Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:02 14.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: 4ereshka2]  
Автор himbеer (седмия елен)
Публикувано16.03.11 00:12



Ти мислиш ли че този форум може да бъде полезен за някой, който търси инфо?

Всички видяхме как Митре изтри постинги, които бяха единствените носещи питана информация в цялата тема.

А това, което е важно не се пише в този форум.

Но пък има хора, които са забавни, когато започнат да влагат илюзии тук



by himbeer

ПАК лъжеш като дърта циганка (с извинение към етноса, щото ти си бая по ниско от него).

В тази тема не съм трил никакви "постинги носещи питана информация". Щото ако имаше такива би постнала скрийншотс за тях. Изтрих един твой безмислен дрисък по обяд.

П.С. Извинявам се на автора на темата за обширните ми добавки към постингите на изтрещялото мангалче. Направих го за да изясня някой неща. В бъдеще ще се постарая да се въздържам.

Редактирано от MитpeШoпa на 16.03.11 02:10.



Тема Re: Извод от случващото се в Япониянови [re: KлинтъH]  
Автор Kumiko Yanaka (Her highness)
Публикувано17.03.11 11:55



хехе
аз ти казах, че си падаш по грешният тип жени ама ти не слушаш

.
И освен това аз съм егоистка в личен план мразя .... да деля мъже с разни други жени законни или незаконни такива.

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re:нови [re: Kumiko Yanaka]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано17.03.11 12:54



Чувствам се пренебрегната.....да ме замени с Лама......





Тема Re:нови [re: 4ereshka2]  
Автор Kumiko Yanaka (Her highness)
Публикувано17.03.11 19:25



ни дей сИга
му гаделичка самочувствието /и без това му е безотговорно високо/, че харем ще происка с 800 девици



Пък ти не завиждай на Лама-та /която и да е тя/ аз освен, че скубя и дращя с нокти могим и да стрелям ....... Както казах по горе аз съм за "монопола" ей сега ще те набуча каТ чИреша в коктейл

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re:нови [re: Kumiko Yanaka]  
Автор KлинтъH (СилеН)
Публикувано18.03.11 03:28



Глупости, много земен човек съм си в реалността, в която за съжаление нито теб нито лама, нито черешка познавам.


Но нищо не се знае в този свят Туко виж се запознаем някога, някъде, та по-добре да сме в добри отношения



Тема Re: Извод от случващото се в Япония [re: nnnlo]  
Автор irini ()
Публикувано18.03.11 13:18



Да, това е изводът.
Остава въпросът, кои от ВИСОКО РАЗВИТИТЕ ТЕХНОЛОГИИ, прилагани, естествено, от човека / с всички негови субективни характеристики като индивид/, са БЕЗОПАСНИ за съществуването на човечеството.
Не ме разбирай грешно - аз съм ЗА прилагането на всяка нова технология, но смятам, че преди да бъде приложена, трябва ДА БЪДЕ ИЗПИТАНА и от НЕЗАВИСИМИ МЕЖДУНАРОДНИ КОМИСИИ / които да се състоят от представители на ВСИЧКИ нации на планетата/, И да бъде установено, че не би могла да се окаже вредна при КРАЙНИ /ЕКСТРЕМНИ/ ПРИРОДНИ БЕДСТВИЯ.



Тема Re: Извод от случващото се в Япония [re: nnnlo]  
Автор KakMapa (живот си кара)
Публикувано18.03.11 18:04



съглана съм с повечето неща, които казваш. според мен един от най-важните фактори, които ще доведат до измирането на човешкия вид, е че (като цяло) хората си мислим, че може да манипулираме природата *без* граница. ефектът е постепенен (като например драстичната промяна на начина, по който ядем- гмо, "фалшиви" храни без никаква хранителна стойност, начина, по който живеем- все по-откъснато от природата ит.н. ит.н.) и и драстично, чрез такива катаклизми, които аз съм убедена СА свързани с човешката дейност в последните няколко индустриални века. та така.

изводът не знам какъв е. може би за мен: прави нещата, които искаш да правиш, защото не се знае дали следващият път такова нещо няма да се случи на мен.

много ми е мъчно за всички тези хора.

_______



Тема Re: Извод от случващото се в Япониянови [re: nnnlo]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано18.03.11 21:20





Beauty lies in the eye of the beholder

Тема Да попитам плахо кои са тезинови [re: KakMapa]  
Автор Mitre6opa (Шoпa,OнзиСъщия)
Публикувано18.03.11 22:21



"..."фалшиви" храни без никаква хранителна стойност..."

?

Мислех че голямата гюрултия в щатите е относно т.н. "нездравословни" храни (и напитки)...Ти ми подновяваш нещо....Да не би да има вече масова употреба на рециклирана хартия или пластмаса в хранителния бранж там?


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re: Извод от случващото се в Япония [re: nnnlo]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано18.03.11 23:00



Изводът е че ядрената енергия е опасна , затова трябва да търсим начин да я заменим с друга.

Щастлив е този, който може да вижда Слънцето ....



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.