Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:44 28.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: 4ereshka2]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано29.01.11 16:55



Вече няма шанс да съм самотна майка- децата навършиха 18

Иначе веднага отбелязах варненската ти симпатия



Тема Re: Относно irini и впечатленията й за ценитенови [re: avg]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано30.01.11 00:01



Така и така говорим в тази тема за цени, какво се реши в крайна сметка за таксите за обучение?Ще има ли заварено положение?



Тема Re: Относно irini и впечатленията й за ценитенови [re: Фиши]  
Автор avg (ентусиаст)
Публикувано30.01.11 00:33



Увеличиха ги- с колко не знам.Зависи от университета и специалноста.Ще разбера скоро-детето в момента взема решение накъде да продължава и какво точно да продължи.



Тема Re: Относно irini и впечатленията й за ценитенови [re: bira_more]  
Автор irini ()
Публикувано30.01.11 00:34



Да. В нормална що годе приятна кафетерия /кафене/ е от 4,00 - 4,50 и нагоре . Покрай пътищата ,поне през лятото, беше по-евтино - около три и половина, но ти го сервират в пластмасова чаша. Във фаст-фуд ресторантите е по 1,50 до 10 часа сутринта, а после по три, но се самообслужваш и до теб ядат шишчета...


Абе, въобще, разказало си е играта.



Тема Re: Относно irini и впечатленията й за ценитенови [re: avg]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано30.01.11 00:37



Тя тази година ли завършва бакалавърската степен?Стискам палци за това сериозно решение!

П.П.Получи ли ми ЛБ?



Тема Re:Hi Fishi [re: Фиши]  
Автор avg (ентусиаст)
Публикувано30.01.11 01:01



Да -обаче толкова много се измори и намрази икономиката(поне за сега),че не иска да продължи за магистърска степен.Сега не може да реши дали да учи Закон или нещо друго.Скоро ще разбера защото не остава много време за да реши какво иска да прави



Тема Re:Hi Fishi [re: avg]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано30.01.11 01:29



Мдам, труден избор!От сърце й желая да избере нещо, което ще я радва и ще й носи добри пари! И ние вече мислим в тази посока. При нас "намразването" май е в посока мястото





Тема Re:Hi Fishi [re: Фиши]  
Автор avg (ентусиаст)
Публикувано30.01.11 01:44



На моя приятелка дъщерята точно по тази причина отиде да следва в Париж.За много хора от Южна Европа е трудно да се приспособят към начина на живот тук.Извинявам се , че не отговорих на съобщението

,прочетох го и ще пиша утре-съжалявам,но обещавам за утре



Тема Re:Hi Fishi [re: avg]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано30.01.11 11:49



Не се безпокой! Прсто като изпратя бележ.ка и ме изхвърля.Затова попитох.



Тема Re: [re: 4ereshka2]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано31.01.11 12:51



Абе Фиши, Роксито колкото по я толерираме, толкова по ни се качва на главата...........Не мисля че е човек който заслужава....
А на тебе главния ти 'кусур' е, че не си самотна майка, за каквато те мислеше...




Абе, черешке, ти си мноу заблудена, не е чудно, че все с интриги се занимаваш.


Кога съм я мислила аз Фишката за самотна майка, историята помни всичко.


Айде, че си особено досадна да занимаваш цел клуб с просташките си клевети и внушения, кой какво заслужавал по твоята субективна скала.


Това, че ревнуваш и че си некво невзрачно човече, злобно и завистливо, мен какво ме бройка. Глей си там живота и не се занимавай повече с клюки и с Роксана, щом ти тровя толко живота и същетсвуването, ти в некоя затънтена американска провинция, пък а на путката ти майчина в УК.

Рокси, опитай се това да го кажеш както би се изразила в "онези местенца" или в реалното ти обкръжение. Вулгаризмите едва ли правят нечии изказвания по убедителни.

Митре



Сложи една дистанция, защото сметам да се обърна към модераторите, да те секат за вкарване на клюки и простотии в клуба и за клевети и мизерии на лична основа.

Рокси, да ти припомня ли за кое получи предишния си бан? Баш за някои от нещата които споменаваш тук. Ай' успокой топката, моля

Митре


Ся, аз не моем да се чувствам виновна ебати, за всеки изкукуригал интернет нещастник, който си прекарва мизерните дни и нощи в интернет интриги и черна омраза и самоомраза.....


Към модераторите: моля всеки опит черешка да внася критични интриги срещу Роксана, да бъде таксуван по правилата на клуба, които забраняват клевети, интриги и зложелателна злоба и простотии на лична основа.


Ако има какво да пише, да пише по темата, а не да преразказва комплексарските си фантазии си по адрес на Роксана във всяка тема, без връзка с темата.



Дееба и маняците откачени........колко требе да си нещастен и ограбен в живота си, за да се чувстваш единствено щастлив, кога с години преследваш някого от злоба, завист и омерзение?


Това има тригодини, откак черешка ходи по мене и сипе простотии....ясно е, че изсипва върху мене злоба, която по някаква причина съществува в нейния жалък животец.....



Дееба и комплексарите....до един серат гнусотии!


Разкарай се от мен, нещастнице смотана!




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Редактирано от MитpeШoпa на 31.01.11 13:47.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.