Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:14 08.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано19.04.11 18:28



Абе да ти кажа....това не е моето разбиране...ама и няма как.


Просто, не всеки е длъжен да те познава, и по принуда правиш доказателства като луд, просто за секи случай.

Аз по природа не съм параноична, но системата тук е безкрайно параноична.....немаш избор просто! в един момент, само защото защитаваш некакви виждания, и почваш да следиш със затаен дъх как изтичат пари от акаунта ти....


И щеш не щеш, идва ти ума в главата и почваш и ти да бориш бюрокрацията



Вервай ми, аз съм ЗА доверието...ама доверие, доверие, ама в страна от 65 мильона, кой на кой и за какво да има доверие.... и отиваш на дукименти.....ах, каква бюроклация съществува само заради това, мамо мила!




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Французите и бурката [re: ARlZE]  
Автор Лaмa ()
Публикувано19.04.11 20:28



Много ясно, че съм специална, защото не съм се капсулирала сама в стените на собствения си череп. Интегрирала съм се в чужда страна, говоря езика без акцент, имам много местни приятели, работя наравно с по-образованите местни. Освен това имам и много приятели от всякакви други страни, раси и вероизповедания. Всеки един от тях е симпатичен, умен, приятен и забавен, може да се разчита на него. Ако трябва да избирам дали да се лиша от някого отт тях, или теб да те пратят, откъдето те е довял вятъра, веднага бих казала "разкарайте малкото расистче".

Не виждам на каква основа се мислиш за нещо особено. Защото си израстнал в панелка в някой кирливански български селски град ли? Голямо постижение, честито бял европеецо.



Тема Re: Французите и бурката [re: Лaмa]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано19.04.11 21:31



Ако трябва да избирам дали да се лиша от някого отт тях, или теб да те пратят, откъдето те е довял вятъра, веднага бих казала "разкарайте малкото расистче". Не виждам на каква основа се мислиш за нещо особено.

Защото си израстнал в панелка в някой кирливански български селски град ли? Голямо постижение, честито бял европеецо.

.........................................

Точно залупените толерасти като теб са най-голямата опасност за емигрантите в Европа. Точно такива като теб ще катализират процеса на радикализация и залитания към диктатури. Точно такива bleeding hearts като теб ще заличат хиляди години европейска социална еволюция. Защото отказвате да погледнете по-напред от носа си в стремежа си да се докажете като космополити.

И "малко расистче" наричай пишката на приятеля ти.



some men change the world more in defeat than other in victory...

Тема Re: Французите и бурката [re: ARlZE]  
Автор Лaмa ()
Публикувано19.04.11 21:36



Смей си се сам на пубертетските шеги. Не ми се занимава с лигави тийнейджърчета.



Тема Re: Французите и бурката [re: Лaмa]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано19.04.11 21:43



Не съм тийнейджър. Нищо чудно да съм по-голям от теб.

Ти общуваш като лигава тийнейджърска кифла, изпадайки в нападки ad hominem, които пък от своя страна доказват, че нямаш аргументи, нямаш защитима позиция и като всеки приклещен толераст започваш да врещиш: "Нацисти! Расисти!".

Ти нападаш позицията и личността ми с идеологическаа злоба и слепота, в които ме обвиняваш мен.

some men change the world more in defeat than other in victory...


Тема Re: Французите и бурката [re: ARlZE]  
Автор Лaмa ()
Публикувано19.04.11 21:48



Глупости. Ти нямаш позиция.



Тема Re: Французите и бурката [re: Лaмa]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано19.04.11 22:00



Ти нямаш позиция.


Това е

, изразена възможно най-сбито.

Независимо как хора "като теб" определят хора "като мен", ние съществуваме. Не сме в учебниците по история, а на улиците. И "ставаме" все повече. Хората "като теб" са нашата почва, нашият дъжд и нашето слънце. "Ние" сме плод на "вашето" инфантилно разбиране за живота, политиката и обществената динамика.

some men change the world more in defeat than other in victory...

Редактирано от ARlZE на 19.04.11 22:00.



Тема Re: Французите и бурката [re: Лaмa]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано19.04.11 22:01



имам и много приятели от всякакви други страни, раси и вероизповедания. Всеки един от тях е симпатичен, умен, приятен и забавен, може да се разчита на него.

Ооо, аз също имам. Всеки има.
Но понякога се случва да те изненадат.
Когато бях студентка, живеех врата до врата с арабин от Йемен на име Насър, с когото бяхме в прекрасни отношения. Правихме си услуги, ходехме си на гости. Впоследствие се оказа, че младежът е активист на радикална организация. Разбрах го случайно, след което продължихме да сме в прекрасни отношения до момента, в който той напусна България.
Години по-късно, съвсем случайно, гостувайки на друг арабин от Йемен, видях в семейния му албум негова снимка. Попитах го, дали това е Насър, оказа се, че са роднини. Така разбрах, че в момента Насър е женен за англичанка, държи адвокатска кантора в ситито. Странно, тук се водеше студент по медицина.
Животът е пълен с изненади...

Мангалката himbeer клонира и моя никнейм. Проверявайте профила!


Тема Re: Според мен "оптическия" параметър не е важния в [re: Mitre6opa]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано19.04.11 22:10




Има и друга - "Ordnung ist das halbe Leben" - Редът е половината живот!

Тук е забранено на преподавателите в учебните заведения да носят хиджаб, с което съм напълно съгласна. По този начин се запазва неутралитет към влиянието на чужди религии при оформянето на мирогледа на младите хора.

Beauty lies in the eye of the beholder

Тема Re: Французите и бурката [re: jaime14]  
Автор bad girl Jo ()
Публикувано19.04.11 22:46



бая хляб има да изядеш, докато стигнеш моето гето. тъпа овца.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.