Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:15 10.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Относно irini и впечатленията й за ценитенови [re: Petkana_Divata]  
Автор .Jess. (толерантна)
Публикувано31.01.11 23:38



Всички цени са безобразни, а в транзитна зала стават хептен непоносими. На Франкфуртското летище са по-ниски

.



Тема Re: Относно irini и впечатленията й за ценитенови [re: .Jess.]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано31.01.11 23:51



Също така мога да отбележа, че пак там малка бутилка българска минерална вода /500 мл/ струва четири лева. Говоря за неща, които на мене лично ми се е налагало да купувам. По принцип зная, че там дерат, затова се старая да избягвам техните капанчета, още повече че офисът ми е на 300 метра.
Но ей така, на майтап, мога да отида и да направя едно проучване на цените...





Тема Re: Относно irini и впечатленията й за ценитенови [re: Petkana_Divata]  
Автор .Jess. (толерантна)
Публикувано01.02.11 00:37



Аз ги знам цените, но като попаднеш в транзитна и без вода (нали не дават с течности през контролата) и то лятото, нямаш избор. Последното лято купих на децата една бутилка студен чай с 2 чаши (500 мл - 6 или 8 лв , не помня) и им казах: до полета толкова ви се полага, без мрънкане

. То не че човек ще обеднее толкова, но ме е яд да пълня гушите на някой, купил концесията и решил , че на наш гръб ще печели.



Тема Re:нови [re: .Jess.]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано01.02.11 01:58



Сещам се една нахакана майка с малко дете веднъж на летище София на новия терминал горе на изходите как реши проблема с жадното дете.
Детето мрънкаше: Мамо, купи бутилка вода! А майката се тросна: Как пък няма да им пълня гушите на тия!
Тя извади една празна чашка, напълни я с вода от чешмичката на тоалетната и я даде на детето си.
Безплатно решение



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re:нови [re: Kumiko Yanaka]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано01.02.11 14:07



Хайде сега ще се обиждаме на 'слаби кифли'

Ако аз и твоята закръглена приятелка отидем в Турция, то е ясно коя ще има повече обожатели. Но ще го преживея, не си падам по турци



Тема Re:Hi Roxana [re: avg]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано03.02.11 22:22




Авг,


Явно си била мноу афрктирана, как си позволяваш в УК да си афектирана? нали било против правилата? дето и ти и аз ги знаем? за непристъпване на територия без позволение?


Аз не се меся в твоята територия други ти се месят кой иска от теб разни неща, не и аз?


Замисли се, какво искам аз от теб? нищо....защото аз нищо не искам от теб.


После си припомни първия закон на римското право, кой има интерес да иска нещо и защо така.


После си отговори сама кой ти се меси, за какво ти се меси даже и на бележки, и какво точно иска от теб....


Аз пращам ли ти бележки и защо не????

Кой друг те бомбардира с бележки, и защо не?

И ако някой ти праща бележки чак от Бургас, защо не се попиташ какъв е тоя зор да сте приятелки ти в W3, тя в Бургас?


После, преди....преди да се напинеш да ми отговаряш на мен....гледай първо да си отговориш на тея риторични Фапроси


Ако живееш в тоя пощенски код, ХАПЦЕЛюТНО Е СИГУРНО, чЕ НЕ ПЛАщАШ ТОЯ НАЕМ ОТ СОБСТВЕНИ СРЕДСТВА



Да ми кажеш кой ти плаща наема, или си нещо към посолството, или живееш при някой, който те е прибрал в собствен имот?


Ай че ми излизаш с евтини номера, и да не се сещаш защо Фишката има зор да те търси, еле па на такъв адрес?

Що не те търся аз, или Митрето? м?




Аз съм си сложила римайндър, и ще те чакам да се разревеш какво ще ги натворите, и от мен да помниш......Роксана нищо лошо не ти е направила и нищо не е искала от теб!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Пази се от хора, на които си вечно длъжна! ако не си го разбрала досега, значи си под нечия шапка, и се питам чия ли е щом живееш на тоя адрес?







Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re:Hi Roxana [re: !Roxana!]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано04.02.11 17:51



Рокс,
а минавало ли ти е през ума, че ако се случи нещо с детето ми, бих молила и теб за помощ (говоря за някакво боледуване или инцидент), докато успея да стигна до детето си?
Ще загърбиш ли думите си и ще се опиташ ли да ми помогнеш?



Тема Re:Hi Roxana [re: Фиши]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано04.02.11 19:00



Какво искаш да кажеш, че детето ти е болно ли, та си потърсила авг?


Мойто дете като е болно, аз търся доктори, а не връзки в богати квартали



С което не омаловажавам проблема ти. Но да скачаш на мен, при положение че дъщеря ти е пълнолетна, в гледам и сина ти се е запътил насам? иде ми нангорно...ако пък ти е грижа, защо ги пращаш сами. Ако пък не ти е грижа, защо толкова риташ за други хора да им помагат?


Да ме извиняваш, ама децата ти особено ако са пълнолетни, немаш НИКАКВО основание да молиш когото и да било за помощи и ходатайстване.


Както казах по-горе, ако са болни, има си болници и лекари. Ако е друго, пак си има начини.


Но познатия бг стереотип за ходатайстване и за наши и ваши хора, айде мерси!


Еле па от посолството, хаха! в тоя квартал, нали се сещаш как се плаща наем от 2000 паунда за единична стая? флат с дабъл бедрум ЗАПОчВА ОТ 4000 ПАУНДА МЕСЕчНО не че знам всички случаи, но знам, че посолството си осигурява хората с квартири и заплати....нема нормален човек, който да е в състояние да плаща такива наеми! това е квартала на аристократите и на хората с наследствени дворци!


Ако ще банкерка да е! познавам банкери, които са ми съседи, и всеки божи ден маат до Ситито донякъде с кола, после с тюбата! това са банкери с доходи над 100 000 годишно!


що не се молиш на Уичи? шот знаеш мнението й, и че нема да те огрее! намерила си кой да ти се връзва, това е положението!



Болна ли е дъщеря ти, или не? по собствените ти думи?


Какво друго може да извини такива завери?


Да оставим настрана, че всички кадри в посолството, дали да коментираме причината? праскат тежък северняшки диалект.....някои може да са от Бургас, някои от Варна, някои от Добруджа...има и една рускиня...да ти дам ли телефоните на всеки поотделно? който иска може да ги набере и да им чуе диалекта.....та по каква причина правите така локални завери, питам аз?


Почти не видях пловдивчани и нормални хора в УК, всичките до един, които познавам, са северняци и с тежък източен диалект, там де, от около морето


Ни един софиянец, ни един от Родопите. Ни един нормален. Както и Уичи отбеляза, някакви селяни с огромно самочувствие и дебели връзки и пари, покривани от България от също толкова дебели чичковци на принципа на връзките и мафиотски завери.




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: [re: 4ereshka2]  
Автор Kumiko Yanaka (Her highness)
Публикувано04.02.11 19:09



тя е закръглена на правилните места като мадамите по рисуваните филмчета

и само местни жители са и почитатели за Турци и други азиятци нямам набл#дения

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re:Hi Roxana [re: Фиши]  
Автор Kumiko Yanaka (Her highness)
Публикувано04.02.11 19:18



мани я Роксито
дето се вика на мен да се обадиш пО шА ти свърша работа от 200 мили разстояние

Но не знам тя как ще го възприеме .... и аз съм с кофти пощенски код и наем даже на плащаме пупупу
Не всички от София сме с особенно мнение за хората по черноморието

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.