Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:07 09.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Гле' ся: Малко ме интересува [re: Mitre6opa]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано02.06.11 23:02



Bloka go zнам много добре!Отрасал съм при баба ми (на графа и шишман) и,колко сме ритали в двора на 6/то... (пшшшшш... върна ме в децките ми години)

Защо писах за "червения г*з"?

"How much do you want for all of them?"

Тема Re: Феномена "черни вежди" [re: eFFeXX]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано02.06.11 23:14



Някъде да съм казал,или намекнал да се теглят кредити?
На "глупавия Българин" жилището му остана спомен от комунизма! То това му и беше единствения плюс! Сега положението е друго т.е. важи поговорката :"Ум царува-ум патки пасе"


Не строя а мисля да купя и ме радва факта,че цените падат! Необяснимо е обаче ЗАЩО БГ е още в "криза"и какви са преспективите за излизането от нея? Ти би ли ми обяснил? Ама така с по-прост думи,че да те разбЕрЕм...

"How much do you want for all of them?"

Тема Re: ВСЪЩНОСТ НЕ ИСКАТ [re: eFFeXX]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано02.06.11 23:30



това пък вдига цената за хората, избрали да живеят в България, вдига лихвите, прави банките щастливи и затрудява изплащането на кредитите...

-Аз все си мисля,че цени и "стандарт" вървят рака за рака?Защо не се замислите в БГ как да печелите повече? И да отстоявате правото си на "достойно" заплащане? А не на "съществуване"? Ти например излезе ли да подкрепиш стачкуващите за високите цени на горивата? Или се ската в офиса?


А и не забравяй,че за хубаво,или лошо БГ е вече в ЕС (отделно до ,колко е "пълноправен член" и коя група "европейци" ги водят) и е смешно да се очакват цени,като по времето на Бай ти Тодор... Може би те (ви ) тресе носталгия по "отминалото време".но нещата вървят напред! Питанката е кой "тресе" спирачките на България по този път и защо?

"How much do you want for all of them?"

Тема Re: Митре к'во стаа там бе брат? [re: ZainGadol]  
Автор The Fifth ElementМодератор (air)
Публикувано02.06.11 23:39



Само не се блъскайте. Всички , които имат желание ще ви приемем.



Щастлив е този, който може да вижда Слънцето ....

Тема Re: [re: eFFeXX]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано02.06.11 23:53



Аз мноу добре съм разбрала за какво говориш.


За да не ти пиша домашното, че не ми е работа, ами те хванах в издънка, вземи си го напиши сам. С едно единствено търсене в търсачка ще намериш стотици статистики по въпроса, не ме карай да бия шамари и китуци в лицето ти с цифри и статии.


Дейба и нахалството, аз съм му била виновна.....що не си избършеш гъза, преди да си вдигнеш насраните гащи и да говориш с мен?




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Митре к'во стаа там бе брат? [re: The Fifth Element]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано02.06.11 23:54



Абе то желание явно имат много хора ,НО здравият разум ги кара да не го правят...



"How much do you want for all of them?"

Тема Re: Ай' да подредим хронологически кой кога к'во [re: Mitre6opa]  
Автор !!ФAKЛИЧKA!! (fuego)
Публикувано03.06.11 00:16



"...Сега си мисля, дали пък наистина тези които са извън Бг са наистина комплексари..."
Комплексар си, сега ме убеди!

"стамна ми интерсно, отрснала съм на Стефан Караджа(ако говори ти нещо нали)..."
Да, там съм родена и израснала!

"не можеш да спреш да ме споменаваш,а....
После да не се чудиш ако ти кажа че си комплексар."
Да, комплексар с главни букви!

И спирам до тук, не си ми интересен, по скоро смешен, дЕдо ми седнал да ми прави забележки, ае у лево



Искам да съм мисълта,която те кара да се усмихваш!

Тема Re: Ай' да подредим хронологически кой кога к'во [re: ZainGadol]  
Автор !!ФAKЛИЧKA!! (fuego)
Публикувано03.06.11 00:17



всичко ми е червено да



Искам да съм мисълта,която те кара да се усмихваш!

Тема Re: Митре к'во стаа там бе брат? [re: ZainGadol]  
Автор The Fifth ElementМодератор (air)
Публикувано03.06.11 00:20



Не знам дали магистралите ще решат проблемите тук :

Първият председател на ГЕРБ подаде оставка заради шефката на СГС



"Изборът на председателя на Софийски градски съд (СГС) прехвърли мярката на обществената и професионална търпимост. Очевидно стана ясно - пречупен е гръбнакът на една цяла институция, смачкано и превърнато в придатък на посредствеността е правосъдието на България", заявява Здравкова в позицията си, пратена до радио К2 и цитирано от КРОСС.
................................................................................

Който е извън България е най-добре да си стои там. Щото тук... не, не, от известно време просто нямам думи....свършиха.

Щастлив е този, който може да вижда Слънцето ....

Тема Re: Гле' ся: Малко ме интересува [re: Mitre6opa]  
Автор !!ФAKЛИЧKA!! (fuego)
Публикувано03.06.11 00:21



ааа ти си много голям комплексар, много, бележките които ми писа, не ти оправдават комплексарщината дЕди, а на всичкото отгоре си и цървул!!! И то голям, ае.....не ми пипай никчето, че на село дори не знаете какво е театър!!!



Искам да съм мисълта,която те кара да се усмихваш!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.