Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:51 25.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Мултикултурното общество-От мястото на събитието [re: !Roxana!]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано05.03.11 01:04



Ама също така не знаеш, че не се позволяваше по мое време да кандидатстваш без дипломата си

По твое време...
Ти си по-голяма....

Мангалката himbeer клонира и моя никнейм. Проверявайте профила!


Тема Re: Мултикултурното общество-От мястото на събитието [re: Petkana_Divata]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано05.03.11 01:05



Ти може и да си изкарала олимпиада, но си била принудена да си вземеш дипломата от средно образование, и тогава да учиш където и да било.

Както казах, има Закон за което!




Боже, Петкана, за идиоти ли ни мислиш?




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Мултикултурното общество-От мястото на събитието [re: Petkana_Divata]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано05.03.11 01:07



Мога да проверя което.


Едва ли си значително по-малка от мен.


Така или иначе, за какво ти послужи "перфектния" ти български език?




Гледам, освен да поправяш ирини, която едва ли ти е колежка...по мое мнение и двете сте профани...да ме извиняваш...ама освен с "перфектен" български език, с какво друго можеш да се похвалиш?




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Мултикултурното общество-От мястото на събитието [re: !Roxana!]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано05.03.11 01:07



Проверявай ме бе, давай! Има си архиви в СУ, всичко се пази! Ако аз съм ти проблемът в този живот, давай, разобличи ме!

Мангалката himbeer клонира и моя никнейм. Проверявайте профила!


Тема Re: Как да разбера твоя пост от 23;40 [re: Petkana_Divata]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано05.03.11 01:12



"Всички останали, които виждаш, са нереализирани в разни други браншове, които са решили, че е най-лесно да станеш журналист, понеже друго не става от тях.
"


Идеята ти е едва ли не да докажеш, че нереализираните в други браншове, и така нататък.


Аз съм се пре-даже-реализирала, във всички браншове, в които съм искала.


И майка съм, и преводачка съм, и съм инженер, и съм работила по международни проекти, и съм пътувала по света но не защото някой ми плаща, а по работа. и прочие.


Доста!

И по езици съм се потрудила, и по професии, и то няколко.


Аз определено не съжалявам, че са ме отхвърлили. Мисля, че просто там ми е бил късметя.


В годината, в която кандидатствах, ме приеха по почти погрешка в напълно нова специалност, за която никой не знаеше нищо, а в момента е хит в световен план




Тогава ми се смееха, какво ще правиш с това? а то беше експеримент, господ знае на кой академик


Е, както виждаш, няма за какво да съжалявам и да се чувствам провалена.


При това, отличния ми български просто никога за нищо не ми послужи, даже за писане в интернет




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Мултикултурното общество-От мястото на събитието [re: Petkana_Divata]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано05.03.11 01:16



И откъде накъде да ти посвещавам тоя труд?

Аз не съм ти бъдещ работодател.

Мисля, че лъжеш, между другото, защото знам закона. Но не е моя работа. Щом ти е приятно да лъжеш, лъжи. Не виждам мен какво ме касае това.


Между другото, същия Закон още е в сила




Не ми се чете, но ако е необходимо, ще направя справка дали е възможно някой да бъде приет журналистика без още да има диплома, и без финални изпити и без оценка от средно образование, но честно, мисля, че лъжеш.




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Мултикултурното общество-От мястото на събитието [re: !Roxana!]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано05.03.11 01:24



Именно, не си ми работодател, този, който ми плаща заплатата, ме е проверил и ми се е доверил. Седем години вече.
Обясних ти го и на бележки, държиш да го направиш публично, твой си проблем. Работодателите ми - шведи и англичани - са ме преценили и са ми се доверили, при все, че живея в България все още.
Когато реша да се преместя, работодателите ще са същите, ще ме познават и пак ще ми се доверят.
Искрено съчувствам на хората, които са тръгвали натам насляпо, между другото, сред тях беше и моят собствен брат. Зная за всички рискове, зная за подводните камъни.
Зная също така, че аз съм си подготвила нещата. Няма да работя на парче, няма на си търся клиенти. Рокси, много е вероятно да те е яд. Избягвах такъв диалог на обща. Съжалявам.

Мангалката himbeer клонира и моя никнейм. Проверявайте профила!

Редактирано от Petkana_Divata на 05.03.11 01:26.



Тема Пък аз мисля [re: !Roxana!]  
Автор Mitre6opa (Шoпa,OнзиСъщия)
Публикувано05.03.11 01:28



че ТИ лъжеш относно твоя перфектен български

И ти е много лесно да обориш това твърдение, ако е грешно: В течение на седмица пишеш на правилен български. Не го ли правиш - значи АЗ съм прав

П.С. Следващото ти препятие е вежливо общуване с пишещите тук, нещо като което ти твърдиш че го правиш с околните си в кралствотоМРЕМ да ме принудиш да ти се извиня че се усъмних несправедливо в способностите тиТвоя топка


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re: Пък аз мисля [re: Mitre6opa]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано05.03.11 01:30



ТИ лъжеш относно твоя перфектен български

С твое позволение - ще следя и редактирам...



Мангалката himbeer клонира и моя никнейм. Проверявайте профила!

Тема Re: Пък аз те моля - нЬИдей!нови [re: Petkana_Divata]  
Автор Mitre6opa (Шoпa,OнзиСъщия)
Публикувано05.03.11 01:37



Дай на Роксито да пише спонтанно на "перфектния" и български в течение на седмица. Всеки греши, недей да я гледаш през лупа от първия и пост. Моля




THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.