Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:44 29.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема СЛУЖЕБНО СЪОБЩЕНИЕ  
Автор MитpeШoпaМодератор (ОнзиСъщия123итн)
Публикувано19.02.11 00:00



Онзи психясал запъртък, жимито, пак се опита да осере клуба с дигане на стари теми. Кой знай коя му била поредния шут снощи, позната ситуация.

Проблема има решение, малко неудобно оптично: Първите няколко теми в клуба стават статични и няма да се вдигат нагоре при нови мнения (цифрите в червено в тях са непрочетените мнения след последното влизане на потребител)

THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.

Редактирано от MитpeШoпa на 01.03.11 01:29.



Тема Re: СЛУЖЕБНО СЪОБЩЕНИЕнови [re: MитpeШoпa]  
Автор MитpeШoпaМодератор (ОнзиСъщия123итн)
Публикувано09.02.11 10:19



В отговор на получен въпрос: Новите теми ще се появяват първоначално след последната заключена тема ("Правила на клуба"), след което модераторите ще ги правят "статични". Това за да не може онзи психясал запъртък, жимито, да ги избутва надолу ако пак изтрещи. Препоръчвам на авторите на новите теми да пращат с бележка до модераторите заглавието на темата и линк към първата страница на клуба след като са пуснали темата в клуба. Така модераторите ще могат да намерят темата дори ако запъртъка успее да я избута от първата страница чрез повторно дигане на стари теми.

Няма техническа възможност статичните теми (първите 15 теми) да се вдигат нагоре след всеки нов пост в тях. Часа и датата в последната колонка не са релевантна информация дали в дадена тема има ново, неотворено, мнение. Те показват само часа в което е написано последното мнение преди темата да стане статична. Само червените цифри в скоби в колонката "мнения" са индикация че има неотворени от потребителя нови мнения в специфичната тема.

Ще оставя тази тема временно отворена за евентуални въпроси и отговори но ще я пречиствам периодически от нерелевантните за темата мнения. Nothing personal, pure business.



THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от MитpeШoпa на 09.02.11 10:21.</EM></FONT></P>

Редактирано от MитpeШoпa на 09.02.11 10:52.



Тема нови фалшиви профилинови [re: MитpeШoпa]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано09.02.11 11:56




Тъкмо се почувствах засегната, че двете откачалки имитират само Вилито....и попаднах на следното(виж линка)
Щастливците са Петкана, Пипилота, Парвати и моя милост.
Ще помоля модераторите да не го трият, нека клубарите да са осведомени, ако откачалките пишат ЛБ от мое име



Тема Re: нови фалшиви профилинови [re: 4ereshka2]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано09.02.11 12:16



Хайде, честито!



Мангалката himbeer клонира и моя никнейм. Проверявайте профила!

Тема Re: нови фалшиви профилинови [re: Petkana_Divata]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано09.02.11 12:19



Баси...........това е голяма чест за нас.





Тема Who's whoнови [re: 4ereshka2]  
Автор MитpeШoпaМодератор (ОнзиСъщия123итн)
Публикувано09.02.11 12:34





THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.

Тема Re: Who's whoнови [re: MитpeШoпa]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано09.02.11 12:38



Добре че Киро е женен, че щял да ни подкарва по списък





Тема Re: СЛУЖЕБНО СЪОБЩЕНИЕнови [re: MитpeШoпa]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано09.02.11 12:53



Както има един лаф " и това ще мине.. " :)))

Щастлив е този, който може да вижда Слънцето ....


Тема Re: нови фалшиви профилинови [re: 4ereshka2]  
Автор witch777 ()
Публикувано09.02.11 14:50



Аз съм си блокирала личните бележки нацяло, чиста работа. За какво ти е сулю и пулю да ти пише глупостите си и да ти ги праща.



Тема Re: нови фалшиви профилинови [re: 4ereshka2]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано09.02.11 14:55



В "профилите ни" има някакъв телефон. Кой ли отговаря на него?



Мангалката himbeer клонира и моя никнейм. Проверявайте профила!

Тема .....нови [re: witch777]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано09.02.11 14:57



Учи, не става въпрос на мене да ми изпращат бележки, а от мое име да изпращат бележки на други клубари.





Тема Re:нови [re: Petkana_Divata]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано09.02.11 15:03



Видях. Ако се обадиш, кажи ми резултата. Ще да е нещо еротично





Тема Re: нови фалшиви профилинови [re: Petkana_Divata]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано09.02.11 15:10



Петкана, аз поне винаги проверявам профилите, независимо чий.



Тема Re: СЛУЖЕБНО СЪОБЩЕНИЕнови [re: MитpeШoпa]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано09.02.11 15:12



онзи психясал запъртък, жимито
...........................

Ахахахаха, помниш ли определението, което Бирата даде за жимито?
"Мухльо с пуловерче", ахахахахаха... "Мухльо с пуловерче" копеле...





Тема Re:нови [re: ARlZE]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано09.02.11 15:15



Ииииииии това съм го изпуснала....жалко..





Тема Re:нови [re: 4ereshka2]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано09.02.11 15:18



То беше на една среща.



Мангалката himbeer клонира и моя никнейм. Проверявайте профила!

Тема Re:нови [re: Petkana_Divata]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано09.02.11 15:22



Среща на живо? Малииии.......аз само на снимка съм виждала жимито и това ми стига





Тема Re:нови [re: 4ereshka2]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано09.02.11 15:38



Бирата го е виждал, аз не. Тая снимка я знам и предполагам, че среща наживо би ме отвратила дълготрайно от взаимоотношения с целия пол. Пък аз тези взаимоотношения си ги ценя.



Мангалката himbeer клонира и моя никнейм. Проверявайте профила!

Тема Re:нови [re: 4ereshka2]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано09.02.11 21:46



Ами честито и добре дошли в клуба на ВИП персоните, удостоени с честта да бъдат имитирани от тези две същества



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re:нови [re: Petkana_Divata]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано09.02.11 21:48



Аз затова се радвам, че нямам спомен да съм го виждала, пък той твърди, че ме е виждал отдалече


А за мухльото с пуловерче ...

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано09.02.11 21:51



Този факт ме накара да си повиша самооценката...



Мангалката himbeer клонира и моя никнейм. Проверявайте профила!

Тема Re:нови [re: Petkana_Divata]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано09.02.11 22:00



Е, вече сте Клуб на имитираните

Честито!



Тема Re:нови [re: Petkana_Divata]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано09.02.11 23:41



Нали - копия се правят само на добрите неща


Е, колко абидаски, адибаски и абибаски има на Женския пазар например
Ей така и фалшиви самоличности се правят да копират качествените оригинали
А останалите потребители да не се отчайват, а да работят здраво за съмнителната чест да бъдат удостоени с акаунт-клонинг
Аз засега водя класацията по популярност с много акунти-клонинги на регистрацията ми

А всъщност искрено им пожелавам на двамката да намерят смисъл в живота извън Интернет Едната има и дете да дава пример ... какъв пример само! Другия и той косвено, де.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Я нови [re: Бapбapeлa]  
Автор Виливар (Counselor)
Публикувано10.02.11 12:27



ЧИБА, мангалче

Редактирано от MитpeШoпa на 11.02.11 02:38.



Тема Виждам ченови [re: MитpeШoпa]  
Автор himbееr (седмият елен)
Публикувано11.02.11 10:24



ЧИБА

Иска ти се внимание - получаваш го. И така ще бъде след всеки твой пост тук. Пък ти търчи се обяснявай на цЕл свят к'во са ти направили черешката и Петкана от този клуб, и Пипилота и Парвати от клуба на разведените/ГзС та да си показваш психозата с техния фалшифициран ник.
И си майка на дете при това...

Редактирано от MитpeШoпa на 11.02.11 10:49.



Тема Re:нови [re: himbееr]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано11.02.11 12:18



И си майка на дете при това.. - ей това е най-тъжното



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: СЛУЖЕБНО СЪОБЩЕНИЕнови [re: MитpeШoпa]  
Автор irini ()
Публикувано12.02.11 21:23



Що не го оставиш да се развива?! Ако оставиш свободни темите, всички ние ще си намерим това, което търсим (новите теми). Колко време му трябва за да се умори да прилага номера? Седмица, две, три?! Повече няма да бъде.... Що не го оставиш да се "изживее"....
В момента е ужасно неудобно - Когато влезеш в клуба, червените теми ги чакаш да се появят около 5 минути. До тогава е мешавица от дати и теми.
Както и да е. Надявам се всички познати ми клубари да са добре, здрави и с добър дух. Приятна вечер на всички.
Поздрав за всички мои приятели новата песен на Наташа Теодориу:





Тема Re: СЛУЖЕБНО СЪОБЩЕНИЕнови [re: irini]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано12.02.11 21:51



Колко време му трябва за да се умори да прилага номера? Седмица, две, три?! Повече няма да бъде....

Лъжеш се, ирини, много се лъжеш.
ПсихопатИята е до гроб.

Мангалката himbeer клонира и моя никнейм. Проверявайте профила!


Тема Re: СЛУЖЕБНО СЪОБЩЕНИЕнови [re: Petkana_Divata]  
Автор irini ()
Публикувано12.02.11 23:15



Не съм специалист по ПСИХОПАТИЯ, както си я определила ти, но все ми се струва, че повече от месец някой не би упорствал, ако не му се отдава някакво значение.....
На Химбир и писах (отвори скайп драга) защо не подкрепям настоящата "акция".
Нито Химбир, нито Джимито са ненормални, вярвам - Мнението ми е, че са просто пристрастени към използването на форумите на дир и поради отстраняването им от тях проявяват съответните признаци, които ясно очертават и СЛАБОСТИТЕ на КОМПЮТЪРНАТА СИСТЕМА на сайта. Тоест, в момента джими и химбир спомагат СЛАБОСТИТЕ на системата да бъдат отстранени.
Както и да е. Постът ми беше отправен към друг потребител и не се предполагаше, че ще предизвика дискусии. Надявам се, че ще бъде прочетен по същество.



Тема Re: СЛУЖЕБНО СЪОБЩЕНИЕнови [re: irini]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано13.02.11 00:40



Джейми, само който го е виждал, знае за какво иде реч.


Що не се скриеш в некоя миризлива стара чехла, докато спреме да се кискаме от хилеш с твойте малоумни умозаключения.


В случай че се съмняваш кой е Джейми и за какво жувотно иде реч, що не попиташ по съклубарките си (може и на любимите ти бележки) , преди да се изцепиш задължително малоумно. Кога ще се научиш да използваш сивите си клетки, ма защо ли питам, ти имаш ли такива.




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: СЛУЖЕБНО СЪОБЩЕНИЕнови [re: !Roxana!]  
Автор irini ()
Публикувано13.02.11 01:30



Ти ли питаш за СИВИ КЛЕТКИ! Нима знаеш какво означава това? В програмата ти за психологична поддръжка нима бяха включени и подобни изрази? Ако ДА, ЩЕ ТИ помогна и аз - никога не се отказвам от подпомагане на социални програми.



Тема Теоретически си права, частично:нови [re: irini]  
Автор MitreШoпa (OнзиСъщия123итн)
Публикувано13.02.11 10:14



"Що не го оставиш да се развива?! Ако оставиш свободни темите, всички ние ще си намерим това, което търсим (новите теми). Колко време му трябва за да се умори да прилага номера? Седмица, две, три?! Повече няма да бъде.... Що не го оставиш да се "изживее"....
В момента е ужасно неудобно - Когато влезеш в клуба, червените теми ги чакаш да се появят около 5 минути. До тогава е мешавица от дати и теми...."


Да, клуба изглежда странно, оптично. Но пък всички теми в които има нови мнения от последните дни са на първата страница. Това че чакаш 5 мин да ти се отвори страницата май зависи от твоя нет' доставчик, или претоварването на дира чат' пат (последното и аз го усещам чат' пат), без връзка с как е подредена първата страница. Алтернативата е да видиш на първите 5 страници стотина + теми от преди година, избутани нагоре от онзи запъртък, жимито, след поредното му изтрещяван, третото за сега през последните десет месеца. И да търсиш актуалните теми ей тамо от петата страница нататък.

К'ви бисерчета пише химбеер с чужди фалшифицирани никове вече знаеш, ако си отворила съответните линкове. Мога само да добавя че и е почнала да върти интрижки чрез пишене (И ПОЛУЧАВАНЕ) на лични бележки. Провървя и донякъде, докато не стана всеизвестно в дира че тя фалшифицира чужди никове и е препоръчително да се проверява профила на юзъра с който се кореспондира. Дали това е пЦихопатИя или друго патологично състояние...?'Ми не съм от подходящия бранж да давам професионални диагнози. Като леймен наричат това "отвратително, гнусно поведение на изтрещял човек с нещо много объркано в него". Интересно ми е как ТИ наричаш такова поведение? Стиска ли ти да отговориш в открит форум на такъв елементарен въпрос? АМ?!?



На твое място не бих оправдавал подобни магарии с очевАдния факт че "те двамата се пристрастили към дирските форуми и за туй реагират както реагират като получили временни забрани за нарушения на правилата". Или че "двамата тествали бъговете в дира". Ама клуба е отворен за различни мнения, ти си имаш твоите, аз моите, други - техните. Има и клубни (И дирски) правила с чието спазване (на дирските) всички регистрирали акаунт са се задължили. А клубните правила за клуба са задължителни за желаещите да пишат в клуба. 'Кой не му 'аресва - има и други клубове освен БвЧ, и други форуми освен дир.бг, участието тук не е задължително. Алтернативите (като не се налагаха някакви правила) ги помнят тези с по дълга памет.


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re: СЛУЖЕБНО СЪОБЩЕНИЕнови [re: MитpeШoпa]  
Автор PleaseDoNotDisturb ()
Публикувано13.02.11 20:50



Леле що народ е изтрещял





Редактирано от PleaseDoNotDisturb на 13.02.11 21:05.



Тема Не било изтрещяване а сайбър секснови [re: PleaseDoNotDisturb]  
Автор MitreШoпa (OнзиСъщия123итн)
Публикувано13.02.11 22:48



Така поне твърдят в клуба на разведените, а те пО разбират от тези работи



"...чак ми става жал... може би, Анбра кат ги банва, даже получават оргазъм... нещо от сорта на

Джейми : "ти колко имаш"
Химбера: вече 35 бана
Джейми: ох, мръсница, кажи ми го пак!
Химбера : тридесет и шест, току-що получих нов от "разведените"
Джейми: ох, мръсницо, ще те скъсам, още един от 40-50, и ще свърша върху клавиатурата!!! ..."





THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re: Не било изтрещяване а сайбър секснови [re: MitreШoпa]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано14.02.11 00:27



Горката клавиатура, чинно произведена, какво й било писано да изтърпи!!!



Мангалката himbeer клонира и моя никнейм. Проверявайте профила!

Тема травеститанови [re: 4ereshka2]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано16.02.11 13:50



е решил да ми обърне внимание, за сега има 3 мнения от фалшивата черешка....например това


Странна представа за забавление на 30г



Тема Re: травеститанови [re: 4ereshka2]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано16.02.11 14:52



Аз така да се закача за тебе, както ти обичаш да се закачаш за мен с години.


Кака ви Роксана много требеше да изтърпи специялно от Джими, а и от много други.


Хич да не споменавам, че полвината модератори на дир са точно от класата на Джими, дека не сте ги и виждале даже, но аз ги познавам. Обаче как хитро се крият зад правилата на дир, че не моело да се изнася лична информация, обаче те си го правят на воля, и кой да се обади.


Еми, аз мислим, нека да видите и вие, какво требеше да изтърпи кака ви Роксана с години от модератори и бивши модератори.


И от какво се възмущавам. Тоя същия, правеше същото с години и по мен. Значи по мен, може, а по други не може, така ли излиза?


И на Киро съм се оплаквала, и на модератори, но не би.


Сега, да си му берете гайлето, такъв си го отгледахте, защото ви беше кеф да гледате Джейми срещу Роксана. На ви го, подарявам ви го, цел-целеничък, той събра сили да прави това, защото никой не си мръдна пръста, когато аз се оплаквах от същото по цел дир с години от същия човек, и от няколко други!


После, не съм знаела била на кой са различните никове и превърплъщения? аз ли да не знам????

И на ирини ги знам, и тя да не се прави на ударена, знам и трите й имена даже!




Въпрос на време е и ирини да изпростее, и тя дава тея признаци като джеймито, джеймито започна точно като ирини, уж невинно.


Има ли нещо в дир, което да не знам? ще ми се да не знам толкова много, но на, то е очевидно. Пак ще ви гледам сеира и със следващите...аз вече ги знам, а на вас ще ви отнеме години, както с Джеймито, да схванете за какво ви приказва кака ви Роксана!




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Теоретически си права, частично:нови [re: MitreШoпa]  
Автор irini ()
Публикувано18.02.11 00:09



Нека да ти отговоря в прав текст ЗА ДА НЯМА НЕДОРАЗУМЕНИЯ:
Смятам, че ДИР, чрез своите админи, толерира определена политическа насока и определено политическо мислене / това е мое заключение е въз основа на поведението във виртуалното пространство на ник-неймът КИРО, така както аз оценявам неговото поведение/. Държа да подчертая, че всеки има право да има своята лична оценка и да я изразява свободно за всяко нещо, което се случва в реалното или виртуалното пространство. Тя с нищо не обвързва други потребители.„
Що се отнася до поведението на Джими и Химбир, ако те наистина са авторите на съответните съобщения с фаршифицирани прякори /ник-.нейм/. НЕ ГО ОДОБРЯВАМ. Да го повторя отново: НЕ ГО ОДОБРЯВАМ. Смятам, че социалната комуникация в интерес на обществото има някакви граници, които и са тези, които са приети за ПРИЛИЧНИ от едно съответно общество.
Последното изречение е специално адресирано към Химбир, а не към теб Митре.
Това за пристрастяването към Дир - ами, съществува, но е лесно "излечимо". Въпрос на решение е да не се впрягаш на глупави постове



Тема ДЕМАГОГСТВАНЕ до дупка, както винагинови [re: irini]  
Автор MитpeШoпo (OнзиСъщия123итн)
Публикувано18.02.11 10:34



Не знам дали ставаш за политик но демагогстваш като типичен политик.

Ето го директния въпрос: "...Дали това е пЦихопатИя или друго патологично състояние...?'Ми не съм от подходящия бранж да давам професионални диагнози. Като леймен наричат това "отвратително, гнусно поведение на изтрещял човек с нещо много объркано в него". Интересно ми е как ТИ наричаш такова поведение? Стиска ли ти да отговориш в открит форум на такъв елементарен въпрос? АМ?!?..."

Твоя пост съдържа всичко друго освен директен отговор.


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re: СЛУЖЕБНО СЪОБЩЕНИЕнови [re: MитpeШoпa]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано18.02.11 14:10



ей този не се кротна бе...
той след като го заряза булката направо издивя, кой знае как му се...ама няма какво





Тема Не демагогствам, предпазвам сенови [re: MитpeШoпo]  
Автор irini ()
Публикувано19.02.11 03:08



Драги ми Митре,
По откровенно няма да ти отговоря относно това, което НАИСТИНА мисля, докато в Дир се дискутират подобни на тази тема:



Цялата история ми е смешна, защото КРАДЕЦЪТ ВИКА "ДРЪЖТЕ КРАДЕЦЪТ", в повечето казуси от горе споменатата тема, но все пак, не е излишно хората да бъдат предпазливи и ОСОБЕНО, относно неща, КОИТО НЕ ГИ ИНТЕРЕСУВАТ и чак толкова. Назови ме ДЕМАГОГ и какво от това? Казала съм това, което съм искала да кажа и ти си го разбрал точно така, както съм искала да го разбереш..... Все ми е тая дали ще ме наречеш демагог, в настоящите условия на комуникация – каквито условия сте ги установили ВИЕ от отговорния персонал на ДИР.
И още нещо - аз мога да ти пиша и в стихове, нали знаеш - това въобще не би ме затруднило , а същото така, не би ме затруднило да си комуникирам с теб или всеки друг по подходящ начин, така че да не коментираме подробности , както в горния цитиран пост....

Редактирано от irini на 19.02.11 03:20.



Тема ПАК демагогстваш, и демонстрираш двоен стандарт,нови [re: irini]  
Автор MитpeШoпo (OнзиСъщия123итн)
Публикувано19.02.11 09:59



but who the fu*k cares, нищо ново при теб



Не разбрах кое ти е криво в "...настоящите условия на комуникация – каквито условия сте ги установили ВИЕ от отговорния персонал на ДИР..." - че има правила чиято цел е осъществяване на нормално общуване между нормални потребители? Или с други думи казано - не позволява осирането на клубовете и злепоставяне на несимпатични някому потребители?

Не говорим за хипотетични ситуации или конспиративни теории, всички са свидетели какво стана през последния месец. Тези които нарушиха, и систематично продължават да нарушават дирските и клубните правила са санкционирани. Според санкциите описани в клубните правила, не повече(прочети до края поста за който даде линк). Дир.бг е частна медия и е в правото си да налага свои условия и правила за ползването и на потребителите, доколкото това не противоречи на съществуващите закони в България.


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re: ПАК демагогстваш, и демонстрираш двоен стандарт,нови [re: MитpeШoпo]  
Автор apви (стихия)
Публикувано19.02.11 13:34



Дир.бг е частна медия и е в правото си да налага свои условия и правила за ползването и на потребителите, доколкото това не противоречи на съществуващите закони в България.

-----------------------------------
Дотук много добре казано... условия и правила.. и за частната медия го разбрах... но имам един въпрос...а права има ли?
Аз например като потребител, който съм приел условията и дори ги прочетох, а това по принцип не правя, разбрах, че не трябва да се обижда, напада, не трябва да се изнасят лични данни.. и т.н., но какви права имам когато някои го прави това системно, а за него няма правила? На кого да се оплача? И ако го направя някой ще обърне ли внимание, или просто поредното "Не ме занимавай с глупости и..т.н."
Митре, въпросите ми не са заяждане .. просто питане.. към модератор, който винаги отговаря на зададеният му въпрос, не се крие и измъква.. защото в други клубове нямам такава привилегия, когато питам, обикновено ме банват.. и трият...
Много добре разбирам, че модерирането е адски трудна работа, която противоречи с човешката природа, защото винаги ще има любимци и черни овце..но... поне на част от оплакванията на потребителите някой обръща ли внимание? И ако обръща предприемат ли се някакви действия, или излизаме с мотива "Това е частна медия и ако искаш пиши, ако искаш не пиши... но ако пишеш търпи каквото ти се налага отгоре"





Тема Виж к'вонови [re: apви]  
Автор Mitre (Шoпa,OнзиСъщия)
Публикувано19.02.11 14:01



От вежливост ще ти отговоря, доколкото мога но...моля да не пренасяш кавгите от другия клуб тук - имаме си достатъчно



Правилата се прилагат от модератори, които се контролират от администратори. И всичките те са хора, не машини, с цялата им гама на общочовешки недостатъци. В случая как интерпретират това или онова правило и как се изразяват. Петте ти пръста на ръката ти не са еднакви, не можеш да очакваш всичките модератори и администратори да са еднакви/еднаквомислещи.

Со 'сичките си кусури (а те 'ич не са малко) успях да убедя вашия модератор да анулира всичките банове в клуба ви та да почнете отново. И както виждам върви не зле. Съобразявай се с реалността и не търси аПЦолютната правда - в реала нЕма такава. Компромисирай, свиркай си и се кЕфи колкото можеш.


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re: Виж к'вонови [re: Mitre]  
Автор apви (стихия)
Публикувано19.02.11 14:11



От вежливост ще ти отговоря, доколкото мога но...моля да не пренасяш кавгите от другия клуб тук - имаме си достатъчно
-----------------
искрено се извинявам, ако приемаш така нещата... не съм имала най-малко желание да пренасям кавги... не съм агресивна и скандалжийка...просто ми беше интересно твоята визия за нещата и то като модератор.. като човек от властта, както се казва...
Пак подчертавам, не съм имала желание да разбуждам духове или да коментирам други клубове...
Благодаря за отговора! Приятен и усмихнат ден!





Тема Re: Виж к'вонови [re: Mitre]  
Автор himbeеr (седмия елен)
Публикувано19.02.11 14:31



Чиба, изтрещяло мангалче! Майка на момиченце си, КАК не те беше срам да напишеш

?


Или ?

Нещо много, АМА МНОГО сбъркано има при теб....жалко

Редактирано от итШп на 19.02.11 15:15.



Тема Re: Другарко Ирини,нови [re: irini]  
Автор Roxy (joie de vivre)
Публикувано19.02.11 21:59



благодаря за прославянето ми тук, но вече имам достатъчно фенове, които ме обичат и така. Опасявам се, че скоро ще ме заболят ръцете от автографи...





Тема Re:нови [re: MитpeШoпo]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано20.02.11 00:20



Като се появят ненормалните потребители и става мазало. Нормалните потребители не могат да си общуват нормално, защото ненормалните осират пейзажа без извинение ...

А как съм се смяла на реакциите на толкова хора в темата от линка на ирини ...



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема бисеринови [re: himbeеr]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано20.02.11 11:33




Ако някой е пропуснал да прочете какво е написала в гзс химбер........
Как да не ги мисля за травестити...



Тема Киронови [re: MитpeШoпa]  
Автор himbeеr (седмия елен)
Публикувано20.02.11 20:22



Чиба, изтрещяло мангалче. Майка на малко момиченце си, КАК не те е срам поне пред себе си толкоз низко да слезеш?

Редактирано от MитpeШoпa на 20.02.11 20:38.



Тема Митренови [re: himbeеr]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано20.02.11 21:03



Може би трябва да й преведеш какво значи "чиба"? Май не разбира и това, наред с другото



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема сайбър секса продължава....нови [re: MitreШoпa]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано22.02.11 11:42



Откачалките са се развихрили в клуб на разведените....Да цитирам клубарка по техен адрес:

'Абе, не е лесно да си хем луд/а, хем незадоволен/а."





Тема Re:нови [re: 4ereshka2]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано22.02.11 21:01



Явно нямат смислени неща за правене и се чудят как да запълват свободното от каквито и да било ангажименти денонощие.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Тема Re:нови [re: 4ereshka2]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано22.02.11 21:03



Много неумело си е покрила следите

Явно я е срам да напише какво й е на сърцето от собствения никнейм и се крие зад чужди
И това същество има родителската отговорност за дете!

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано23.02.11 11:28



След цялата поредица от простотии, не вярвам да има някой в дирника който да ги мисли за нормални.


А за свободното време, мисля че майка с дете ученичка би трябвало да се занимава с детето си, вместо да демонстрира акъл на 12г



Тема Re:нови [re: 4ereshka2]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано23.02.11 20:05




Чудя се кой ли е възрастния и кой детето в тяхното семейство

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: ПАК демагогстваш, и демонстрираш двоен стандарт,нови [re: MитpeШoпo]  
Автор irini ()
Публикувано24.02.11 01:43



Хайде стига,бе Митре.... Някой тук ме нарече ..... спомняш си как и не получи бан, получи предупреждение, понеже бил нов..... Всичко при вас е относително...
Ако трябваше някой да получи бан за отношението си към други юзъри ПЪРВИЯТ, КОЙТО ТРЯБВАШЕ ДА БЪДЕ ЗАПРЯН е КИРО.....
Ама, както и да е...
Ти, Киро и НЕГОВИТЕ ШЕФОВЕ - да сте сигурни в едно нещо: в момента в който ще се появи друг сайт, който да позволява СВОБОДНОТО ИЗРАЗЯВАНЕ на мисли и идее, без същите да бъдат "ухвани - юхарствани и т.н" от админите и модераторите и техните подставени лица, посещаемостта в дир и специално в клуб Политика, ще спадне драстично. От там следва, че ще спадне цената на рекламите, които публикувате в клуб Политика – в дясно от "прозореца"за диалог.
Но това си е ваша работа. Ако работодателите ви ви го търпят.... Упражнявайте си изгонването на посетители, коя съм аз за да ви казвам, кое е правилно, по теорията на маркетинга...
Лека ти вечер.



Тема Re: Другарко Ирини,нови [re: Roxy]  
Автор irini ()
Публикувано24.02.11 01:50



Ти никаква връзна нямаше с ТУКАШНОТО, НО както и да е - един противник – на базата на какво не разбрах- в повече, не е нещо особено, особено на фона на настоящата ситуация в Дир. Кажи ми, на каква тема искаш да се сбием виртуално и веднага - просто, за да не останеш разочарована, не защото имам желани да споря и с някой друг - стигат ми "фронтовете", които съм открила по основни въпроси, които засягат мен самата. Лека вечер.



Тема Re: ДЕМАГОГСТВАНЕ до дупка, както винагинови [re: MитpeШoпo]  
Автор irini ()
Публикувано24.02.11 02:04



Какво по директно от това, което съм ти написала, Митре?
Ако някой от СОБСТВЕНИЦИТЕ на сайта си правеше труда да се интересува от неговата виртуална собственост, щеше да си направи определените изводи от поста ми. Освен ако , при вашИя случай, собственикът не е ангажиран директно с паблик рилейшъна на определена политическа сила или освен, ако въобще не го е грижа за неговата собственост.
Ама, вие си знаете какви сте ги забъркали, ваша си работа да ги поправите нещата...
В интерес на истината, все ми е тая какво ще правите от там на сетне. Аз изводите си за вас съм си ги извадила и участието ми тук от доста време НЕ Е СЕРИОЗНО.
Същото съветвам и всеки мислещ човек / Х. и теб имам предвид/



Тема Re: Митренови [re: Bиливap]  
Автор irini ()
Публикувано24.02.11 02:13



Защо не я оставите да се изкаже тук? Толкова ли е страшно това, което ще каже?
Аз съм ПОСТОЯНЕН потребител тук - тоест, влизам по веднъж на ден и повече. БИХ ИСКАЛА ДА ЗНАЯ И ПОЗИЦИЯТА НА ХИМБИР в този клуб.
Казах, че не съм съгласна с това, че е фалшифицирала чужди ник-нейм. АКО ГИ Е ФАЛШИФИЦИРАЛА ТЯ.
ОСТАВЕТЕ Я ДА НИ КАЖЕ, КАКВОТО ИМА ДА НИ КАЖЕ.
МОЛЯ ЛИЧНО ВСИЧКИ МОДЕРАТОРИ - ОСТАВЕТЕ ЕДИН НЕИН ОСНОВЕН ПОСТ, КОЙТО ДА ИЗРАЗЯВА НЕЙНАТА ПОЗИЦИЯ В СИТУАЦИЯТА.



Тема Re: Митренови [re: irini]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано24.02.11 08:24



Тя има бан, следоателно не може да изразява никакви позиции, докато този бан е в сила. След него е добре дошла да се обяснява до второто пришествие.



Тема Re: Не съм ти противник, Ирини,нови [re: irini]  
Автор Roxy (joie de vivre)
Публикувано24.02.11 09:24



макар да не споделям доста от убежденията ти, майтапът ми към теб е на чужд гръб.



Редактирано от Roxy на 24.02.11 09:28.



Тема Re: ДЕМАГОГСТВАНЕ до дупка, както винагинови [re: irini]  
Автор Mitre6opa (Шoпa,OнзиСъщия)
Публикувано24.02.11 12:36



"Какво по директно от това, което съм ти написала, Митре? ..."

Уважаема партайгеносинке, като написах (в случая) "демагогстване до дупка" имах предвид следното:

1. Беше попитана директен въпрос. После го повторих-прочети го в поста ми от 18/2, 10;34, последното изречение на текста в синьо.

2. Ти 2 пъти написа всичко което ти се искаше да кажеш относно разни други неща, но не отговори на конкретния въпрос.


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Митре,нови [re: irini]  
Автор Mitre6opa (Шoпa,OнзиСъщия)
Публикувано24.02.11 13:14



"Защо не я оставите да се изкаже тук? Толкова ли е страшно това, което ще каже?
Аз съм ПОСТОЯНЕН потребител тук - тоест, влизам по веднъж на ден и повече. БИХ ИСКАЛА ДА ЗНАЯ И ПОЗИЦИЯТА НА ХИМБИР в този клуб.
Казах, че не съм съгласна с това, че е фалшифицирала чужди ник-нейм. АКО ГИ Е ФАЛШИФИЦИРАЛА ТЯ.
ОСТАВЕТЕ Я ДА НИ КАЖЕ, КАКВОТО ИМА ДА НИ КАЖЕ.
МОЛЯ ЛИЧНО ВСИЧКИ МОДЕРАТОРИ - ОСТАВЕТЕ ЕДИН НЕИН ОСНОВЕН ПОСТ, КОЙТО ДА ИЗРАЗЯВА НЕЙНАТА ПОЗИЦИЯ В СИТУАЦИЯТА."


Та кой ка'йш има Алцхаймер?

Едва ли съм аз (не, не съм забравил че ми го приписа преди време), май ти страдаш от него. Щото за втори път квичиш "дайте на химбеер да се изкаже" след като вче и беше дадена тази възможност. ПАК по твоя изрична молба.

Ако се затрудняваш да си спомниш ще ти помогна:



Горния текст в синьо е хиперлинк към цялия пост, кликни на него за да за да отвориш поста.

Причината за пръкването на този пост беше твърдението ти от 05.11.10 20:25
че "...Циганите нямат свой етнос...", и последвалата дискусия. В която ти, типично по комунярски, ме обвини в бая грехове. Та трябваше да ровичкаме (Виливар и аз) да ти търсим цитати+линк да ти припомним фактологията. И Химбеер ти обясни в клуба което счете за нужно, предполагам на бележки ти е споделила повече неща.

Сега чети внимателно, може и на глас ако ти помага да разбереш следващото: Това е последния път който ще дискутирам с теб онези две изтрещяли откачалки. Ще изчакам твоя отговор (но не повече от седмица) и после цялата тема става нестатична и пада от първа страница.


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re:нови [re: irini]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано24.02.11 13:41



И аз искам да си изкажа мнението като постоянен потребител тук. Разбирам, не си убедена, че магариите с фалшифицираните ник неймове са дело на Химбер. Обаче модераторите и админа си имат начини да разберат кой е. Аз също си имам начини да разбера и знам че е тя. От тук нататък позицията на двете откачалки не ме вълнува. Впрочем Химбер си е изразила позицията (линка който е дал Митре) Тя смята, че първия и бан за 3 дни е несправедлив и за това не го спазва. Ами много клубари които са получавали бан са считали, че е несправедливо. Въпреки това си понасят бана. Но не и тези 2 говеда, те са специални.
АМАН

Писна ми да се занимаваме с двете психо



Тема Re:нови [re: irini]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано24.02.11 19:49



Хм, може и да бъркам, но мисля, че "правото" й да се изказва в този клуб бе отнето, когато й бе наложен бан първия път

То беше временно, ама нали се иска акъл да разбереш, че в твоя полза е да изчакаш да ти мине наказанието ... Тя за съжаление няма капацитета да разбере тези елементарни неща, което доведе до влошаване на ситуацията й.
И ако не греша като гледам как бива банната и трита от ВСЕКИ клуб, в който я видят да пропише ... май й е отнето правото да се изказва в клубовете въобще.
На което двамката отговарят с примитивната реакция вдигане на стари теми за разваляне на цялостната атмосфера в клубовете.

Както вече ти написах - ако те вълнува позицията на тролчето, можеш да го питаш в Скайпа. Тя тук няма право да пише Тя нейната позиция многократно я е написвала тук. Не е съгласна с бановете и толкова. То и затворника може да не е съгласен с присъдата, ама като е нарушил закона - изтърпява си присъдата за престъплението.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема тъжно ми енови [re: 4ereshka2]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано25.02.11 13:05








Тема Re: ДЕМАГОГСТВАНЕ до дупка, както винагинови [re: Mitre6opa]  
Автор irini ()
Публикувано26.02.11 01:56



Драги ми Митре,
Въпросът ти беше, както сам си го СЛОЖИЛ В СИНЬО:
"...Дали това е пЦихопатИя или друго патологично състояние...?'Ми не съм от подходящия бранж да давам професионални диагнози. Като леймен наричат това "отвратително, гнусно поведение на изтрещял човек с нещо много объркано в него". Интересно ми е как ТИ наричаш такова поведение? Стиска ли ти да отговориш в открит форум на такъв елементарен въпрос? АМ?!?..."
Отговорих ти не веднъж на него и в много аспекти. Само че - в проекция.
Хайде, да ти го разясня още веднъж, та дано акълът ти на инжинер да успее да схване нюансите на словесното изразяване:
1. Въпросът е дали наистина Химбир е писала от името на Вили въпросните постове. На мен тя самата не ми отговори. Малко се съмнявам, доколкото съм имала възможност да се запозная с нея виртуално
2. Ако тя е написала съответните "лъжливи постове", подписани от Вили, защо го е направила ( какво се е случило междувеменно, нещо за което не сме информирани)
3. Ако си ги е написала тя, с чиста съвест и без да бъде подбудена от публикации на Кировци- Мировци и сие - да, идиотско е поведението и..., ама, защо ли не ми се вярва, че би направила подобно нещо без да СЕ ПОСТАРАЕТЕ да я доведете до крайност?!
4. Посочих ти, че контрол НАД ОБИКНОВЕННИТЕ ПОТРЕБИТЕЛИ тук го извършвате, но ЛИПСВА контролът НАД ПОВЕДЕНИЕТО на админа и неговите модератори.
По директно от това - здраве му кажи....
Не, че не мога да ти го кажа И ОЩЕ ПО-ДИРЕКТНО, но рискувам да получа БАН и после да не мога да отреагирам в момент, когато наистина се налага.
(Това коментирах и по-горе.)
А освен това, не е и необходимо - виждам как доста народ от тук се преориентира на друго място - за да може да води нормален разговор, без всяка негова втора дума да бъде репликирана с нецензурни изрази...
Да ти кажа и това, както съм започнала да ги казвам, както са нещата: нормален модератор, в нормален сайт, би изхвърлил на момента някой, който отправя към друг потребител реплики подобни на отправените от Дядо или Роксана КЪМ мен. Тук обаче ПОЛУЧАВА ПРЕДУПРЕЖДАНИЕ, а модераторът се занимава с Химбир, дето някога беше един от най-постоянните и обичани участници в клуба....
Зная много добре ВЕЧЕ, че всичко това не е ТВОЯ идея. Ясна ми е ситуацията. Особено след разговора ми с един от модераторите за нещата ОТ КУХНЯТА ви.
Хайде, със здраве.
И ти отговорих на поста САМО И САМО за да не се оплачеш, че не отговорям. Надявам се, отговорът ми да е задоволителен за теб. И да приключваме въпроса.
Хайде, поздравявам те и с една песничка, посветена специално:





Тема Re: ПАК демагогстваш, и демонстрираш двоен стандарнови [re: irini]  
Автор nnnlo (epic)
Публикувано26.02.11 02:25



Дир-ът е полумъртав от доста години. Наскоро исках да разгледам темички из авто-клубовете. Там е "призрачно".

Има и друго. Форумите по принцип "издишат". От както се появиха блогове и Фейсбук, форумите губят смисъл. Колкото до Киро и ко те са хора с ретрограден възглед. От тях креативност няма да видиш. Затова форумите на Дир-а са обречени на опустяване. Тук пишат едни и същи хора, без нови попълнения, но това ще трае до едно време.

Дир.бг беше модерен преди появата на Фейсбук и когато Интернет все още не беше масово wi fi. Бих казал, че Фейсбук "изяде" работата на Киро в този форум. Всичките тези дискусии, които водим тук, ги има из Фейсбук. Същите теми, при това можеш да чуеш мнението на хора от цял свят, а не мнението на 5-6 души.

Какво ще последва след Фейсбук не знам. Епъл имат иновации, Гуугъл имат иновации, .. . ще видим.

Аз имам акаунт в twitter. Там "френдове" са ми една камара звезди от Холивуд.

"That means math, and that means science" - Obama

Редактирано от nnnlo на 26.02.11 02:42.



Тема Re: ПАК демагогстваш, и демонстрираш двоен стандарнови [re: nnnlo]  
Автор irini ()
Публикувано26.02.11 03:23



twitter и мен ме кефи особено. Главно там съм. Във Фейс още съм на "съседско"ниво.



Тема Re: Не съм ти противник, Ирини,нови [re: Roxy]  
Автор irini ()
Публикувано26.02.11 03:28



Спокойно, всичко го правим на моменти - когато ни изваждат от истинската ни същност... Не ти се сърдя. (нито очаквам да си на моето мнение по всички въпроси - ЗА БОГА, всички сме РАЗЛИЧНИ ХОРА!!!) Лека нощ.



Тема Re:нови [re: 4ereshka2]  
Автор irini ()
Публикувано26.02.11 03:37



Ами, точно така Черешке, НЕ съм убедена, че тези магарии са дело точно на ХИМБИР. Нито съм убедена, че точно тя се е карала с теб, така, както прочетох кавгите ви в клуба. Стилът на Химбир е различен. Точно по тази причина призовавах да оставят ОТКРИТ един неин отговор.
Ама, както и да е. И така, и така се отучих да пиша тук.... Вече не ме е и особено грижа. Омръзна ми цялата история. И да ти кажа и нещо друго - някъде, където се съмнявам, че мненията ми или мненията на други потребители могат да бъдат видоизменяни по някакъв начин , препочитам да не участвам. Разбира се, ще ми липсвате някои хора от тук, но какво да се прави. Всичко е въпрос на избор.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор irini ()
Публикувано26.02.11 03:46



Казах ти го и преди, на Химбир и го казах и тук и на Скайп - че това, което бе направено с твоя фалшив ник нейм, не прави чест на автора.
Само че, имам едно малко , съвсем мъничко съмнение, че от месеци насам, не Химбир създава фалшиви никнейм. Кажи го чувство.
По тази причина и преставам да се занимавам.
В клуба ще се постарая да публикувам само и когато наистина го смятам за наложително, информация, която касае емигрнатните директно и
няма да влизам в пряк диалог с потребители, колкото и тези разговори да ми липсват.
Лека вечер.



Тема Ирининови [re: irini]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано26.02.11 10:48



Бързам да ти отговоря, докато не е закатинарчена темата. Надявам се си разбрала, че аз нямам враждебно/лошо отношение към теб. Освен това съм откровена и сега ще бъде така.
Пишеш, че имаш съмнения дали магариите са на Химбер, че не е нейния стил и самата тя не е потвърдила по скайпа. Обаче когато Химбер пишеше в бвч с един от стоте си никнейма, аз и писах "здрасти Химберке", а тя ми отговори "здрасти черешке". Това какво е според теб, ако не потвърждение, че е тя? Не само не отрича, ами се гордее.

Тези неща са изтрити вече, но дали ти ще вярваш на мен или Химбер, твоя работа.
За фалшифицирането на профила на Виливар, също и на моя......какви съмнения имаш? Да не би аз да съм фалшифицирала профила на Виливар, а тя моя......само и само да натопим Химбер?Уверявам те,че имам достатъчно акъл за да не се занимавам с подобни простотии, Виливар също.
А защо се е стигнало до тук Химбер да изтрещи? Моето мнение е, че тя силно се влияе от Джеймса, а той е комплексиран злобар. Тя явно е глуповата и му уйдисва на 'акъла'

все още с добри чувства, за сега

Редактирано от 4ereshka2 на 26.02.11 10:56.



Тема п.п.нови [re: 4ereshka2]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано26.02.11 11:15



Понеже споменаваш, че Химбер била от най обичаните клубари.....


Какъв ще е този 'обичан' клубар, дето е изритан от всички клубове?



Тема Re:нови [re: irini]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано26.02.11 13:22



Може би се опитваш да намекнеш, че някой съвсем непознат и случаен е писал с нейното АйПи и е решил съвсем случайно да имитира точно моя никнейм (и на други дами, на които виртуалното й гадже има зъб), а не тя? Същите АйПи адреси, с които тя пише и със собствения си никнейм?
Доста невероятно ми звучи да ти кажа ...
Но пък можеш да вярваш на каквото ти изнася, Ирини, фактите са си факти.



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re:нови [re: 4ereshka2]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано26.02.11 13:23



А, де - много хубав въпрос



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re:нови [re: irini]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано26.02.11 13:27



Имаш свободата да си съчиняваш каквито сценарии ти изнасят, води се по каквито чувства искаш. Другите ще се придържаме към фактите


Чудесна идея да спреш да се изживяваш като адвокат на дявола тук, а да пишеш по тематиката на клуба. Пък извън дир-а си я защитавай колкото искаш

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re:нови [re: irini]  
Автор .Jess. (толерантна)
Публикувано26.02.11 14:36



Ако на теб самата много ти се иска да вярваш в невинноста на химбеер, това си е твое право. Самозалъгването обаче те прави малко смешна тук.
А обичана клубарка никога не е била, активна - да, но то не е все едно и също, нали.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано26.02.11 18:21



чудя ви се защо си губите времето с тъпоумното погъркинчено комунисттче



Вярваме в Бога и Светия Дух, Който е бил в тези големи светци.Ти koму вярваш-на комшията ли?

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано26.02.11 19:06



Ама защо се занимавате с лудата кифладжийка Ирини?

пп. Хаха, Киро е задал същия въпрос с други думи, ама аз написах поста си преди да прочета неговия.

Редактирано от ARlZE на 26.02.11 19:08.



Тема За последен път!!!нови [re: irini]  
Автор Mitre6opa (Шoпa,OнзиСъщия)
Публикувано26.02.11 21:48



Мислиш ли че ако в 5 поста питаш един и същи въпрос и тук таме омажеш фактологията ще получиш различен отговор? Или такъв какъвто ти се харесва, а не неприятна за теб истина?



"...1. Въпросът е дали наистина Химбир е писала от името на Вили въпросните постове. На мен тя самата не ми отговори. Малко се съмнявам...
...
...
НЕ съм убедена, че тези магарии са дело точно на ХИМБИР
...
...
Само че, имам едно малко , съвсем мъничко съмнение, че от месеци насам, не Химбир създава фалшиви никнейм...."


Химбеер започна да фалшифицира чужди никове НЕ от месеци назад а от 13/1/2011. И спря не защото стана добричка, а защото преди няколко дена измениха нещо в дира което предотвратява пишене с ник в който има латиница И кирилица.

И ДА, НАИСТИНА ПОЧТИ ВСИЧКИ мнения с фалшифициран ник ги е писала Химбеер. Това се вижда от АйПи адреса на Химберския нет' доставчик, този същия който е ползвала преди да и наложат първия бан. Виждат го и модераторите, и админите, и супорта. Последните два виждат без усложнения дали АйПи адреса е прокси или не, при мен това е малко по сложно и не винаги успява да разпознае прокси като такова.

Понякога Химбеер пише чрез прокси но и тогава ПОЧТИ всеки може да я разпознае, според стила и. Пример: Шареното вретено, написала всичките си 8 поста чрез прокси. Та този новорегистриран ник в 7 от 8те си поста (осмият е иконка) се нахвърля върху Виливар га че ли тя (Виливар) е запалила къщата на вретеното. Освен въпросната изтрещяла ти познаваш ли някой друг в клуба или в дира който да е настроен така срещу Виливар?



Отвори следващите два линка и прецени кой според теб би написал това в профила си?





Не знам вече ти ли си по голям гьонсурат или изтрещялата с тези си акаунти, и мненията след тях. Да, предварително пише в профила си и в мненията че нямала нищо общо с химбеер. Нищо общо MY ASS, само дето пише от същия АйПи адрес с който химбеер е писала преди, и с който пише и до днес, с ник "химбеер"


"...2. Ако тя е написала съответните "лъжливи постове", подписани от Вили, защо го е направила ( какво се е случило междувеменно, нещо за което не сме информирани)
3. Ако си ги е написала тя, с чиста съвест и без да бъде подбудена от публикации на Кировци- Мировци и сие - да, идиотско е поведението и..., ама, защо ли не ми се вярва, че би направила подобно нещо без да СЕ ПОСТАРАЕТЕ да я доведете до крайност?!..."


Ами питай нея защо го е направила. Щото освен налагане на бан на новите и регистрации В ТОЗИ КЛУБ, с които тя заобикаля наложената и забрана да пише В ТОЗИ клуб, нищо не се е случило от...края на юли 2010 та до 13/1/2011, когато започна да фалшифицирва чужди никове. Всичко на всичко и налагах бан на новите регистрации и триех нейните постове, и чат пат и пишех да спре да се шмуга в клуба като циганче без билетче в трамвая.

Та попитай я защо почна да пише с фалшифицирания ник на Виливар. И не само на Виливар а и на още няколко потребителя в този и други клубове.Па и да върти интрижки пишейки бележки с фалшифицираните никове. И защо написа онези 3 "бисерчета" (и още няколко други, вече изтрити)? Да ти припомням ли отново какво точно Химбеер е писала с ник "Виливар"? Е прощавай, ама според мен за подобна мангалщина не се полагат комплименти или букет цветя а бой по канчето, виртуално разбира се.

"...нормален модератор, в нормален сайт, би изхвърлил на момента някой, който отправя към друг потребител реплики подобни на отправените от Дядо или Роксана КЪМ мен. Тук обаче ПОЛУЧАВА ПРЕДУПРЕЖДАНИЕ, а модераторът се занимава с Химбир, дето някога беше един от най-постоянните и обичани участници в клуба....
Зная много добре ВЕЧЕ, че всичко това не е ТВОЯ идея. Ясна ми е ситуацията. Особено след разговора ми с един от модераторите за нещата ОТ КУХНЯТА ви..."


АМАН ОТ ТВОЙТЕ ИНТРИЖКИ МА!!! Ама ай' и тази да я разнищим заедно с теб:

То вЕрно че аз а не ти страдам от Алцхаймер ама да ти припомня факт: Винаги съм предупреждавал нарушител на клубните правила преди да наложа бан, такъв налагам САМО при повторно нарушение. Така постъпих с онзи $%^&*$#$%^ Ганчо/Жан Д'арк, с Димката, и с онзи странния дето се подвизава в канадския клуб. Роксана като се поразвихри също е била предупреждавана и кат не кротне си получава бан, веднъж седмично или на десетина дена. Когато Дядото те обиди той също получи предупреждение, като повтори нарушението с друга клубарка получи еднодневен бан.

Относно Химбер - по горе написах колко се занимавах с нея преди 13/1/2011. Това освен когато не ми се налагаше ДА ОБЯСНЯВАМ НА ТЕБ относно нейните наложени забрани след поредното ти от няколкото твои разцивряния как съм я репресирал неправилно. А след 13/1/2011 намерих за нужно да припомням на Химбер нейните мангалщини всеки път като се шмугаше в клуба, не повече. Ти какво очакваше, да и поднасям цветя за безукорните и маниери?

Що се отнася до "модераторската КУХНЯ"...Понятие си нЕмам за к'во става дума, но не е трудно да се предположи че мангалка фалсифицирваща чужди никове и пишеща гнусотии с тях не е симпатяга никому. Освен на теб, странно защо....

П.С. Както ти бях написал в предишния ми пост до теб - темата я заключвам и след 3 дена тя става нестатична и потъва. Обясних ти нещата няколко пъти най подробно, аргументирани с цитати+линк+цита. До тук!


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re:нови [re: Kиpo]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано26.02.11 22:24



Как губене на време? Та след многоседмични усилия от моя страна да обясня на различни езици (даже и на гръцки), че има съвсем погрешна идея за позициите ми по някои въпроси - успях да й отворя очите и тя дори ми се извини


Може би след няколко месеца ще успея да й отворя очите и за тази нейна грешка

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re:нови [re: ARlZE]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано26.02.11 22:27



Отговорих на тоя въпрос

За химберката няма шанс, но за Ирини - има. Макар и да отнема наистина много време.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Недей да се чудишнови [re: Kиpo]  
Автор Mitre6opa (Шoпa,OнзиСъщия)
Публикувано26.02.11 23:42



"чудя ви се защо си губите времето с тъпоумното погъркинчено комунисттче"


Един нашенски виц за "брат'чедите" ни:

Х: Тия само от бой разбират!
У: Прав си. Ама ние нали сме свикнали да им обясняваме...Па и другите комшии разбират

Та и в случая: Партайгеносинката се опитва през месец два да спретне поредната си интрижка, по този или онзи повод. После идват обясненията. Скучновати, признавам, с цитати+линк, и обяснявани като за тъпанари (щот започнах и завърших "тъпанарски" факултети в 2 коренно различни държави. Ама разбираеми, аргументирани, и за сега необорениОсвен изцепки от рода на "ама не ми се вярва", "ама не знам к'о се е случило за което не знам" и т.п. и т. н.

П.С. Що не ми работи модераторския акаунт да заключа темата?


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re: ПАК демагогстваш, и демонстрираш двоен стандарт,нови [re: irini]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано27.02.11 03:27



Такива клубове - бол. Ама нещо не могат да привлечат никакъв интерес.
Аз даже успях и бан да си заработя в един такъв клуб.
А общото между всички клубове за които говоря е че са създадени от недоволни дирски потребители.
В интерес на истината доста от тях прекратиха вече съществуването си. Просто всеки недоволен прави абсолютно свободен клуб, където може спокойно да се оплюва дира и модераторите, и всеки който гъкне на чорчик - получава бан.

Bеer? Mоre?




Тема Re: ДЕМАГОГСТВАНЕ до дупка, както винагинови [re: irini]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано27.02.11 03:28



Там е работата че собствениците се интересуват. Ама тяхното мнение не съвпада с твоето.

Bеer? Mоre?




Тема Re: ПАК демагогстваш, и демонстрираш двоен стандарт,нови [re: bira_more]  
Автор nnnlo (epic)
Публикувано27.02.11 18:55



Пак да напомня, че клубовете на Дир.бг са практически "умряли". Ако някой иска да се изказва, има и twitter, има и facebook, и т.н.

Понятието "форум" е остаряло и не привлича клиенти.

"That means math, and that means science" - Obama


Тема Re: СЛУЖЕБНО СЪОБЩЕНИЕнови [re: MитpeШoпa]  
Автор MитpeШoпaМодератор (ОнзиСъщия123итн)
Публикувано01.03.11 01:32



Нещата се изясниха предостатъчно и темата се заключва.

THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.