Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:59 28.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Относно irini и впечатленията й за ценитенови [re: Mr.N]  
Автор irini ()
Публикувано27.01.11 23:40



Дори и градския транспорт не ни е евтин - 1,40 евро билетчето

. За да стигна с автомобила ми до някъде ми излиза същата цена... – ако намеря къде да паркирам, защото с паркинга е страшно: 11 евро за първия час и по две евро за всеки следващ.

А относни ипотеките на жилищата.... мама мия!!! Ние бяхме от разумните, дето закупихме жилище в брой и то по мое настояване.... Да знаеш колко семейства сега изплащат стотици хиляди евра за жилища, които в момента не могат да продадат и на половин цена....
Вчера след обяд ходих на пазар понеже при нас текат зимните разпродажби. Всеки втори магазин в традиционния търговски център на Атина или се продава , или се дава под наем... Не бях слизала до центъра на пазар около месец и се ужасих от гледката... Скоро ще останат само огромните международни вериги. Направо, да те заболи сърцето - отиват си малките, чаровни магазинчета с уникални стоки, които ще намериш само в един брой....Винаги ми е харесвало да ходя на шляй-гуляй пазар из магазините - не толкова за да пазарувам, колкото за да си оправя настроението. Вчера ми навя само мрачни мисли и ме подтисна още повече - приятелката ми, с която ходихме заедно, сподели, че се чувства по същия начин....

Редактирано от irini на 27.01.11 23:51.



Тема Re: Относно irini и впечатленията й за ценитенови [re: Фиши]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано27.01.11 23:50



Фишка, защо не приемеш, че от Бургас не мое да контролираш света?





Схвани, че не знаеш това.....схвани, че си жалка, да се напиняш да доказваш нещо, което е ясно, че няма как да знаеш ....


Партнера ли знае повече, че е нейтив, или ти?


Ей, какво его имат бургазлийките с дебели задници

Много изискан стил имаш, наистина...


А че не го знаеш, не е моя грешка.....да се отбележи, моля по протокола






Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от !Roxana! на 27.01.11 23:56.</EM></FONT></P>

Редактирано от MитpeШoпa на 28.01.11 00:11.



Тема Re: Относно irini и впечатленията й за ценитенови [re: Фиши]  
Автор irini ()
Публикувано28.01.11 00:04



как бих могла да се нервирам?! Да не би животът ми или съдбата ми да зависи от нещо толкова незначително

Ами, естествено че съдбата ти не зависи от подобни глупости превърнати в ТЕМА с глано Т от някои дребнави личности, които друга работа си нямат освен да се занимават с подобни дребнави неща.



За вестниците: ами, аз купувам, но съм от малкото подобни. Считам го за една глезотия, която си позволявам в неделя - купувам "То Вима" и не толкова за да се информирам, защото чета в интернет новините, а за да прочета коментари по световни теми на хора, чието мнение безрезервно уважавам и за да прочета някой добре списан репортаж. Изглежда, че много хора са като мен - купуват вестник само в неделя, за това и повечето от сериозните издания се ориентираха към печатно издание само в неделя.
В България как стоят нещата с вестниците? 24-ЧАСА и ТРУД по мое време бяха много много жълти. Има ли вече някой сериозен ,та дори седмичен, вестник, по твое мнение?

Редактирано от irini на 28.01.11 00:06.



Тема Re: Относно irini и впечатленията й за ценитенови [re: irini]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано28.01.11 00:27



Но заплатите не се увеличиха съразмерно. .

То щото в България се увеличиха, разбираш ли...





Тема Re: Статията само преповтарянови [re: !Roxana!]  
Автор avg (ентусиаст)
Публикувано28.01.11 00:50



Roxana има само един проблем мързи ме да пиша, за да се включа в спора,но да попитам -зa Duchy Organic ли говориш?
и да кажа
АSDA е по-евтина от Tesco
Прясното мляко е 0.98 пенса органик
и живея в W3 London
та затова не ми обеснявай откъде и за колко може да се пазарува в Лондон
Преди години жевеехме извън столицата в едно много худаво селце Когашоу -недалече от Колчестър.На около 5-6 мили от селото до една бензиностанция имаше хранителен магазин с абсолютно обикновен вид- отвън изглежда като закрит паркинг . Една неделя ни трябваше прясно мляко и отидохме до бензиностанцията за да купим.По някаква причина реших да вляза в този магазин и се изненадах - предлагаха се много качествени ,разнообразни и само органични продукти в пъти по-скъпи от Waitrose(за съжаление не си спомням името на магазина) .Друга деликатесна верига е Partridges
Останалото относно заплати,разбита икономика и селско стопансво в България,го знаят всички -няма смисъл да дъвчем едни и същи неща.



Тема Re: Статията само преповтаря [re: !Roxana!]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано28.01.11 01:04



После, в краската ферма току до нас, на една миля оттук...органик пиле е на почти същата цена, но не повече от 6 паунда за кило.....

Съвсем наскоро, преди седмица, една колежка сподели, че видяла в магазин органик пиле за 70 лева килограма. Не съм видяла с очите си, но не смятам, че ни лъже...





Тема Re: Относно irini и впечатленията й за цените [re: Фиши]  
Автор .Jess. (толерантна)
Публикувано28.01.11 01:57



Фиш, аз на твое място щях да й тегля една...нейна

.
Детски еднократни пелени на нългарски са памперски и толкоз. Както лепенките са тиксо или скоч. тук е същото за някои стоки, които са навлезли с имената на фирмите и масово се употребяват от населението.
А бе....кажи Роксана и замълчи.



Тема Re [re: !Roxana!]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано28.01.11 01:58



И си дигни дебелия задник да се понаучи на реално познание, вместо на ерзац от интернет преводачи
-------------------------------------------
Ако трябва да бъдем точни, Фиш е слаба (около 50кг). Така че запази си определението за някоя друга.
Гледам писала си на Фиш в 'американския', че не и било там мястото??!

Абе коя си ти, че ще определяш кой къде може да пише?



Тема Mitre, [re: !Roxana!]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано28.01.11 17:08



Моля те, махни й бана!Не настройвай Рокс още повече срещу мен, моля те!

Аз не съм тук, за да я превъзпитавам!Сериозна съм!



Тема Re: Re [re: 4ereshka2]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано28.01.11 17:09



Е, това варненка да те хвали е голям кеф






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.