Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:51 30.04.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема не остана много мястонови  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано04.03.11 22:25



където би могло да се пише, само ВИП клубове, специални пълномощия, банове и т.н
та да си дойдем на думата:



Надя - клонинг съм за жалост himbeer ли е джейми ли е , някой друг ли е нямам си представа , НО

според вас дама като мен би ли публикувала това:



е не, не, това надминава всяка моя представа за добър вкус, не съм аз това определено

та да се има предвид, че тролове здраво вилнеят из клубовете и си правят каквото си желаят, а вие си тълкувайте както си искате



Тема Re:нови [re: dymo]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано03.03.11 21:39



То лесно се проверява ти ли си или не си като се кликне на акаунта и се види дали е твоя или не


А че тия две кухи кратуни все още не са намерили по-смислено занимание в самотните си скучни денонощия ... ами съдба, ще почакаме да им се случи нещо хубаво в живота

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор irini ()
Публикувано04.03.11 21:24



Ами, това точно прави! Ако е Химбир, дето, както казах и преди, огромно се съмнявам , че е тя, спри просто да им объщаш внимание....
Колко ще трае подобна "офанзива" - от ден до пладне.
Всеки тук би трябвало да може да ИЗРАЗИ СВОЕТО МНЕНИЕ, естествено, без да засяга останалите учестници в разговора. Това е идеята на форумите, нали?



Тема Re:нови [re: irini]  
Автор Mitre6opa (Шoпa,OнзиСъщия)
Публикувано04.03.11 22:25



Не се съмнявай, това е химбеер, в 99% от случаите. Ако наистина имаш доносник от модераторския клуб, той/тя ще ти потвърди фактите.

"...Колко ще трае подобна "офанзива" - от ден до пладне..."

Документираната история в дир.бг доказва че ти грешиш. Опитите за осирането на ТОЗИ клуб започнаха през лятото 2010 и не спират до сега. 2-3 пъти всичките усетиха това, още 3-4 пъти това почти не се усети. Подобни "офанзиви" имаше ПО 3-4 пъти през последния месец в КнР, "40-50" и "циганския клуб". Дискредитиращи мнения и бележки с фалшифицирани никове в различни клубове са постоянно явление от месец и пол'вина. Общото на всичките гореописани явления е АйПи адреса от който пише изтрещялата ти любимка.

Твоя коментар, моля?

П.С. И докато писах това мнение твоята любимка дигна поне още 3 стари (2 от 2006 и една от 2008) теми на първата страница, под статичните. За сега само ще ги заключа, утре може би ще ги третирам различно. ПАК - ТВОЯ КОМЕНТАР, МОЛЯ!!!


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.

Редактирано от Mitre6opa на 04.03.11 22:31.



Тема Re:нови [re: irini]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано05.03.11 21:25



Ирини, свободна си да вярваш в каквото ти изнася

Аз предпочитам да се придържам към фактите

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: [re: Mitre6opa]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано05.03.11 21:28



Изглежда Ирини удобно пропуска да прочете ето тази част от поста: Общото на всичките гореописани явления е АйПи адреса от който пише изтрещялата ти любимка.

Та си се съмнява

Предполагам, че други хора пишат от нейния АйПи адрес и правят акаунт след акаунт, едни такива случайни, хванати от улицата

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: не остана много мястонови [re: dymo]  
Автор kawan ()
Публикувано05.03.11 22:05



> не остана много място където би могло да се пише, само ВИП клубове, специални пълномощия, банове и т.н

Аз се чудя как не са въвели (все още) такса за писане в клубовете

Абонамент за един месец - пет (5) лева; за три (3) месеца - дванайсе (12) лева, и т.н.

Да не говорим, че в повечето клубове има повече модератори, отколкото юзери. Много вожд, малко индианец



Тема Re: не остана много мястонови [re: kawan]  
Автор nnnlo (epic)
Публикувано08.03.11 01:14



Нали форумът е частен. Частен, но без клиенти



"That means math, and that means science" - Obama

Тема Re: не остана много мястонови [re: nnnlo]  
Автор kawan ()
Публикувано08.03.11 06:49



> Нали форумът е частен

О, това значи била причината. Ами те всички форуми са частни, защото все някой трябва да плаща за хостинг и поддръжка... Без значение дали е физическо лице или фирма. Я пробвай пак






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.