аз и честно казано ми е все едно ти какво мислиш по въпроса





Тема Re: Това е тъжно, а не смешно!нови [re: Лaмa]  
Автор avg (ентусиаст)
Публикувано17.06.11 22:59



и честно казано ми е все едно ти какво мислиш по въпроса

Аз мисля същото по отношение на твоето мнение .Мисли каквото искаш просто не пиши в моята тема пусни си своя и пиши за каквото ти душа иска





Тема Re: Това е тъжно, а не смешно!нови [re: avg]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано17.06.11 23:57



пусни си своя и пиши за каквото ти душа иска
-Аз нейна тема нямам спомен да съм видял....



"How much do you want for all of them?"

Тема Re: Защо кокошката не летинови [re: avg]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано18.06.11 00:08



страхотни са





Тема Re: :)нови [re: ZainGadol]  
Автор avg (ентусиаст)
Публикувано18.06.11 00:32



Виж аз не съм добър пример за активно участие по тази причина - не се уважава чуждото мнение.Изкажеш мнение,споделиш нещо и едни и същи хора почват да ти обясняват колко е погрешна твоята гледна точка и как нищо не разбираш.
Толкова е простоизказваш мнение ,не го налагаш или съдиш другия защото мисли по различен начин.Ако имаш желание да водиш спор,дискусия или да положиш усилие да промениш нечие мнение тогава прилагаш факти.
Аз няколко пъти повторих,че е за хора които могат да видят смешното. Това ,че на нея не и харесва си е неин проблем . Аз когато не харесвам дадена тема не участвам и не досаждам с мнението си което едва ли би било желателно.



Тема Re: :)нови [re: avg]  
Автор Лaмa ()
Публикувано18.06.11 11:30



Там грешиш - никой не ти е казал колко ти е грешна гледната точка, но очевидно ти не приемаш различни от твоето мнения



Ако си толкова чувствителна, наистина не си за този казан на емоциите тук, въпреки че аз се смятам за една от миролюбивите



Тема Re:нови [re: Лaмa]  
Автор avg (ентусиаст)
Публикувано18.06.11 12:39



Лама колко пъти трябва да ти казвам в прав текст , че не ме интерисува твоето мнение и явно нямаш място в моята тема?
Не съм искала твоето мнение относно моята персона и не ме интерисува какъв човек си.Толкова е просто- не пишеш в тема която е за хора които мислят , че чашата е наполовина пълна ,а не наполовина празна.



Тема Re: Това е тъжно, а не смешно!нови [re: Лaмa]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано18.06.11 17:27




ми чувството ми за хумор не включва да си правя гаргара с непривилегировани деца


Мисля, че всички емотикони са добронамерени



На мен ми убягва признака, по който бих могла да определя какви деца са малките автори, т.е. дали са привилигировани или не.
Предполагам по същия начин след това в семействата им са обсъждали тези отговори и нещата си идват на мястото, разбира се, с уговорката, ако родителите осъзнават своята отговорност.

5-6 годишна съм на гости с родителите си, а на другия ден давам отчет на баба как съм прекарала. На въпроса с "какво са ни гощавали", отговарям "парадокси". Явно детските ми антени неволно са прихванали от разговорите на възрастните. Тя се смя доволно и ми обясни, че няма рецепта за готвене на парадокси. Тази случка я знаят и моите деца и понякога ме питат какви вкусни парадокси ще има за обяд

Надявам се, че тази кратка илюстрация ще те върне в твоето вълшебно детство детство



Тема Re:нови [re: avg]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано18.06.11 17:40



"Птицата , за която ще пиша е бухалът . Бухалът не се вижда денем , а нощем е по-сляп и от къртица . Не знам нищо особено за бухала , затова ще продължа с друго животно , което си избирам - кравата .

Кравата е бозайник . Има шест страни : лява , дясна , горна и долна . В задната страна има опашка , от която виси четка . С тази четка се гонят мухите , за да не падат в мялкото . Главата служи да излизат рога от нея и , освен това , защото устата трябва да стои някъде . Рогата са за да се бие с тях . От долната страна е млякото .Оборудвана е така , че да може да се дои . Когато я доят , идва млякото и вече не спира . Как го прави това ? Никога не съм разбирал , но то тече с още по-голямо изобилие .

Мъжът на кравата е бикът . Бикът е бозайник . Кравата не яде много , но онова , което изяжда , го яде на два пъти и така има достатъчно . Когато е гладна , мучи , а когато не казва нищо , значи , че вътре е пълна с трева . Краката и стигат до земята . Кравите имат много развито обоняние , поради което можеш да ги подушиш от много далече , И заради това въздухът в полето е толкова чист ."


Детско съчинение , което се съхранява в Педагогическия музей в Париж . Темата му е да се опише птица или бозайник .






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.