Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:35 23.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема трябва ли да се съдинови  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано28.03.11 12:50



....българското правителство през годините на преход вече 22 за геноцид според Вас. Според мен трябва да се замислим за такъв осъдителен процес пред европейският съд , защото нещата вече съвсем замирисмат на Опразване на държавата и все повече се замислям дали изобщо си струва да остава някой в България освен циганите,турците ,арменците, българо мохамеданите, гагаузите и др. ,да ме извинят тези които засега не се сещам да изброя. Аз също се орентирам към напускане без завръщане, даже съм си приготвила и камък за хвърляне зад гърба ...



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: трябва ли да се съдинови [re: Джoaннa]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано28.03.11 15:04



Кое българско правителство? Те се изброиха няколко досега.

И да, според мен цялата политическа класа трябва да бъде държана отговорна за етноцида над българите последните две десетилетия и нещо.

Ако наистина се решила да заминеш, направи го без да се колебаеш.
Желая ти успех!

some men change the world more in defeat than other in victory...


Тема Забрави евреите в списъканови [re: Джoaннa]  
Автор Mitre6opa (Шoпa,OнзиСъщия)
Публикувано28.03.11 16:13



"...дали изобщо си струва да остава някой в България освен циганите,турците ,арменците, българо мохамеданите, гагаузите и др. ,да ме извинят тези които засега не се сещам да изброя..."

ама нейсе



Сега сИрЮзнУ: Според мен през последните 22 г не е имало "геноцид" в България, както е прието да се дефинира това понятие. Имало е вилнеещо беззаконие, което би било подсъдимо според всичките съществуващи закон, по всяко време на периода. Дори и според татовите закони, валидни за през първите години след прехода. Но беззаконието е било толкоз разширено, включая и в съдебната и изпълнителната власт, така че....коня отдавна е в реката.

Сега май се задава демографическа катастрофа с голям икономически импакт спрямо живеещите в България. От тук нататък някой друг да продължи


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re: Забрави евреите в списъка [re: Mitre6opa]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано29.03.11 01:10



Геноцид си е, Митре.

Мафията за две десетилетия опразни държавата, къде официално, къде не. Ако бяха строили концлагери и бяха горили живи хора, нямаше да е по-резултатно.


Лично аз, казвам го директно и открито, не вервам, че България има 7 милиона и половина граждани.

Мисля, че поне 2 милиона са измислени или мъртви души, за да си осигурят следващите избори.


България е празна!!!!!!!!!!!!!!!! от самолет се вижда! всичко е запустяло, никой не работи на полето, деца не се раждат или се раждат няколко хиляди годишно за цялата страна, което е мижи да те лажа.


А аз преди 10 години като приказвах това, и Киро и банда ме банваше и ме изкарваше че не съм патриотка!


Линкове да давам ли за което. Киро да се засрами там в ъгъла!


Срам ме е, че съм толкова права. Каквото съм казала, изпълнило се е .


Може пък да имам призвание за врачка, знам ли




Не може да има спор за дефиницията относно геноцид.

Геноцид е, когато има масово изтребление. Не ми обяснявай, че не било нарочно. Баш си е нарочно. Съсипаха нарочно икономиката, съсипаха СЪВСЕМ НАРОчНО ЗДРАВЕОПАЗВАНЕТО, още по-нарочно съсипаха психиката на хората и още по-нарочно погнаха майките, и накараха жените да проституират от немотия и да не раждат (посока, злобата на работодателите към майки с малки деца).


Отделно, че нарочно размножиха циганите, само не ми казвай, че нещо се е изпуснало, защото Тодор Живков напълно осъзнаваше проблема и държеше добър контрол.


Няма друга страна, в която циганите така поголовно да се размножават.


Размножаването им е нарочно, лично аз съм убедена.


Много са удобни за гласоподаватели, и за бройки за дупетатките. Българите не са удобни, и шкартираха всеки неудобен гласоподавател, или го изгониха от страната.


Лично аз не съм избирала НИТО ЕДНО ОТ ПОСЛЕДНИТЕ 5 ПРАВИТЕЛСТВА!

Па кой ги избира тогава, ако не съм аз, не си ти, не са и другите българи? ми циганите, разбира се.....


Затова България на теория има 7 милиона и половина гласоподаватели, при положение че не вярвам в страната да има и половината от тая цифра.


Разликата служи на мафията, за да си поръчва изборите. Кой гласува на тея избори, щом ние, реалните българи, не гласуваме и не избираме мафията, ама мафията все печели изборите?




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Май искаше да кажеш "жители" вместо [re: !Roxana!]  
Автор Mitre6opa (Шoпa,OнзиСъщия)
Публикувано29.03.11 01:33



"гласоподаватели"?



"...
Затова България на теория има 7 милиона и половина гласоподаватели, при положение че не вярвам в страната да има и половината от тая цифра...."


Как пък ЕС и ООН забравиха да пратят техни представители да предотвратят фалшифицирането на резултатите от последното преброяване миналия месец?!?


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re: трябва ли да се съди [re: ARlZE]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано29.03.11 15:29



.....Всичките досега правителства се издъниха в управлението на страната, едни крадяха, други рушаха, а сегашните са просто некадърни и прости ...неуки и нищо не разбират , те просто са строителни работници и пожарникари при все уважение към тези професии, но те не могат да бъдат икономически гъвкави особено в криза

всичко е в ръцете ми .......мамка му



Тема Re: Забрави евреите в списъка [re: Mitre6opa]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано29.03.11 15:32



.....аз мисля че ако се заведе дело в съда ще спечелим, само като дадем факти какво правят с хората с увреждане и онкоболните, за злоупотребите като цяло в здравната каса, как се краде от европейските пари по всякакви проекти, ама то това вече го знаят....казвам Ви ,доста пари може да се смъкнат и се дадат по предназначение. Барем едно добро ще се направи

всичко е в ръцете ми .......мамка му



Тема Re: Забрави евреите в списъка [re: !Roxana!]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано29.03.11 15:34



........точно така е, и по -лошо ще става и още по -бебни ще ставаме и ощи обири и самоубийства ще стават ...то нещата излизат извън контрол просто

всичко е в ръцете ми .......мамка му



Тема Re: Май искаше да кажеш "жители" вместо [re: Mitre6opa]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано29.03.11 16:11



Аз не съм се преброила, и сина ми не се е преброил.

И съм сигурна, че е възможно да се проследи, дали някой използва гласа ми.


Друг е въпроса, дали ще ми позволят да проверя дали някой не използва гласа ми.


Вече 20 години съм гласоподавател. Подавам си гласа, и - нищо. Правителството не се съставя от хората, за които съм гласувала. Как пък един път не се случи това, или да видя поне едно познато име от всички, с които съм говорила по време на изборите.

Същото и със семейството ми. Демонстративно не гласувахме, айде да видим какво ще стане, ми пак си избраха дупетатки с мнозинство. Откъде дойде това мнозинство, не и от моето семейство със сигурност.


Баща ми се ядоса и няколко поредни избора беше член на изборни комисии. Един ден не издържа на простотиите и каза, огън да я гори тая държава, аз повече с мръсотии и мафия нема да се занимавам!


После разбрахме, на какъв огин се е пекъл и защо се е отказал....за всичко, което се случва на бюлетините СЛЕД гласуването.....


Естествено, наблюдателите виждат само процеса на гласуването, но не и процеса на обработката.....ръчното броене на вотовете къде го слагаш




Абе, откачена работа, и аз лично се дистанцирам от което. Аз нямам нищо общо с мафията, и предпочитам да живея някъде по-така далечко от българските цигани и българската мафия, която основно живее от проституция и отвратителности, спекулации и продажности..и гнусотии.....а е известно също така от какво живеят циганите.


Ми не искам това в живота си, еба си! и имам пълното право да не го искам! как еба си да искаш беззаконие и простотия в живота си, ми не искам и това е!







Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Май искаше да кажеш "жители" вместо [re: Mitre6opa]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано29.03.11 16:14



Bove, Mitrе, как е възможно да си толкова наивен.


Поживей в страната, ама с отворени, а не със затворени очи бе човек!

Там си, само си дръж очите отворени.....потърси си легална работа, виж какви са отношенията, реално, между хората....виж какво се случва на улицата, между съседите....иди в цигански квартал, ей така, да се убедиш за какво иде реч, не просто да се дървиш по клубовете наизуст....







Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.