Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:23 23.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема The Royal Wedding :)))))нови  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано19.04.11 19:13










Kak o`akвате кралската сватба?



Аз съм мноу наблизо, но партнера ми казА, никакви сватби! ний имаме други семейни задълшения


Наоколо се сипят инсинуации относно какво да си купиш тук и там, но истината е една: потребителите ще платят сватбата! ний не си купихме нищо!


Първо, не харесвам Кейт!


Второ, и двамата с партнера не харесваме монархията! ако не знаете, да знаете, кралицата е втора или нешо братучедка на Симеон.....абе, не е на добро...немски алчни принцове, баси как грабят и бълХарския и ингилизкия нарот



Сеха, отватя темата, сватбата е близо!







Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: The Royal Wedding :)))))нови [re: !Roxana!]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано19.04.11 19:59



мда...абе шоуто е голямо, ама истината е , че ние го плащаме за мен тези хора са търтеи готин живот на гърба на тези, които работят, и то понеже във вените си имат "синя кръв" тинтери минтери





Тема Re: The Royal Wedding :)))))нови [re: !Roxana!]  
Автор KakMapa (живот си кара)
Публикувано19.04.11 20:52



преди малко за разсейване прегледах няк'ва статия в яхуто- 10 неща, които кейт няма да може да прави като се ожени. едното беше, че нямало да може да работи.. но после коментарът беше, че тя така и така не работела, въпреки че имала образование и реално била работела само 6 месеца в съзнателния си живот. възможно ли е това да е вярно??

_______



Тема Re: The Royal Wedding :)))))нови [re: !Roxana!]  
Автор Лaмa ()
Публикувано19.04.11 20:59



Данъкоплатците я платиха вече.



Тема Re: The Royal Wedding :)))))нови [re: KakMapa]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано19.04.11 21:00



Ами Даяна официално не беше работила каквото и да е.


Беше гледала деца в някаква деЦка градина....знам ли каква е била там...но я възпроизведоха веднагогически че била милосърдна....





Но Даяна имаше титла като наследница на граф не помня кое поколение, не че това значи нещо, ама кралската фамилия се подмаза на английското висше съсловие.


А кейт е просто никоя. Аз нямам против произхода й, просто не ми харесва тая болна амбиция, и не само аз я прецених така, снощи гледахме документален филм за роднините й, и те не я познават, и се произнесоха за нея като за кучка.


Сега, нали...това ми е вътрешното усещане, а вий погледайте филми, и новини, и пак елате да споделите....




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: The Royal Wedding :)))))нови [re: !Roxana!]  
Автор KakMapa (живот си кара)
Публикувано19.04.11 21:03



според мен даяна след като стана принцеса наистина много неща е вършила. аз всъщност не ги сравнявам.

ами урЕдила се е кейт. :) лошо няма.

и що била кучка?

ооох, тия дни не спах много и сега на работа едвам ще издържа до края на деня!!!!!

_______



Тема Re: The Royal Wedding :))))) [re: KakMapa]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано19.04.11 21:40



Е все некоя ще се урЕди, спор нема.

Просто, тая беше адски лош избор, откъдето и да го гледаш.


Но това не е мой проблем, слава богу!




Това, което се одобрява безусловно от кралицата е че булката е от народа и е доказано коренячка. Имат комплекси от Втората Световна война и затова избраха Даяна, па то се оказа партенка и скандал. И идват на нов избор, пак неуспешен....ама не е мой проблем, както казах по-горе....


Прочети повече за немските династии и какво се случва, и защо, за да разбереш защо мисля така.


Даяна беше руса, миловидна и очевидно чаровна и добра душа.


Тази е кучка, и ще ги загроби. От мен да знаеш това.


Спомни си тая тема след 5 или 10 години, и пак прочети какво сме си казали.


Кейт не е тая мая. Кейт е ...злобна, негативна и гнусна.


Пак ме прочети, след много години.


Не сега, знам как изглежда сега.


Изчакай поне 5 или 10 години, и пак прочети какво сме говорили тука.




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: The Royal Wedding :))))) [re: !Roxana!]  
Автор DarkSideМодератор (of the moon)
Публикувано19.04.11 22:02



Изобщо не ме интересува "планетарното събитие". Тогава кучето ми прави една година и ще му празнуваме рожденния ден.



Тема Re: The Royal Wedding :))))) [re: !Roxana!]  
Автор bad girl Jo ()
Публикувано19.04.11 22:54



за мен сватбите са едно от най-скучните неща на света, та цялата дандания ми се струва доста гротескна и смешна.



Тема Re: The Royal Wedding :))))) [re: bad girl Jo]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано19.04.11 23:17



И на мен, ама за рекорда, ще го проследя



Поне ми е пред носа, ебаси


Първо, сичко наоколо е полудело, и не моем да излезнем от къщи, и веке ме праят луда!

После, навсякъде хората са луднали! ако видиш какво се продава, ами отказах се да пазарувам нормално! всичко е окичено в инициали и нашарено с панделки и укачено с надписи Ройал Уединг! откачам бе жена! нема спасение!


Айде, да минава и да ни оставят на мира...после с месеци ще купуваме боклуците, останали след сватбата.....да ми се разкарат от главата!


Ти може да се смееш, но имам приятелки, които абе....навремето са ходили на сватбата на Даяна, и сега са откачили! баси, какво са колекционирали.....целата къща примерно, само всичко в инициали...снимки...с тая херцогиня, с оная графиня.....


Не моем да се откачим, не мога един делови телефон да раздрънкам, те само за сватбата говорят, тоалети се гласят, абе откачили са!!!!




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.