Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:04 28.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re:Hi Fishiнови [re: avg]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано31.01.11 13:00



Сега ми е ясно, авг, какви си ги забъркала с Фишката.


Пак интриги....




Е, ще видим докъде ще ви прокопса приятелството...защото е ясно защо Фишката търси помощ и съчувствие от теб, а не от некой друг, щом живееш наблизо...пак користни подбуди, както винаги....


И е ясно кой проси внимание, и е ясно кой му се гъделичка самолюбието от което и с какви цели те гаделичкат


Голям човек си, нема да ти давам предупреждения, кога българин завижда и се натиска за нещо. На твоя отговорност си е, ама после да не пищиш.


Или като химбирката, че си дала компютъра на джеймито....после да не се чудиш как си била толкова глупава да се занимаваш с боклуци, които се възползват от тебе? но щом това ти гали самочувствието....то си е за твоя сметка в края на краищата.


Аз не бих имала нищо против да си приятелка с когото и да е, просто в случая е очевидно защо търсят приетялството ти и с какви цели. Но щом ти е приятно да си използвана...коя съм аз да ти посочвам арогантността?


Ти ще си платиш.....живота прави така, че всичко става ясно един ден......и ще бъде на твой гръб, но това мен не ме касае


Бележчици начи изнасяте тук, и заговорчета...че и темата сте наспамили....уж е против правилата ....дотук поне три правила нарушени

Видяла съм много простотия в интернет.....вселената не знам дали е безкрайна, но човешката глупост е.









Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Относно irini и впечатленията й за ценитенови [re: irini]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано31.01.11 13:08



Бре, ирини, това кафе от злато ли го правят?


5 евро за едно кафе, ми тук за тези пари ще си купиш четвърт кило превъзходно кафе и ще си вариш кафе 2 месеца




Айде да не са два месеца, зависи как пиеш кафе, ама честно, кафето има една и съща цена по целия свет горе-долу, защото всички пият кафе...какво е това златно кафе в Гърция????


Тук най-скъпото кафе, което съм виждала, е било на летище Хийтроу, в свръх луксозен ресторант най-висока класа, за 2 паунда европейско кафе, сервирано по специален начин, със сметана, джаджи и силно и горчиво, както го пият европейците.


Обикновено кафе където и да било, не превишава НИКОГА 1,50 паунда, добре де, в много луксозни ресторанти и места, може и да стигне 2 паунда, сетих се за една сватба сега....


Ма 4 евра за пластмасова чашка с кафе, еба си! това просто не го вервам!

Айде и ние сме били в Гърция и Турция....на центъра на истанбул, в старата част, най-луксозното кафе, сервирано със салтанати и джажи по традиционен турски начин кафе варено в джезве на пясък, беше 2 евра.....ама и мноу шикозно и нали, със стил и алабала....с локумче, ядки на масата, те идват с кафето безплатно....


Какво е това кафе, това ми се вижда невъзможно!




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Относно irini и впечатленията й за ценитенови [re: Фиши]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано31.01.11 13:26



Фишке, казаха ли ти в очите, че детски пелени не са дайпърс в УК, а са напис?


Сега, гледай внимателно и ако видиш някъде надпис по опаковката Дайперс, ела ми се обади:

















И т.н. стига ли ти това, или още да се гавря с неграмотността ти?


Поне да беше проверила, преди сама да се изложиш с неграмотност, предлагам аз за следващия път, когато решиш да се направиш на нещо важно и образовано, каквото не си.


И преди да зяеш отново, и да вадиш линкове с дайперс, да си провериш домейна на сайта, да не е хамерикански. Да, дайперс се използва в америка, но само там, а в УК се използва думата напи. Това е положението.


В УК се използва САМО И ЕДИНСТВЕНО напис. Забий си го в ума. Ще звучиш странно и много презвето, особено ако миксваш британски неща с хамерикански. Ще те имат за леко куко и ще ти посочат пътя по един мноу тих и любезен начин.


Ако пък го правиш всеки ден, просто ще ти бият шута.

Още явно не си приела, че от Бургас няма как да накараш британците да си сменят понятията и езика, щото ти си неграмотна и искаш да блеснеш на мой гръб ....което е много долнопробно поведение, между другото.


Тук с подобно поведение, едва ли някога ще завъдиш приятели. Дори с много толерантното им отношение, а може би точно поради това, никой няма извинение за гнусно поведение.







Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Редактирано от !Roxana! на 31.01.11 13:30.



Тема Re:нови [re: !Roxana!]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано31.01.11 13:27




Така е, право в десятката.......супер завистлива съм и понеже ти си най-личната мома в дирника, завиждам на теб. Известна си като кукуто на дира и селския идиот. (справка горния линк)
Очаквах да констатираш, че съм в България, а само се правя, че съм в чужбина (справка ирини и скромна35) И каква изненада, когато модараторите ти написаха, че са ги проверили и не лъжат.
п.п. Фиш ми е приятелка, но нито тя има файда от мене нито аз от нея



Тема Re:нови [re: 4ereshka2]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано31.01.11 13:35



Айде пак клевети и злоба лично по Роксана.


Модератори тук няма ли, докога ще я оставяте тая да злобее и да трови клуба с простотия?


Ирини е зле компрометирана, колкото и да лъжат модераторите за айпито й. Те нямат никаква причина да ти съобшават реалното й айпи. Това е според правилата на дир. И те го знаят, и всички останали, така че това се дисквалифицира като потвърждение.


Да, завислива си и не се занимаваш с темите в клуба, а персоната ми, което показва дълбоки комплекси и злоба.

Ето, пак си писала със злоба срешу мен, а не по темата. Кога ще схванеш, че от тая злоба ТВОЯ джигер ще ти се скапе?


Дреме ми на мен, че си откачена ...модератори, кога ще я спрете тая душевно болната да ходи по мен и да спами със злоба темите на хората?




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: [re: !Roxana!]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано31.01.11 13:44



За мнението от линка нищо не казваш


Но евала ти правя, че си успяла да заблудиш санитарите и да избягаш от заведението
Ще спра да завиждам, ако ми изпратиш някой английски пенсионер



Тема Към Митре, относно поведението на черешката: [re: 4ereshka2]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано31.01.11 14:03



погледни по-горе линка, и ми кажи, че админа требе да се самобанне според правилата на дир.


Погледни черешка, какво е изсипала срещу мен, и после приложи правилата и за нея.


После ела да си говориш с мен и аз ще имам най-приличния език който никога не си и сънувал.


Но не става да искаш, Митре, само от един-двама прилично поведение, а за останалите да е простотия до шия.


Сега, ако си принципен, банни админа, банни и черешката за грозно поведение и обиди. Мен си ме банвал за използване на такива определения.


Айде да видим колко си принципен и как прилагаш правилата, щом все на мен мрънкяш за правила и език! дам, ама си намираш оправдания, и не си принципен, защото подминаваш изцепките на някой хора по много удобен начин, а други се нарочват!



Искам да те видя обективен, и ще уредим въпроса с моя език! Сделка?






Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: [re: 4ereshka2]  
Автор MitreШoпa (OнзиСъщия123итн)
Публикувано31.01.11 14:03



Вас двете к'о ви стана...То вЕрно че понеделник е кофти ден ама бихте ли кротнали и двете, моля?


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re: [re: MitreШoпa]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано31.01.11 14:06



Хайде, Митре, ти или който и друг да е, приложи, моля те, правилата!


За мен си готов винаги да ги приложиш на секундата. Хайде да видим колко си принципен!

Ще гледам сеира на всички ви! ако не мога да видя, че правилата са за всички, на какво основание требе да се чувствам виновна, за само един цветист език, който имам?


Ако това е единствения ми недостатък, ми аз съм цвеке бре!






Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: [re: MitreШoпa]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано31.01.11 14:08



Искам съответните санкции според правилата за горните личности.


Темата и линковете са пред тебе, какво чакаш?


Докога правилата в дир ще се прилагат по удобния начин само за нарочените, а за нашите хора все няма правила?


Чакам да видя колко си принципен, и колко е важно за теб всички да спазват правилата!






Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.