Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:57 23.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Мултикултурното общество-От мястото на събитието [re: !Roxana!]  
Автор MrB (циник)
Публикувано01.03.11 17:53



"Аз не мога да разбера,..., защо не се вдигнат да ги изгонят. Така и не разбрах ..., да има джамии, ..., как може такова чудо..."

е па след като сама казваш, че не си разбрала, защо въобще коментираш, при тва с претенции...



Тема Re: Мултикултурното общество-От мястото на събитието [re: KoндЮ oт Cлиeн]  
Автор bad girl Jo (witch777)
Публикувано01.03.11 18:57



това, че си нещо повече от турчина, е плод на фантазиите ти. той като пич си прави сватбата и не му пука, ти си тоя, дето се е сврял в миша дупка да не би случайно да дигне шум на местните. много ви пречи мултикултурата, ама после като ви обиждат децата в училище не ви отърва. за справка джес.



Тема Re: [re: !Roxana!]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано01.03.11 19:51



То е очевидно, че са турци, не съм написала, че са цигани



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: [re: KoндЮ oт Cлиeн]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано01.03.11 19:54



Не само там ги стягат, навсякъде ги стягат


Само се надявам да не е прекалено късно и да не са окончателно изпуснати цели поколения поради криворазбрана толерантност към различните.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: [re: MrB]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано01.03.11 19:59



И поради тази причина да отхвърлим автоматично всичко, което сме наследили от тях?
Или този факт (че не са били демокрация) омаловажава постиженията им във всякакви сфери?

В Рим като римляните моеш да го тълкуваш и като: Като си в Рим, ще спазваш римските закони и порядки.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Тема Re: Мултикултурното общество-От мястото на събитието [re: KoндЮ oт Cлиeн]  
Автор Melany99 ()
Публикувано01.03.11 20:40



Къде ще намерите москвич само.

Ти майтап си правиш, ама има при мен един ерген от Перник, който нищо, че е тук вече 5 години и кара съвременна кола все се оплаква, че като москвича нямало такава...





Тема Re: Мултикултурното общество-От мястото на събитието [re: !Roxana!]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано01.03.11 21:07



внесена чужда религия и да я траят.....

Добре че не всички мислят по този начин.
Следвайки логиката на твоите съждения, би трябвало в Истамбул да има непримиримост към "гяурските" църкви.

Потресох се, когато отидох да видя българската църква във Фенер – тя в момента се ремонтира, защото се е напукала и може да се срути всеки момент. Попитах кой финансира ремонта, с очакването, че това е българската държава. Нищо подобно! Оказа се, че ремонтът се извършва със средствата на централната община, която е горе-долу голяма колкото София. И кой, мислите, че е отишъл да го издейства? Отишли в общината български турци изселници и казали: „Нашата църква се руши” – казали са „нашата църква”. И тъй като и в Турция наближават местни избори, заявили, че ако управляващите искат гласовете им, да ремонтират църквата. После ще ремонтират и метоха. Едва ли казаното се нуждае от допълнителен коментар...



Beauty lies in the eye of the beholder

Тема Re: Мултикултурното общество-От мястото на събитието [re: KoндЮ oт Cлиeн]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано01.03.11 21:09




Да не забравим и главата на Василевса, а на поднос - печено пиле

Beauty lies in the eye of the beholder

Тема Re: Мултикултурното общество-От мястото на събитието [re: Melany99]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано01.03.11 21:11




Даже още ги мервам тук таме в България, повечето обаче са на трупчета

Beauty lies in the eye of the beholder

Тема Re: Мултикултурното общество-От мястото на събитието [re: Muskat]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано01.03.11 22:09



Хехе, я не ме разсмивай.

Българските турци си имат реална причина да се дрънкат за българско гражданство или каквото и да било друго българско. Не забравяй, каква борба беше да очернят първо България по време на възродителния процес, а после изведнъж да се сетят, че имат български паспорти, защото България вече е в Европа.

Айде, че ми е писнало от интересчийска политика и политика на интереса клати феса




Баш па турците как са се загрижили за българските църкви, като векове наред са газили, изтрепвали и тормозили. Па после, па сега. Айде, че не им знаеме семката и газилото, баси, ето я същата невежа толерантност на холандците, сляпа и правеща се на разбираща


Ох, на как пилето наивно




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.