Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:10 24.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Това дело ще е голямо шоунови [re: Mitre6opa]  
Автор Лaмa ()
Публикувано31.03.11 20:06



Kой срещу кого да се бори в кеча по-точно? Аз чакам с нетъпрение процеса, не друго





Тема Re: Върнало се мангасарчето ...нови [re: Oнзи тaм]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано31.03.11 20:20



..........това не е виц за съжаление а истина ....



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Това дело ще е голямо шоунови [re: Лaмa]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано31.03.11 20:21



............ма само си представи ако народа спечели в Хага, ще се запишем в световната история като народ осъдил правителство избрано от него самият.



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Не ми се отдава...нови [re: Джoaннa]  
Автор Dolce De Leche (Delicious)
Публикувано02.04.11 18:37



...да си го преставя. За реализацията на подобно колосално събитие са нужни усърдно-работещи и убедени в правотата на делото лидери или водачи (казано от уважение към литературния български език). Вероято, защото съм далеч, но ми е трудно да забележа на българския хоризонт подобни Личности.



Тема Re: Не ми се отдава...нови [re: Dolce De Leche]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано02.04.11 22:32



........За съжеление е точно така, няма и изгледи скоро да излезе някой които да направи нещо с демокрацията в България, в момента всеки си прави каквото си иска и като не стане или краде или стреля, зависи от коя страна е ....



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Не ми се отдава... [re: Джoaннa]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано03.04.11 00:34



Ше дойдете вий на мойта, за което бях банвана яко години.



Аз това като го говорех преди години, и ме банваха като родоотстъпничка и предателка




В момента съм тръгнала за такова дело....ама детайли не казвам, да не разваля работата на адвокатите ми....


Радвам се да видя, че има такива като мен.


Но в България нормалните ги имат за луди, а лудите си лудуват на воля, тфа е положението.....




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Не ми се отдава...нови [re: !Roxana!]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано04.04.11 11:46



....ами то трябва да си малко луд за да оцелеш в тази какафония дето се намираме в момента, имам чувството че живея в нереялен свят или сънувам...ама колкото и да се щипя нищо ...будна съм.
Вчера взех че изчистих от боклуци и тръни общият двор на кооперацията и всички ме гледаха недоверчиво, къв ми е кяра аджеба ....представяш ли си ....тъпотия



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Не ми се отдава...нови [re: Джoaннa]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано04.04.11 15:02



Ами, ако искаш, може да опитаме да се подкрепим за такова дело.

Може на лични да опитаме да изчистиме идеите какво е възможно.




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: трябва ли да се съдинови [re: Джoaннa]  
Автор Kumiko Yanaka (Her highness)
Публикувано05.04.11 17:49



тук преди време Барби
обясняваше как МухоБойко ще оправи държавата аз и казах след 2г пак ще говорим ама сега я няма



Така я оправи, че и аз занемявам вече ..... то бива бива излагации на високо равнище то бива протекционизъъм, лобиране, крадене, уреждане, Простотия с главно П Колко пъти ги хващат в крачка него и компания? Колко пъти ги изобличават по медиите и те пак си седят доволно на връооооо вятъра нека духа не им пречи на кайта.

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: трябва ли да се съдинови [re: Kumiko Yanaka]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано05.04.11 21:29



...........е, то много хора му се вързаха и това е нормално, той бе един вид алтернатива някаква за едно посредствено представяне, и така се получи , какво искаш от пожарникарско лоби, при цялото ми уважение към професията ....ама тук не се гаси пожар за съжаление в прекия а в преносен смисъл, трябва да се прави разлика барем за това



всичко е в ръцете ми .......мамка му


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.