Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:28 28.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Статията само преповтарянови [re: avg]  
Автор witch777 ()
Публикувано05.02.11 16:48



Просто от любопитство кои стоки струват двойно и тройно в България в сравнение с Англия?

Има доста стоки в БГ на двойни и тройни цени от Англия. Това, че отричаш очевидното не променя фактите.



Тема Re: щом живееш в Атинанови [re: kawan]  
Автор irini ()
Публикувано05.02.11 17:26



Здравей. Не мога да се сетя кой е Иван Петков. Познавам доста българи тук, но този не го знам или поне не се сещам кой е в момента. С какво се занимава? Ако има връзка с посолството на Бг в Гр. със сигурност не го познавам - там съм ходила само 2-3 пъти по работа.



Тема nevermindнови [re: irini]  
Автор kawan ()
Публикувано05.02.11 18:03



Живее повече от 20 години в Атина. Женен с 2 деца. Жена му е лекарка, а той работи в ING.

Както и да е. Стана малко като онзи виц за бай Иван.





Тема Re:Hi Roxanaнови [re: irini]  
Автор witch777 ()
Публикувано05.02.11 19:31



Иначе, по под темата: мисля, че всеки един от нас, ако бъде помолен да направи нещо за друг участник тук – та дори и двамата да са се карали на някаква си тема - би го направил почти безусловно, само защото е от България и е човек от компанията ни тук.



Определено имаш добро чувство за хумор.



Тема Re:Hi Roxanaнови [re: Kumiko Yanaka]  
Автор witch777 ()
Публикувано05.02.11 19:35



за мен Рокси не е проблем да направя услуга на някой ....

Като ти е толкова акъла. И аз правих, но откакто за благодарност дойдоха да ме оплюват в собствения ми дом и то зад гърба ми съм ебала майката на всички. Да се оправят.



Тема Re: [re: Bиливap]  
Автор witch777 ()
Публикувано05.02.11 19:37



А майката се тросна: Как пък няма да им пълня гушите на тия!
Тя извади една празна чашка, напълни я с вода от чешмичката на тоалетната и я даде на детето си.
Безплатно решение


Много умно. Водата от тоалетната е определено е най-доброто питие за малки деца.



Тема Re:Hi Roxana [re: !Roxana!]  
Автор witch777 ()
Публикувано05.02.11 19:46



Ами пласирай се докато е време, да правиш услуги

Пак ли до услуги опряхме? То на бай ганю май само това му е в главата.



Тема услуги [re: irini]  
Автор witch777 ()
Публикувано05.02.11 20:39



Иначе, по под темата: мисля, че всеки един от нас, ако бъде помолен да направи нещо за друг участник тук – та дори и двамата да са се карали на някаква си тема - би го направил почти безусловно, само защото е от България и е човек от компанията ни тук.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Ама чакай малко сега, за какви услуги иде реч, понеже от моя (прекалено богат) опит с бай ганю в Англия съм останала с вчепетление, че на думи сме много велики, но на дела обичаме само да лапаме 'услуги' от местните, за даване хич ни няма, освен това държим само ние да лапаме от местните, ако и на някой друг бг му се помогне обикновенно ни излизат пришки на задника.

Та какви са тия услуги, АВГ би ми дала 5,000 паунда безлихвен заем ей така, по приятелски, или Фиш ще ме настани на половин цена в хотела си, или Кондюто ще ме запознае със 'специалистите' му да им ползвам услугите ли (нали се изказа, че много се издигнал в обществото още с пристигането си)?



Тема Re: услуги [re: witch777]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано05.02.11 23:23



Леле, Уичи, как намираш верните думи




А услуги, или далавери, или както и да го наречеш....просто забележи в каква посока текат флуидите, и ще ти стане ясно БЕДНАГА! за какво текат и какво ги движи


Аз отдавна съм казала, всичко мое да се купи и продаде. Даже да не се купува или продава


Но българина, оня байганя, все се опитва да получи нещо "безплатно"


Стане ли дума за "безплатното" или "ефтинкото", сещай се как наоколо вилнее Бай Ганю


И за кви хора става дума




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: [re: irini]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано06.02.11 03:46



Мислиш или се надяваш да е така, Ирини?



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.