Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:41 29.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re:Hi Roxanaнови [re: Фиши]  
Автор irini ()
Публикувано05.02.11 00:46



Защо още и се връзваш? Ако не и отговаряш, просто ще се умори да сипе помия по твой адрес - няма да има "сюжет", който да поддържа.... - и в един момент ще престане.
Иначе, по под темата: мисля, че всеки един от нас, ако бъде помолен да направи нещо за друг участник тук – та дори и двамата да са се карали на някаква си тема - би го направил почти безусловно, само защото е от България и е човек от компанията ни тук.



Тема Re: Относно irini и впечатленията й за ценитенови [re: !Roxana!]  
Автор irini ()
Публикувано05.02.11 00:51



Не се съмнявай въобще. Накарай ПАРТНЕРА ти да те заведе в Гърция – или да се обади на роднините му там за да му дадат инфорация - и ще се увериш сама.


От теб очаквах нещо повече - например да ми кажеш, че не се намирам в Гърция....



Тема Вили, нови [re: bira_more]  
Автор irini ()
Публикувано05.02.11 00:57



Твоите роднини не коментират ли ситуацията тук? Аз съм в Атина - бегло научавам за Северна Гърция и предимно от роднини и приятели. Какво казват твоите близки? Сега тук дискутираме въпроса със "стената", която правителството се готви да изгради по границите с Турция. Близките ти какво казват по този въпрос?

Редактирано от irini на 05.02.11 00:57.



Тема Re: Относно irini и впечатленията й за ценитенови [re: bira_more]  
Автор irini ()
Публикувано05.02.11 01:02



Да, много кофти.
По нещо ми напомня ситуацията тази през 1997 в България, въпреки, че тук хората не са чаааааааааааааааак толкова бедни, колкото бяха в Бг по онова време. На практика през 1997 България беше пред или около фалит и международната общност се суетеше около нея, както прави в момента около Гърция..... Лошо ще бъде ако ИСПАНИЯ се озове в подобна ситуация. С население каквото има - това ще е краят на ЕС



Тема Re:Hi Roxanaнови [re: avg]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано05.02.11 01:16



Доколкото си спомням всичко започна от едно твое изказване относно сравнение на цени в Бг и УК и и даденият пример с това къде живееш(до кралската ферма) и колко евтино пазаруваш от там.
Та не разбирам що за навик имаш да коментираш хора които дори не знаеш как изглеждат, да не споменавам факта ,че нямаш никаква представа кои са,с какво се занимават и какво представляват в действителност.
Да обясня- защото явно не разбираш правилно нещата- дадох пример с моят пощенски код само защото ти прекали с хвалбите си колко добре се справяш и как всички останали са пълни въздухари, особено живеещите в България.



АВГ, това си е лично твой прочит, че съм казвала била Да обясня- защото явно не разбираш правилно нещата- дадох пример с моят пощенски код само защото ти прекали с хвалбите си колко добре се справяш и как всички останали са пълни въздухари, особено живеещите в България.



Сега, ако те помоля любезно да цитираш, къде и кога съм казала това? защото не е много хубаво да се клевети, ще знаеш, независимо от пощенския ти код



Аз не се хваля, а споменавам реални неща. Че ти си го възприела като хвалене, това не е мой проблем.

Аз не съм се хвалила, че добре се справям. Покажи ми, моля цитат и линк с въпросните ми хвалби, че няма такъв, по мои спомени.

И никога не съм наричала хората в България въздухари. Моля, също с цитат и линк.


Да не забравиш да се извиниш накрая, след безуспешното търсене на въпросните линкове. Да се клевети другарчето, никак не е хубаво и е против правилата на дир също!




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Относно irini и впечатленията й за цените [re: irini]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано05.02.11 01:22



айде, ирини пак превъртя и откачи, като ми видя ника!




Не се съмнявай въобще. Накарай ПАРТНЕРА ти да те заведе в Гърция – или да се обади на роднините му там за да му дадат инфорация - и ще се увериш сама.
От теб очаквах нещо повече - например да ми кажеш, че не се намирам в Гърция




Какви роднини бе жена, кога откри ти и как стана това, че партнера ми имал роднини в Гърция? никога няма да разбера, защо Митре ми спестява да те нарека луда! ами не знам нормален човек да си измисля такива неща от нищото!


Моля, с линк и цитат също, ако може, иначе хахаа....


Ми ти не се намираш в Гърция, и това е ясно на всички. Хората просто те избягват, и избягват проблеми с проблемни хора като теб, това е.


Както ти казах, показвала съм коментарите ти на гърци, които са мои приятели, и те си умряха от смях. Дали да повторя коментарите им по твой адрес, или да си замълча, да не дразня модераторите?


Поне, баси, се придържай към фактите, ако не си способна на друго




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re:Hi Roxana [re: avg]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано05.02.11 01:34



Явно твоят ,,партнер'' разбира от пощенски кодове.БГ посолство не е в W3
и ако си банкер със сто хиляди заплата значи не си банкер,а някой от банката.Поинтерисувай се за стартови заплати на хора които работят в този бранш- на високо ниво- и след това давай мнение.



Ами не е моя партнер, то си има карти, включително онлайн мапс.

После, посолството е на една-две спирки по тубата от W3, ама кой брои толкова малко. Какво са една две спирки в Лондон....




И после, аз не се интересувам от заплати, хората сами си говорят с мен, защото са ми комшии. Така да се каже, просто си споделят и коментират, ся па ти. Аз не съм в тоя бранш, просто знам, че имам такива комшии и те са си говорили с мен за такива неща. Нали ги виждам сяка сутрин как се меткат на колата...когато и аз се меткам....


Банкери, ги нарекох, защото хабер си нямам от длъжностите в тоя бранш пак банкерстват де ... в банка.....де да ги знам лихви ли начисляват, на касата ли прибират пари, или в офиса маат пейпъри на клиенти


Чак толкова не съм ги разпитвала


Да, факт е, маат на по 20 мили, понякога и повече....до работата си все ден в една посока само и още толкова наобратно, и ти го знаеш не по-зле от мен.


Никой не е толкова луд да живее в центъра, ако може да избяга по какъвто и да е начин от тоя живот. Там държат апартаменти или къщи, но по-скоро с представителни цели, друга класа хора. И често се случва да наемат персонал live-in, ти да не си от тях? разни камериерки, бармани, нощен обслужващ персонал, всякакви слугини, готвачки, камериерки по хотелите си намират live-in...ти да не би така да живееш, де да те знам....


Щом банкери с такива заплати не желаят да плащат наеми от тоя порядък, то е повече от ясно, че и ти не можеш. Там ако не наследиш имот, общо взето е невъзможно да си собственик ...освен ако не си Мадона или Уелския принц, или нещо подобно....да не си знаеш парите....


Който и да ти плаща наема, явно не го плащаш ти, откъдето и да го въртиш.


А и защо винаги всичко свързваш с България след като като имаш непоносимост към държавата и народа?



Какво моля, свързвам с България, че не разбрах???




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re:Hi Roxana [re: avg]  
Автор .Jess. (толерантна)
Публикувано05.02.11 02:36



Не мисля, че е просто зле с мозъка. Има 2 възможнмости: или й липсва въобще или е много болен. Всеки ден ме убеждава в това, че е болна жената. Та понякога се чудя, как би трябвало да се държи човек с болни хора във форум.



Тема щом живееш в Атина [re: irini]  
Автор kawan ()
Публикувано05.02.11 08:29



сигурно познаваш Иван Петков?



Тема Alo, moderatorite, лични нападки...ще реагирате ли [re: .Jess.]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано05.02.11 12:47



Не мисля, че е просто зле с мозъка. Има 2 възможнмости: или й липсва въобще или е много болен. Всеки ден ме убеждава в това, че е болна жената. Та понякога се чудя, как би трябвало да се държи човек с болни хора във форум.



За същото нещо, че нарекох луда ирини, Митре ме банна.


Сега искам бан за Джес. Има ли го в правилата на клуба? има го. Има ли пост на Джес в клуба? има.


Искам бан за Джес която се представя навсякъде за толерантна (справка: ника й).


Айде да видиме обективността на модераторите!




И как се прилагат правилата в дир!


За разлика от англоговорящите форуми и клубове!




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.