Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:50 02.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано19.04.11 00:27



Както винаги, си ме разбрала. Аз познавам не един и двама такива, които не са публично известни, но имат уникалните си истории, които може би ще разкажа един ден тук.

Проблемът е, че в момента няма как да се отсее житото от плявата

Рецептата не е открита никъде по света, съмнявам се, че някога ще бъде.

Мангалката himbeer клонира и моя никнейм. Проверявайте профила!


Тема Re: Французите и буркатанови [re: bad girl Jo]  
Автор jaime14 (born free)
Публикувано19.04.11 07:53



Жизнен опит от гетото, ако се съди по маниерите ти. Въпреки, че при добро желание и в двореца да живееш, пак може да го превърнеш на гето.

[IMG]http://i180.photobucket.com/albums/x105/jaimeanna1412/Wolfcopy.jpg[/IMG]


Тема Re: България в Шенгеннови [re: !Roxana!]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано19.04.11 09:13



Мен не си ме питал, но пък и аз нахално да си кажа мнението.
........................

Това е форум. Мнението ти е ценно точно толкова, колкото на всеки друг.

Иначе, който и да ни отърве от циганите, със сигурност ще е герой, въпроса е после какво ще правим с героя
...............................

Неговата съдба със сигурност ще бъде по модела "Изгори, за да светиш." Аз съм сигурен, че този човек вече е роден.

Политиците ни вече повече от 20 години неглижират проблема. Ръцете им са вързани, а пътят е предначертан. Сред цялата тая "демократична" вряканица
е много трудно да се чуе или отсее разумното решение. Тая колективна отговорност за мен означава единствено липса на отговорност.

Разходи се из някой парк и разгледай паметниците. Никога няма да видиш паметник на комисия или комитет. Винаги е един човек, един мъж.

some men change the world more in defeat than other in victory...


Тема Re:нови [re: bad girl Jo]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано19.04.11 12:45



няма повече да хвърлям бисери на свине
------------


Ей ще ме скъсаш от смях. Това твоето ако са бисери....



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано19.04.11 12:55



Според мене никоя жена не може да се чувства добре с този чувал на главата.
Преди време помогнах на такава жена да намери магазин за подаръци...и по пътя си поговорихме. Определено двете бяхме интересна гледка.





Тема Re: България в Шенгеннови [re: ARlZE]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано19.04.11 15:32




Неговата съдба със сигурност ще бъде по модела "Изгори, за да светиш." Аз съм сигурен, че този човек вече е роден.


Аз мисля, че този модел на исторически, митологичен и художествен герой е изживял времето си.
На практика в съвременните демократични общества играят роля политически партии и интереси.
Може би трябва да се влушаме в думите на майка Тереза - "Не чакай да се появят лидерите -- направи го сам, човек по човек! Всеки един от тях е Исус под прикритие."
Are you ready



Beauty lies in the eye of the beholder

Тема Според мен "оптическия" параметър не е важния внови [re: Muskat]  
Автор Mitre6opa (Шoпa,OнзиСъщия)
Публикувано19.04.11 17:31



случая: "
За съжаление едва ли това решение ще ги направи по-цивилизовани, но поне оптически ще имат по-цивилизован вид"


Посланието е "Орднунг муст зайн! Което беше нЕма да го бъде! Съобразявайте се със законите и правилата, OR ELSE!!!!" Жалко че толкоз късно почва, но по добре късно отколкото никога.


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Бисери са! И още как са бисери!нови [re: 4ereshka2]  
Автор Mitre6opa (Шoпa,OнзиСъщия)
Публикувано19.04.11 17:38



От как чета Уичито и Рокси взех да си променям мнението за тази паплач нелегална емигрантска (познайте от коя държава) напъплила по тучните кралски ливади

Пу, паплач (както пишеше преди години в клуба една Яна)


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re:нови [re: !Roxana!]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано19.04.11 17:48



Това е много хубаво човек да има ред в документацията и да си пази всичко.
Специално купих един голям скрин с чекмеджета, в който съм разделила и сортирала всякакви документи, касови бележки (касовите бележки тук са гаранционната карта в много случаи), писма, фишове от заплати, и т.н. важни "хартии".
Като дойде някоя сметка/фактура за плащане, се плаща на момента, защото остави ли се за по-късно, вероятно ще се забрави и това може да има неприятни последствия.
Хубавото е, че почти всичките ни плащания стават автоматично по банков път, но все се случва да дойде и нещо в плик и ... веднага се плаща.
Глупаво е да се губят пари в глоби от немарливост, да.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Тема Re:нови [re: 4ereshka2]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано19.04.11 17:54



Аз за себе си знам, че не бих подходила с доверие към човек, който по една или друга причина си крие лицето (или очите), нито пък би ми било интересно да си общувам с такъв.
Постоянно ще имам чувството, че нещо крие, лъже ...



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.