Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:39 23.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Мултикултурното общество-От мястото на събитието [re: KoндЮ oт Cлиeн]  
Автор bad girl Jo (witch777)
Публикувано03.03.11 19:28



ами аз затова съм отишла в англия, да се чукам с жени на спокойствие и рахат. много ясно, че няма да ида в сауди арабия.



Тема Re: Мултикултурното общество-От мястото на събитието [re: bad girl Jo]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано03.03.11 20:13



Е... кО мЪ напрай сЯ? Какво ти пречи да се чукаш и в сауди? Стига да намериш "сродна душа"..

Там също не липсват.Просто не го афишираш.И м/у другото в арабския свят е мнооого разпространено,НО... ето връщаме се на НО/то...
Ти м/у другото в БГ ли се отвори на тия пинизи?Къде беше "сефте"/то?

"How much do you want for all of them?"

Тема Re: Мултикултурното общество-От мястото на събитието [re: bad girl Jo]  
Автор KoндЮ oт Cлиeн (napalmoff )
Публикувано03.03.11 20:28



Дреме ми с кой се чукаш.



Тема Re: [re: KoндЮ oт Cлиeн]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано03.03.11 21:32



И тук много плахо се говори за това. Много плахо да не би да се обидят мюсюлманите нещо ... Който се е обидил, значи е имало за какво!
Много, много примитивна "традиция" ... която няма абсолютно никакво място в съвременна и цивилизована Европа.
Но пък голяма част от тия само минават покрай интеграцията транзит без да попият каквото и да било от местната култура, камо ли да уважат факта, че не са си у дома, а са на чуждо място с други закони.
Създават си общество в обществото и присъстват единствено на географската територия на страната, не и като част от обществото ...

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Тема Re: Мултикултурното общество-От мястото на събитието [re: ZainGadol]  
Автор bad girl Jo (witch777)
Публикувано03.03.11 22:41



да, в българия, ама англичанките чукат по-яко. българките не струват.



Тема Re: Мултикултурното общество-От мястото на събитието [re: KoндЮ oт Cлиeн]  
Автор irini ()
Публикувано04.03.11 21:30



Че какво толкова странно?! Точно така са и БЪЛГАРСКИТЕ СВАДБИ в БЪЛГАРИЯ.... На мен ми прави кеф да гледам нещо различно от обичаите,установени тук. Тук, обаче, канят и съседите да се присъединят... може би, за това не го приемаме за нещо лоша, а за нещо екзотично.



Тема Re: Мултикултурното общество-От мястото на събитието [re: irini]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано04.03.11 21:40



Точно така са и БЪЛГАРСКИТЕ СВАДБИ в БЪЛГАРИЯ

Не са така.

П.П. Пише се сваТба.

Мангалката himbeer клонира и моя никнейм. Проверявайте профила!


Тема Re: Мултикултурното общество-От мястото на събитието [re: Petkana_Divata]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано04.03.11 22:51



Между другото, ирини твърди, че е професионална журналистка, омъжена за грък от поне 10 години.


Иска ми се да видя, как се поправят журналисти по професионална етика и неграмотност.


На ирини й видяхме сметката доста хора. Ще видим и останалото.






Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Мултикултурното общество-От мястото на събитието [re: !Roxana!]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано04.03.11 23:03



Иска ми се да видя, как се поправят журналисти по професионална етика и неграмотност.

Няма да ти осигуря сеир, в това бъди сигурна.
Просто неграмотността ме дразни.

Мангалката himbeer клонира и моя никнейм. Проверявайте профила!


Тема Re: Мултикултурното общество-От мястото на събитието [re: Petkana_Divata]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано04.03.11 23:24



И мен ме дразни, и според мен това не е сеир.

Просто ми е любопитно, с какви критерии се взима диплома за журналистика, ако това сте двете представителки на гилдията, за какво иде реч.



Нали, все пак, стил алабала, грамотност....поне малко от малко граматика....поне за четвърти клас ебаси....




Ся, недей да спориш с мен даже.

Иди да се оправяш с ирини, тя съвсем сериозно твърди, че е журналистка, че е завършила в България и че работи поне от 10 години в Гърция...работи, работи, ама майчин език забравя ли се, ако на майчин език си се дипломирал като журналист??????


Моля, коментари и обджекшън, към ирини, не към мен! всички й знаем номерата и измишльотините тука! престрелките, моля, без мое участие и без моя ник вътре!




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.