Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:45 09.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: [re: Bиливap]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано01.06.11 08:43



..а де, вече ти е ясно ,ако са банката и искаш да си ги къташ за черни дни ..ти дават една лихва да умреш от смях, ама ако решиш да ги изтеглиш ...такива наказания ще ти праснат ...абе ..тъпотия до шия



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Защо искат да се върнем? [re: ZainGadol]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано01.06.11 10:47



Източник:



Февруари 2011

Кредити:
Жилищни кредити общо - 8 697 938 хил. лева
Лоши и преструктурирани - 1 422 648 хил. лева

Имаме 16.36% лоши и преструктурирани.
За предходния месец (Януари 2011) - 15.99%.
Ръст с 0.37%

Потребителски кредити общо - 7 521 170 хил. лева
Лоши и преструктурирани - 1 311 972 хил. лева

Имаме 17.44% лоши и преструктурирани.
За предходния месец (Януари 2011) - 17.29%.
Ръст с 0.25%

Депозити:
Февруари 2011 - 27 026 951 хил. лева
Януари 2011 - 26 835 914 хил. лева
Нарастване с 191 037 хил. лева за 1 месец.


Март 2011

Кредити:
Жилищни кредити общо – 8 715 646 хил. лева
Лоши и преструктурирани – 1 481 692 хил. лева

Имаме 17.00% лоши и преструктурирани.
За предходния месец (Февруари 2011) - 16.36%.
Ръст с 0.64% - почти двойно повече, отколкото нормално скачат за месец.

Потребителски кредити общо – 7 532 163 хил. лева
Лоши и преструктурирани – 1 335 946 хил. лева

Имаме 17.74% лоши и преструктурирани.
За предходния месец (Февруари 2011) - 17.44%.
Ръст с 0.30%

Депозити:
Март 2011 – 27 239 260 хил. лева
Февруари 2011 – 27 026 951 хил. лева
Нарастване с 212 309 хил. лева за 1 месец.

Април 2011

Кредити:
Жилищни кредити общо – 8 728 119 хил. лева
Лоши и преструктурирани – 1 486 704 хил. лева

Имаме 17.03% лоши и преструктурирани.
За предходния месец (Март 2011) - 17.00%.
Ръст с 0.03% - явно двойния ръст от предния месец се компенсира този

Потребителски кредити общо – 7 535 018 хил. лева
Лоши и преструктурирани – 1 356 421 хил. лева

Имаме 18.00% лоши и преструктурирани.
За предходния месец (Март 2011) - 17.74%.
Ръст с 0.26%

Депозити:
Април 2011 – 27 365 627 хил. лева
Март 2011 – 27 239 260 хил. лева
Нарастване с 126 367 хил. лева за 1 месец.



Тема Ай' да подредим хронологически кой кога к'во [re: !!ФAKЛИЧKA!!]  
Автор Mitre6opa (Шoпa,OнзиСъщия)
Публикувано01.06.11 15:27



нарекъл, искаш ли

:

Преди към месец ти намери за нужно да ни уведомиш, БАШ в този клуб,

"...Сега си мисля, дали пък наистина тези които са извън Бг са наистина комплексари..."

Сложи към милион+++ хора в един кюп, по несъмнено важната и убедителна причина че някои от тях не споделяли мнението ти за колко готин бил "батето".

Като те иронизирах "че май си права, ама причините едва ли ще ти се харесат", и споменах "ако си софиянка ще ти дам примерчета": Ти ми излезе с лафа "стамна ми интерсно, отрснала съм на Стефан Караджа(ако говори ти нещо нали)..."

Сега ми пишеш "не можеш да спреш да ме споменаваш,а....
После да не се чудиш ако ти кажа че си комплексар."


Като пренебрегна леко неправилните ти изрази (щото смисъла им е ясен) - нещата ги виждам така:

1. Ти вече ме включи в числото на "комплексарите извън България" още преди да съм се изказал.

2. После ми излизаш с типична фукня на новозаселен селяндур пред (предполагаем) провинциалист "...отрснала съм на Стефан Караджа(ако говори ти нещо нали)..."

3. След онази размяна на постинги в "батевата" тема съм те споменал само веднъж, в същия контекст. При теб това вече е "не можеш да спреш да ме споменаваш,а...."

И обещание за преизпълнение на плана:

"...После да не се чудиш ако ти кажа че си комплексар."

Понякога не разбирам говоримия български та проверих в тълковния речник що е то "комплекс" в контекста "комплексар/човек с комплекс":

3. Идея за някакъв недостатък, обикн. мним, която влияе върху поведението
на човек. Комплекс за непълноценност. Комплекс за вина.


Та кой казваш е комплексар? Този несъгласен с мнението ти? Този който според теб "не може да спре да те споменава" пък те споменал само веднъж за месеца?

Или който нарича несъгласните с него (в случая нея) "комплексари" и дига пози с израз като ако говори ти нещо нали пред предполагаем провинциалист, ама в случая не уцели


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.

Редактирано от Mitre6opa на 01.06.11 15:31.



Тема Блеем си язе по нето, [re: ZainGadol]  
Автор Mitre6opa (Шoпa,OнзиСъщия)
Публикувано01.06.11 18:37



и те на к'во попаднах:



Сега чета коментарите (към 160), да цитирам част от #3:

"...Миналата година колега от сериозна столична клиника ме помоли за помощ в тежък случай на карцином при 4 годишно дете. В главата. Операцията продължи 16 часа, излязох до лактите в кръв. И...БАЩАТА НА ДЕТЕТО СЕ РАЗКРЕЩЯ КАК ТАКА ТОЛКОВА НЯМАЛО МЪЖЕ В ТАЯ БОЛНИЦА, ЧЕ ДЕТЕТО МУ ОПЕРИРАНО ОТ ЖЕНА!? ДЕТЕТО МУ НЕ БИЛО ОПИТЕН МАТЕРИАЛ??? Е, познайте как ще се върна в ТАКАВА държава! Ама никога! Никога. А тъпият перничанин наистина подаде иск срещу болницата. И се сети да пита за детето си на 15- та минута крясъци..."

И част от # 11:

"До 8, но не само.
Вижте, аз лично съм се дипломирала в чужбина. В чужбина си защитих и дисертацията, и трите клинични специалности. Не дължа нищо на БГ. Ама съвсем нищо. И когато проявих огромната глупост да се върна, наивно убедена, че съм длъжна да се опитам да помогна на собствената си страна със знанията и уменията си, какво стана!? Уволниха ме, защото....забременях!!! Е, мерси от такава " държава". Върнах се обратно с мъжа си и какво стана?..."


Някой има ли нещо да добави, моля?


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re: [re: Mitre6opa]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано01.06.11 19:54



Звучи много неприятно и ... разочароващо.

Ах, че кратка работна седмица - 4 почивни дни от утре, ще има време за всичко



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: Блеем си язе по нето, [re: Mitre6opa]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано01.06.11 22:30



Не се кахъри, Митре!
Не знам каква е цветовата ориентация на Дарик нюз, но достоверността на фактологията засенчва автентичността на парцалките D&G от Илиенци


За тези специалности си има чакаща листа на кандидатстващите студенти, та малко ми е трудно да си представя как Нюкет Салим с изпита си по езика ще се отзове в престижната клиника. Да не говорим, че тук повечето са такива
Иначе след немските магистрали едва ли някоя друга ще ме впечатли, особено както ББ обещава, че за такъв срок ще се построят!

Beauty lies in the eye of the beholder

Тема Re: Ай' да подредим хронологически кой кога к'во [re: Mitre6opa]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано01.06.11 23:15



Мдам... относно Стефан Караджа там положението е ясно... Намирисва на червен г*з! А аз към такива имам хронична ненавист и ги усещам отдалече!Па и ника с червено боядисан...,че и "Факличка"... "Нас червеното знаме роди..."сигурно и пламъка на факлата е червен?!

Фак,фак факела..

"How much do you want for all of them?"

Тема Re: Блеем си язе по нето, [re: Mitre6opa]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано01.06.11 23:17



Какво да добавиш... то ти иде да викаш!



"How much do you want for all of them?"

Тема Re: Блеем си язе по нето, [re: Muskat]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано01.06.11 23:24



Иначе след немските магистрали едва ли някоя друга ще ме впечатли
-НЯМА ,като немските магистрали! А и така добре са обозначени със знаци,че трябва да си идиот за да се объркаш,или неграмотен да не четеш...



"How much do you want for all of them?"

Тема Феномена "черни вежди" [re: eFFeXX]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано01.06.11 23:59



та именно "веждите" го гръмнаха... А в БГ те са ,като морунияда!Ама иди обяснявай на хората в България че цени от 50 000 евро за жилище са смешни и никакъв повод за пъшкане и охкане особенно ако перспективата е да станат по 300 000 евро някой ден "когато се оправим". А опрявнето като сме влезли в Европа няма мърдане, другари. И ако българина не го разбира това с перпективата то се рабира чудесно от гърци, руснаци и англичани, щото където ние с торбичката те се връщат с чувалчета и не вярват на приказаки че тук сме специални и "няма да са оправим никога". А "когато са оправим " глей кви цени идват.

Жилището ти поскъпва в годините, както и всички други жилища – дългосрочна закономерност на жилищните пазари в целия свят.Българите в България стабилно вървят към маргинализиране в собствената си държава. Изглежда ще сторят чудо пак. Те са народ ,който показва невероятни отолконения от средните психологически нагласи за света и само един пример е ,че когато всички отново намират повод за купуване на имоти в България ( руснаци , англичани и гърци) то "ние" още по-упорито късаме фъргаме и продаване на безценица. Резултата? Резултата е ,че с тая нагласа ще живеят под наем в собствената си държава в имоти на собственици чужденци и още и ,ще работят и за тях. Ще живеят под наем защото гърците, другари, няма да ви ги продадат обртано апартаментите по 20К евро ако са ги купили по 40К ами ще гледат да ви изклатят по 100К.Само това откачане от реалноста и пропадане в черното на самосъжалението и самовглъбяване в собственото нещастие е самото нещастие.. Мислете позитивно!Ееех българино,ако не беше толкова наивен и неосведомен,нямаше да си беден.Все чакаме месия или поредния "анализатор",който да ни поведе към дълбините на океана от простотия и бедност Та за "балона" не се кефи...Ще се кефиме "ние",които сме си купили билети за "цирка" а той няма да закъснее.. едва ли ме разбираш за,което не те виня!

"How much do you want for all of them?"


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.