Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:56 25.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Мултикултурното общество-От мястото на събитието [re: !Roxana!]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано04.03.11 23:40



Просто ми е любопитно, с какви критерии се взима диплома за журналистика,

Не става въпрос за диплома. Ако нямаш перфектен български език, даже няма да помиришеш тоя факултет, защото ще те скъсат още на кандидатстудентския по български и литература. А тоя изпит е зверски.

П.П. Говоря за СУ, разбира се. В разните други университетчета може да е всякак, аз не зная.

Мангалката himbeer клонира и моя никнейм. Проверявайте профила!

Редактирано от Petkana_Divata на 04.03.11 23:51.



Тема Как да разбера твоя пост от 23;40 [re: Petkana_Divata]  
Автор Mitre6opa (Шoпa,OнзиСъщия)
Публикувано05.03.11 00:20



на фона на неграмотната (правописно, граматически, стилистически, литературно и фактологически) гмеж която ДОРИ АЗ, СЛЕД 40++ Г' отсъствие забелязвам?!? Едва ли всичките репортери пишещи в СМИ, барабар с редакторите им, са "връзкари" или дипломирали се в псевдо' университети. Склонен съм да предполагам че пишещите се стараят да паднат до нивото на най низшия умствено от читателите им.

И жалко, в други страни медиите са наистина "четвъртата власт", техни представители информират (разбрано но и интелигентно) читателите си относно текущи проблеми. И по влиятелните и реномираните принуждават парламентаристите да се вслушат и действат адекватно, играейки с тяхния (на парламентаристите) инстинкт за популизъм. И свалят правителства, изтикват политици извън политиката (и често ги вкарват в затвора).


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re: Мултикултурното общество-От мястото на събитието [re: Petkana_Divata]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано05.03.11 00:23



Аз кандидатствах в първата година след абитуриентството си, и имах 5,75 по български. Имаше само 5 шестици, между които бях и аз.

История, петица.


Скъсаха ме по политически, кфо ша каиш, бях внучка на човек, живял в Белене 6 години заради Унгарската революция




На следващата година Тодор Живков го свалиха, и аз кандидатствах в ТУ. Приеха ме.... без политически изпит....кфо ша каиш?


Сега, от дистанцията на годините, пак си мисля, че господ е бил с мен.


Перфектния ми български език, нищо че не го показвам в интернет, ама и защо ли....не ми послужи за нищо


Господ се грижи за мен, и аз съм съгласна с всичко, което ми причинява, дееба


Няма ни едно нещо, за което да не ме е ритнал господ по гъза, и после да не ми е помогнало и спасило....








Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Мултикултурното общество-От мястото на събитието [re: Petkana_Divata]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано05.03.11 00:27



Петкана, тоя изпит, който наричаш "зверски", аз го зех на шега




Четири седмици след матура, и след дипломиране....ей така, просто се явих, кака...

Хората се беха трудили, трудили...езикови гимназии, синчета и дъщерички на професори и секакви протежета...


Аз дойдох от длибоката провинция, и никой не ми беше давал частни уроци...


Пробвах се....така ми казаха учителите ми, ич нищо да не направиш, ще знаеш коя си и къде си



Имаш ли идея какво означава това?????




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Мултикултурното общество-От мястото на събитието [re: Petkana_Divata]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано05.03.11 00:34



Говорим за СУ, през цялото време, нали.


Статистиката за СУ, съмнявам се някой да не я знае. Мисля, че мога и да я намеря онлайн, просто никога не ми се е налагало досега.


Но ми стана смешно.


ТИ и ирини ако сте журналистки....да ме извиняваш, ама критериите са паднали много




Първо, че нямате обща култура. Първото, което се вижда.

После, ирини е просто боса за елементарни неща. Не моем да проумеем как сте хванали такъф изпит, како и ти, и тя.


Виж, даже не се шегувам, и знам за какво говоря.


@естно, срамите българската журланистика




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Ами ай' пОкажи го, белким ти повЕрвам к'о пишеш [re: !Roxana!]  
Автор Mitre6opa (Шoпa,OнзиСъщия)
Публикувано05.03.11 00:48



"...Перфектния ми български език, нищо че не го показвам в интернет, ама и защо ли....не ми послужи за нищо..."



Па и се опитай една седмица да пишеш (на български) както ти твърдиш че общуваш с околните си, в твойто (и съседните) графства

Изненадай МЕ, Рокси! Предполагам че ще изненадаш и по голямата част от четящите теПа току виж ти станало навик, ам?


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re: Как да разбера твоя пост от 23;40 [re: Mitre6opa]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано05.03.11 00:51



Само ще ти кажа, че, когато аз бях приета за студент в този факултет, бяхме цифром и словом 20.
Мога да ти ги изброя поименно.
Всички останали, които виждаш, са нереализирани в разни други браншове, които са решили, че е най-лесно да станеш журналист, понеже друго не става от тях.
Ми затова е такова нивото, няма какво друго да кажа.
Между другото, не само в България се случва това.

Мангалката himbeer клонира и моя никнейм. Проверявайте профила!


Тема Re: Мултикултурното общество-От мястото на събитието [re: !Roxana!]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано05.03.11 00:58



Имаш ли идея какво означава това?????


Имам идея, да. Аз бях приета за студент в СУ в 10 клас, при все, че ми оставаха две години от средното образование, защото на национален кръг на олимпиада по литература изкарах 5,75. Това може да се провери много лесно.

Мангалката himbeer клонира и моя никнейм. Проверявайте профила!


Тема Re: Мултикултурното общество-От мястото на събитието [re: !Roxana!]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано05.03.11 01:01



Давай!



Мангалката himbeer клонира и моя никнейм. Проверявайте профила!

Тема Re: Мултикултурното общество-От мястото на събитието [re: Petkana_Divata]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано05.03.11 01:03



Да, знам.

Ама също така не знаеш, че не се позволяваше по мое време да кандидатстваш без дипломата си, което значи, че лъжеш




И никога не е могло да кандидатстваш за висше образование (има Закон за което....) по което и да било време, без да подадеш регулярни дукименти.



Освен ако не си подставено лице, разбира се




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.