Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:15 10.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Французите и бурката [re: Bиливap]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано17.04.11 22:57



абсолютно правилно, все пак както ние когато сме там спазваме техните нрави, така и ТЕ когато са тук трябва да спазват нравите ни!



Тема Re: Французите и буркатанови [re: !Roxana!]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано17.04.11 23:30



Ако си ходил в Азия, дали ще отречеш културата им...да имаш идея за каква азиатска култура става дума, или да те заплюя на секундата....

Ами може и да е ходило момчето. Ти къде беше там? Аз съм била в Китай и Индия, Япония предстои, но на етапа се въздържам.

Мангалката himbeer клонира и моя никнейм. Проверявайте профила!


Тема Re: Французите и бурката [re: !Roxana!]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано18.04.11 08:17



Айде ся, щото косата ми била един нюанс по-тъмна от отчетливо русо, и аз съм вече негърка....или еврейка....


А очите ми, че били лешникови, а не сиви, като на дядо ми...айде ся, шса убиваме....

.................................

Добре, де, що се правиш на малоумна са? Много дорбе знаеш, че има подрасови типове - нордически, динарски, балтийски, средиземноморски, алпински и т.н. и т.н. И това ако не е разнообразие, не знам кое е.

Но темата не е за това. Темата е за това:



some men change the world more in defeat than other in victory...

Тема Re: Французите и бурката [re: Petkana_Divata]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано18.04.11 08:21



Ако си ходил в Азия, дали ще отречеш културата им...да имаш идея за каква азиатска култура става дума, или да те заплюя на секундата....
.......................

Ничия култура не отричам. И като стана въпрос за Азия - Китай е 90% китайски, Япония е 90% японска. Що така, бе, Миме?

Защо Европа да не е 90% европейска? Ти какво против имаш съхранението на европейската култура и коренно население?

Постът е до Роксана.

some men change the world more in defeat than other in victory...


Тема Re: Французите и буркатанови [re: ARlZE]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано18.04.11 08:42





Coming to a European country near you!!!

some men change the world more in defeat than other in victory...

Тема Re: Французите и бурката [re: ARlZE]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано18.04.11 13:18



Добре, де, що се правиш на малоумна са? Много дорбе знаеш, че има подрасови типове - нордически, динарски, балтийски, средиземноморски, алпински и т.н. и т.н. И това ако не е разнообразие, не знам кое е.



Ми аз пък например не съм толкова навътре в расизма и нямах идея, че имало подтипове.

Ама е дразнещо да те преценяват по цвета на косата ти, от мен да го знаеш. Аз нищо не мога да направя по въпроса, че не съм се родила с платинено руса коса. Иначе, съм си нормален човек де....или поне си вервам....че съм




Това, което предлагам аз, има много повече логика. За един индивид да се съди по поведението му, а не по националност или раса. Което е напълно съвместимо с европейското законодателство, а твоите теории са направо дискриминация на расова и друга основа.


Моето предложение е възможно да бъде осъществено, и то много бързо и лесно. А твоето ще предизвика разцепление и конфликти, и ще се отдръпнат много хора, в което аз не виждам смисъл.


Но пък и аз нямам политически амбиции, подарявам ти идеята, ако искаш де.


Просто ми се вижда разумно и логично.




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Французите и бурката [re: ARlZE]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано18.04.11 13:25



Ничия култура не отричам. И като стана въпрос за Азия - Китай е 90% китайски, Япония е 90% японска. Що така, бе, Миме?




Ти не си ли разбрал, че въпросните страни са държани умишлено компактни и затворени.

Щото света го е страх да бъде залят от огромни маси китайци, затова.


И Африка е държана под контрол, въпреки че не се вижда явно и не се подчертава. Държат Африка разединена и слаба. Имат огромни ресурси, и хората там са агресивни и некои държави са си направо канибалски, ако това плъзне по света, какво ще го правят. Требе да се избива с ядрени бомби.


А е желателно да не се избива с ядрени бомби....


Е те затова са компактни, ама и те много напират баш в Европа да идват, сещай се защо.

Нема ни един континент хора, да не иска да не се изсипе баш в Европа, сещай се защо.


Е те затфа ги държат компактни....щото нали се сещаш, какво ще стане, ако сичките континенти се изсипат в Европа.....



Това е огромен световен проблем, и Америка му е намерила решението. Ако искаш да живееш в Америка и да бъдеш американец, ще се кълнеш в американската Конституция и това е. Ако не се кълнеш, аре един два ритника в гъза и вънка на светло.


Общо взето, всичките континенти драскат да се преселят или в Америка, или е Европа. Това е световен проблем, имиграционните процеси. Още Колумб е положил началото.....горкичкия той!




Е как да овардиш една цивилизована Европа, да не бъде залята от тълпи идиоти и канибали? ми нема много начини.....затворени граници и собствено население, висока раждаемост и отлично развита и добре планирана силна икономика....просто защо ли ти приказвам приказчици за първо отделение.....и ти го знаеш това.....други начини - НЕМА!




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: [re: dymo]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано18.04.11 15:18



Точно така



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: [re: ARlZE]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано18.04.11 15:21



Хаха, страхотна картинка! Точно това е проблема с "расизма" в днешно време!


Ако кажеш, че чернокожите бягат по-бързо от белите, това не е расизъм.
Но ако кажеш, че белите отчитат по-високи резултати на ΙQ тестове от чернокожите, това е расизъм
Смяххх

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: [re: !Roxana!]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано18.04.11 15:24



За един индивид да се съди по поведението му, а не по националност или раса Точно това правя и пак се намират разни малоумници да врякат "расизъм"

Така че винаги се намират слепци, на които всичко им се привижда като расизъм, ама нали е демокрация - имат право на мнение

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.